Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(Naujoke25 @ 2012 05 29, 19:32)
Man daktare sake, ta kuri echoskopavo, kad nustatyt, kokia cista negali, tik mato darini, ir gali tik speti, sake gali but dermoidine, atseit nepanasu, kad is tu kuri isnyktu. Aisku kad buvo daug pas mane jau menesiniu o sona kaip skaudejo taip ir skauda. Siandien skubejau eit valgyt tai pajutau kaip sona skauda, ir tiesiog pradedu atgamint, kad man budavo taip daznai, bet as galvodavau, kad gal maisto per daug sauso privalgiau ar prikisau, nu kad apendicito simptomai ir po to praejus durimui pamirsdavau. Ir sian tas pats buvo, pavalgiau ir praejo. Tai sakyciau ta cista matyt jau nemazo dydzio pas mane ne vieni metai tai tikrai.

Bet tada kam ta dufastona israse man... dar tik birzelio 3d. pradesiu ji gert, bet paskaiciau nuo ko jis yra, nu nieko ten panasaus apie cistas.

Cia gal ne i tema, bet kazin kaip ten tie plaukai ir kremzles cistoj atsiranda. As kaiptik penktadieni skrendu i Paryziu ir sekmadieni disneilende teks pasisukt an karuseliu, dieve dieve kad tik ten kasnors nesusisuktu...
Tai aisku kaip patys plaukai ar kremzles gali nuo kokiu dufastonu pasisalint...
Siaubas, matyt sugersiu du men ta dufastona ir beliks planine operacija, tikiuosi datempsiu iki jos.
Tai pasirodo ir Lazdynuose operuoja, bet gal ten daugiau su skubiais atvejais uzsiima? Nes mano kolegai buvo umus apendicitas tai irgi butent lazdynuose operavo kazkodel.

Atrodo nesinori operacijos, bet planine tvarka tikriausiai reikes dar eilej laukt koki pusantro menesio, o as atitolinau viska dar maziausiai dviems menesiams.
Gaila kad nepaaiskina pati ginekologe neisklausineja visko, daugmaz a nori vaistuku bus vaistuku... O kaip kokia cista suzinot?


Smulkmenų, kaip nustatė, kokia ten man cista, nežinau, kokia ji buvo sužinojau jau po visko.
O dermoidinės cistos yra įgimtos, ten kažkaip mamai esant nėščiai kai kurios ląstelės (pvz. plaukų, nagų. ir pan.) atsiskiria ir nusėda kiaušidėse, ir kartais jos tiesiog pradeda vystytis. ir va gaunasi dermoidinė cista. Internete daug info apie tai.
Mane operavo lazdynuose, nes į juos nuvažiavau, kitos ligoninės nesugalvojau tada, bet tikrai nesiskundžiu ta ligonine. Palatoj buvo moteris, kuriai ir planinė operacija buvo, tai ją išoperavo ir kitą dieną išleido, jokių skausmo neteko kęst.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
cista keliones nesugadino, paduria truputi sona ir tiek, bet kelionej ziauriai supuliavo dantis ir teko kreiptis pagalbos ten i ligonine, tai israse stipriu antibiotiku, ir kaiptik ta diena turejau pradeti gerti dufastona, bet pabijojau padaugint vaistu ir galvojau isvis gal viena menesi praleisti ir negerti, bet kita diena pasijutau geriau ir vistik ryzausi ji gerti, tai gavosi kad pradejau gerti ne po 10 dienu o po 11 nuo menesiniu, gal nieko tokio nezinau, bet va antra diena pradejau viduriuoti nuo tu antibiotiku ir dar antibiotiku gerimui liko keturios dienos ir neaisku kaip tas viduriavimas kada baigsis ir turbut mano geriamas dufastonas nueis neisisavintas. Dabar gailiuosi kad pradejau ji gerti bet jau reikia test ka darysi. Antibiotikus geriu triskart dienoj, dar metizoli nuo skydliaukes ryte, tai dufastona geriu pries valgi o antibiotikus po valgio. O pirma diena geriau atvirksciai. Dabar skauda pilva ir nezinau nuo ko, nuo viduriavimo ar nuo dufastono doh.gif
Skydliauke pas mane su metizoliu sureguliuota, tik kad ji geriu ir toliau. Jei ta cista yra su kremzlytemis, tai reguliuok ta skydliauke nereguliavus manau niekas nepades. Tame ir beda kad nieks matyt negali pasakyt kokia cista, jos neisemus.
Parasysiu, kaip po dufastono gerimu cistos rezultatai pasikeis. Jei nepamazes teks rasytis tai planinei operacijai kas beliks g.gif

Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2012 06 05, 18:32)
tai gavosi kad pradejau gerti ne po 10 dienu o po 11 nuo menesiniu,

pasitaisau, ne po 10 dienu, o po 16 dienu nuo menesiniu pradzios, o pradejau gerti po 17 dienu.
Norejau paklausti kokiomis dozemis kam buvo paskirtas dufastonas nuo cistos?

Man paskyre po dvi tabletes dienoje gerti 10 dienu. O pradeti gerti atskaiciavus 16 dienu nuo menesiniu pradzios. Ir taip du menesius.
Ar ne per didele doze? as jau sugeriau penkias dienas, tai krutine kairej pusej maudzia, jau vakar pasirode kad ta kaire krutis labiau padidejo, ausy kairej spengia truputi ir pilvo apacioj paskauda jau ne ten kur cista bet vidury kazkur. Taip ir tikejausi panasiu simptomu nes jau seniau esu gerus dufastona bet tik po viena tablete ir jau tada sakiau sau gyvenime neimsiu i burna jo, o cia po dvi tabletes dienoje. Ar geret kas po dvi tabletes? Man dar liko penkios dienos pirmai pakuotei, laukiu kanciu pabaigos.
Gal zinot ar dufastonas kenkia sirdziai?
Atsakyti
Merginos, kurios operavotes Vilniuj Antakalny, kokia ten tvarka su anesteziologais? Ar ateina pries operacija pabendraut, ar taip ir nepasirodo?

Beje, kokia ten tvarka, ar is karto reikia persirengt i pizama, ar leidzia kokiu sportiniu kostiumeliu vaiksciot iki operacijos?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Man irgi rado cista, kai kreipiausi i gine del sono skausmo, vartojau vaistus, dabar KT geriu, bet vel atsinaujino maudimas ir pilvo putimas, siuo metu esu ne Lietuvoj, pas gine apsilankyti nelabai turiu galimybe, gal yra kam taip buve, pasidalinkit potyriais g.gif
Atsakyti
Mane domintu, kokie yra dar gydymo budai, jei nereikia operacijos, o gerti KT atsisakysiu g.gif ?
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 10, 08:52)
Merginos, kurios operavotes Vilniuj Antakalny, kokia ten tvarka su anesteziologais? Ar ateina pries operacija pabendraut, ar taip ir nepasirodo?

Beje, kokia ten tvarka, ar is karto reikia persirengt i pizama, ar leidzia kokiu sportiniu kostiumeliu vaiksciot iki operacijos?


Anestezeologas ateina prieš operaciją, paklausinėja, kokiomis ligomis sirgote, apie buvusias narkozes, galima užduoti jam klausimų. Nuvykus į Antakalnio klinikas, užregistruoja, tada seselė pasikviečia į kabinetą, peržiūri ligos istoriją, pasikalba, tada jau į persirengimo kambarį, duoda marškinius, apsirengi juos ant nuogo kūno ir užsimeti chalatą. Tada eini į palatą ir lauki operacijos. 4u.gif
QUOTE(ugniesdeive @ 2012 06 10, 22:08)
Mane domintu, kokie yra dar gydymo budai, jei nereikia operacijos, o gerti KT atsisakysiu  g.gif ?

Aš bandžiau gydytis homeopatiškai,nors ir nepadėjo. Man gydytoja sakė, kad jokių gydymosi būdų nėra, jei tai ne funkcinė cista... verysad.gif Tik operacija... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniesdeive @ 2012 06 10, 22:08)
Mane domintu, kokie yra dar gydymo budai, jei nereikia operacijos, o gerti KT atsisakysiu  g.gif ?

Kazkuri cia rase apie diles, paklausinekit

QUOTE(*Jalta* @ 2012 06 11, 00:00)
Sveikos,
Anestezeologas ateina prieš operaciją, paklausinėja, kokiomis ligomis sirgote, apie buvusias narkozes, galima užduoti jam klausimų. Nuvykus į Antakalnio klinikas, užregistruoja, tada seselė pasikviečia į kabinetą, peržiūri ligos istoriją, pasikalba, tada jau į persirengimo kambarį, duoda marškinius, apsirengi juos ant nuogo kūno ir užsimeti chalatą. Tada eini į palatą ir lauki operacijos. 4u.gif


Tai vadinas, labai mazai daiktu reikia, jokiu treningiuku, maikuciu, net pizamos savos nereikia, duos? g.gif Nes teko ilgeliau gulet kitam skyriui, tai leido ne su pizama ir chalatu vaiksciot blush2.gif Aiskutis tada, dekui smile.gif
Atsakyti
[quote=mamulioka,2012 06 11, 08:01]
Kazkuri cia rase apie diles, paklausinekit

Turi omenyje dėles? blink.gif Varge, kazin ar ryzciausi su jom gydytis... o gal kam padejo homeopatinis gydymas? uzsirasiau pas ginekologe tik kita savaite, tai dabar nerimauju ka reiks daryt g.gif manau, kad man cista atsirado nutraukus KT, nes daug metu vartojau ir nieko, o kai nutraukiau, bats ir cista doh.gif
Atsakyti
[quote=ugniesdeive,2012 06 11, 09:02]
[quote=mamulioka,2012 06 11, 08:01]
Kazkuri cia rase apie diles, paklausinekit

Turi omenyje dėles? blink.gif Varge, kazin ar ryzciausi su jom gydytis... o gal kam padejo homeopatinis gydymas? uzsirasiau pas ginekologe tik kita savaite, tai dabar nerimauju ka reiks daryt g.gif manau, kad man cista atsirado nutraukus KT, nes daug metu vartojau ir nieko, o kai nutraukiau, bats ir cista doh.gif
[/quote]
Labuka .As kreipiausi pas homeopata del cysteles ,paskyre , geriau ,- nieko nepadejo ,operavausi..
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 06 11, 10:23-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 06 11, 10:23)
Labuka .As kreipiausi pas homeopata del cysteles ,paskyre , geriau ,- nieko nepadejo ,operavausi..

O kiek laiko gerei vaistus? gal pameni pavadinima? 4u.gif kiek laiko praejo nuo tada kai nustate cista iki operacijos?
Atsakyti
QUOTE(ugniesdeive @ 2012 06 11, 10:02)
Turi omenyje dėles?  blink.gif  Varge, kazin ar ryzciausi su jom gydytis... o gal kam padejo homeopatinis gydymas? uzsirasiau pas ginekologe tik kita savaite, tai dabar nerimauju ka reiks daryt g.gif manau, kad man cista atsirado nutraukus KT, nes daug metu vartojau ir nieko, o kai nutraukiau, bats ir cista  doh.gif

viena cia rase, kad dejosi deles, ir isnyko cista. as ejau nesenai skydliauke tirtis, tai ta gydytoja irgi sako pabandyti deles, bet nezinau, labai bijociau, ir dar abejoju..
o kaip kitu nuomones del deliu?
Atsakyti