Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

smile.gif Šypsenėlė (:+2012 06 11, 10:23-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 06 11, 10:23)
Labuka .As kreipiausi pas homeopata del cysteles ,paskyre , geriau ,- nieko nepadejo ,operavausi..

Jo jo, jas bigsmile.gif Na, as manyciau, kad jei yra endometriozes pozymiu bei ta cista yra tos endometroidines rusies, gal cia ir galima butu tiketis rezultato... g.gif Nors kas ten zino
Atsakyti
Aš sekmadienį guluosi į buvusį RK, pirmadienį operuoja.
Kvailas klausimas - ar prieš operaciją klizmuoja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 06 13, 22:26)
Aš sekmadienį guluosi į buvusį RK, pirmadienį operuoja.
Kvailas klausimas - ar prieš operaciją klizmuoja?  blush2.gif

Aš operavausi Antakalnio klinikose, tai ten neguldo iš vakaro. ax.gif Man buvo išrašyti labai bjaurūs milteliai šiam reikalui, bet kitoms, kurios pas kitus gydytojus operavosi, liepdavo tik iš vakaro neprisivalgyti. Kaip jums bus RK, galbūt gali pasakyti tos, kurios ten operavosi... g.gif
Papildyta:
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 11, 08:01)

Tai vadinas, labai mazai daiktu reikia, jokiu treningiuku, maikuciu, net pizamos savos nereikia, duos?  g.gif Nes teko ilgeliau gulet kitam skyriui, tai leido ne su pizama ir chalatu vaiksciot  blush2.gif Aiskutis tada, dekui  smile.gif

Pižamos neduos, tie marškiniai ir bus kaip naktiniai, su jais gulėsite lovoje, o savas chalatas - vaikščiojimui. Aš vežiausi ir treningus, nes čia, forume, prisiskaičiau, kad po operacijos pilvas būna išpūstas (operacijos metu naudojamos dujos pilvo ertmei išplėsti), nebetelpa moterys į savus rūbus, bet man neprireikė, nes mano pilvas buvo normalus, toks, koks buvęs... ax.gif Ir šiaip, pažiūrėjau, kad visos ten su tokiais mažais maišeliais atvažiuoja, mano tašė buvo didžiausia... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jalta* @ 2012 06 14, 07:54)
Aš operavausi Antakalnio klinikose, tai ten neguldo iš vakaro. ax.gif Man buvo išrašyti labai bjaurūs milteliai šiam reikalui, bet kitoms, kurios pas kitus gydytojus operavosi, liepdavo tik iš vakaro neprisivalgyti. Kaip jums bus RK, galbūt gali pasakyti tos, kurios ten operavosi... g.gif


Ir man liepė neprisivalgyti. Sekmadienį paskutinį kartą galiu pavalgyti per pietus, bet lengvai - sriubytės kokios ir po to iki vakaro tik vanduo (negazuotas).
Kada leidžia keltis po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2012 06 14, 09:19)
Ir man liepė neprisivalgyti. Sekmadienį paskutinį kartą galiu pavalgyti per pietus, bet lengvai - sriubytės kokios ir po to iki vakaro tik vanduo (negazuotas).
Kada leidžia keltis po operacijos?

Bet kada, kada tik norisi,kai atsiranda jėgų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jalta* @ 2012 06 14, 09:30)
Bet kada, kada tik norisi,kai atsiranda jėgų. 4u.gif


O, smagu, nesinori to slegiančio lovos režimo 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Ka tik grizau is Antakalnio ligonines po cistos (na, dabar jau net tiksliau, isbujojusios endometriozes) salinimo. Pasirodo, turejo daktaras darbelio mano pilvuke... g.gif Savijauta normali, tikrai operacija nebaisi ir visus pooperacinius nepatogumus galima iskest 4u.gif
Labai nustebinta daktaru bei viso personalo gerumu, tuom, kaip sauniai sutvarkytas skyrius, vienu zodziu, super bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 15 birželio 2012 - 12:27
Mamulioka,- tai saunu ,kad viskas gerai...dabar toooks palengvejimas , ane? Greiciau atgauk jegas 4u.gif ,man jau menuo praejo ,tai isvis liko viskas uzmarsti..
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 15, 13:26)
Sveikutes. Ka tik grizau is Antakalnio ligonines po cistos (na, dabar jau net tiksliau, isbujojusios endometriozes) salinimo. Pasirodo, turejo daktaras darbelio mano pilvuke...  g.gif Savijauta normali, tikrai operacija nebaisi ir visus pooperacinius nepatogumus galima iskest  4u.gif
Labai nustebinta daktaru bei viso personalo gerumu, tuom, kaip sauniai sutvarkytas skyrius, vienu zodziu, super  bigsmile.gif

Sveika sugrįžus. 4u.gif Kada išleido, ar tą pačią dieną? Kiek laiko truko operacija? Nepykino? 4u.gif
Atsakyti
Jo, labai smagu, kad vis delto pasiryzau. Aisku, garantiju, kad endometrioze tokiais pat tempais vel nepaplis po visa pilva, nulis, bet vis tiek smagiau, kad patvarke. Galejau prasytis ir ta pacia diena, butu isleide, bet pati nepanorejau. Buvo ikise i sona drena, gana nemenkai lasejo kazkoks skystis su krauju, tai kazkaip nepanorau rizikuot, maza koks kraujavimas gausesnis prasidetu. Tai va, sudetingesne operacija isejo, negu tikejaus. Bet narkoze gana neblogai pernesiau, nevemiau, greitai prasiciuchinau. Pilvas issiputes kaip bugnas, del to dar yra nemaloniu pojuciu pilve, sunku atsistot, atsisest, bet smarkiu skausmu ner, daktaras praktiskai viska leido daryt, tik nieko sunkaus nekilnot ir kelias dienas nesipraust
Atsakyti
Kaip faina, kad viskas praeity, manes dar viena dufastono pakuote laukia, taip noretus kad ta cista bent kiek susimazintu.
Kiek laiko eileje laukete i antakalnio klinikas operacijai nuo siuntimo gavimo ir uzsiregistravimo operacijai dienos? Paskambini ir uzsiregistruoji? Ar pas bet kuri gydytoja ejot, ar zinojot pas ka konkreciai rekomenduota norite?
Atsakyti
mamulioka, kaip smagu, kad jūs jau po visko. Manęs tas malonumas dar laukia, operaciją perkėlė trečiadieniui, antradienį guldo į skyrių. Nežinau, kam reikia dieną prieš, bet sutikau g.gif
Aš pačios operacijos nebijau, nei narkozės, bijau tik psichologinio diskomforto prieš operaciją ir po jos. Jautri esu visokiom nemaloniom procedūrom, basonam ir apžiūrom, tai... Ale dėtis nėra kur biggrin.gif
Atsakyti