Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

Rytoj blink.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 05 07, 08:04-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 05 07, 08:04)

Kaip gerai, kad jau rytoj. bigsmile.gif Stiprybės, kantrybės, lengvos narkozės. 4u.gif Lauksim sugrįžtančios tik su geriausiais prisiminimais. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As jau namie clap.gif , oi kaip as bijojau , ryte pries operacija net namuose asara isliejau. Kokia as dabar patenkinta , kad ryzausi tam ir kad padariau...dabar rami galva . Tiksliau bus visiskai rami, kai bus atsakymai.Snekejau su chirurgu , kuris operavo , tai sake , kad neturetu buti ''pikta'', nes jis tokias ne viena mates...Praejo viskas labai normaliai , ir narkoze puikiai , kai atsipeikejau net nepykino , nevemiau , bet tiesa valgyt neleido. Trys skilutes uzklijuotos , kita savaite isims siules .
Rasras ir Mamuke68 - aciu jums labai uz palaikyma , man tikrai kazkaip padejot 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 05 10, 15:34-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 05 10, 15:34)
Sveikutes 4u.gif
As jau namie clap.gif , oi kaip as bijojau , ryte pries operacija net namuose asara isliejau. Kokia as dabar patenkinta , kad ryzausi tam ir kad padariau...dabar rami galva . Tiksliau bus visiskai rami, kai bus atsakymai.Snekejau su chirurgu , kuris operavo , tai sake , kad neturetu buti ''pikta'', nes jis tokias ne viena mates...Praejo viskas labai normaliai , ir narkoze puikiai , kai atsipeikejau net nepykino , nevemiau , bet tiesa valgyt neleido. Trys skilutes uzklijuotos , kita savaite isims siules .
Rasras ir Mamuke68 - aciu jums labai uz palaikyma , man tikrai kazkaip padejot  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kaip smagu sulaukti gerų žinių. thumbup.gif Ir aš tokia pat silpna, irgi ašarėlę prieš operaciją išspaudžiau. ax.gif Kada jus išleido po operacijos? O kokias siūles jums ims? Man tai nieko apie jokias siūles nesakė, gal pas mane jų ir nėra... g.gif Kai nuėmiau pleistrus - vos matomi įbrėžimai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jalta* @ 2012 05 10, 15:29)
Kaip smagu sulaukti gerų žinių. thumbup.gif Ir aš tokia pat silpna, irgi ašarėlę prieš operaciją išspaudžiau. ax.gif Kada jus išleido po operacijos? O kokias siūles jums ims? Man tai nieko apie jokias siūles nesakė, gal pas mane jų ir nėra... g.gif Kai nuėmiau pleistrus - vos matomi įbrėžimai. rolleyes.gif

Tiesa sakius tai del siuliu tai ir as nustebau , sake po savaites isims.. g.gif , o kas ten po pleistrais tai as ir nemaciau.. O siaip laike 2 naktis .Operacijos nereikejo ilgai laukti , 10 val.iskeliavau .Kiek jus lauket atsakymo?
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 05 11, 07:47-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 05 11, 07:47)
Tiesa sakius tai del siuliu tai ir as nustebau , sake po savaites isims.. g.gif , o kas ten po pleistrais tai as ir nemaciau.. O siaip laike 2 naktis .Operacijos nereikejo ilgai laukti , 10 val.iskeliavau .Kiek jus lauket atsakymo?

Tai jums gal kažką sudėtingiau darė... g.gif nes mane išleido tą pačią dieną. Atsakymo aš dar nežinau, nes maždaug po mėnesio reikės eiti pas šeimos gydytoją arba ginekologą sužinoti atsakymo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jalta* @ 2012 05 11, 07:57)
Tai jums gal kažką sudėtingiau darė... g.gif nes mane išleido tą pačią dieną. Atsakymo aš dar nežinau, nes maždaug po mėnesio reikės eiti pas šeimos gydytoją arba ginekologą sužinoti atsakymo. 4u.gif

Kai suzinosit praneskit ...pranesiu ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 05 11, 09:16-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 05 11, 09:16)
Kai suzinosit praneskit ...pranesiu ir as  drinks_cheers.gif

Būtinai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:, kaip smagu, kad jau po baimės.linkiu greitų ir puikių atsakymų. 4u.gif
Atsakyti
Mamuke68 ,- drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri zinosit - ar yra skirtumas, jei tik pasalina cista ir jei dar ir saaugas salina? Prisiminiau, kad daktaras kazka panasaus minejo... g.gif Ar zenkliai sudetingesne operacija bei ilgesnis gijimas, ko gero, ir ligoninej ilgeliau palaikytu, ta pacia diena neisleistu, kaip manot?
Atsakyti
Sveikos merginos,
sedziu su cistos diagnoze.
mane ketvirtadieni tikrino ginekologe profilaktiskai ir kazka uzciuope, paskyre echoskopija ir pasirodo ant desines kiausides turiu cista, ir tiksliai neisgirdau 3 ar 5 cm, o gal 3,5 na man toks stresas buvo, kad nepasidomejau kokio dydzio, sake su ranka paciai jos uzciuopt neimanoma. Klause ar skauda pilva, sona, tai kazkaip niekada nesusimasciau kad man skauda, nekreipdavau demesio i skausma, o dabar kai zinau tai jauciu kad man ir paduria ir paskauda ta sona ir prisiminiau kad yra buve kad labai skauda bet praeidavo ir pamirsdavau. Menesines nereguliarios, darzai buna kas pusantro men, jokiu tepliojimu, pirma diena staigiai prasideda, buna kad net neitariu kad bus, tik jauciu kad pradeda teket ir begom i tulika. O trecia diena jau galima sakyt kad baigesi.
Daktare, kuri dare echoskopija iskart sake butu gerai operuoti, nes gali plysti, suvezeti ir siaip kam nesioti savyje tai ko mums nereikia. Vos neapsiverkiau isejus. Nes tokia netiketa naujiena buvo. Ir parase pasidaryt kraujo tyrima ca125, jis kainuoja 42 Lt Gaila kad nekompensuoja tokiu tyrimu, nes man tai per kisene.
Tada nuejau su echo atsakymu atgal pas gine, tai tik paziurejo aha spejimai pasitvirtino, na sake lauksim kraujo atsakymu o tada ziuresim ka daryti.

Logiskai pagalvojus gal ir geriau operacija, negu kelis metus gerti KT, bet baisiausia, jei isoperavus vel atsiras tarkim kitoj kiausidej. O jeigu kaip cia viena mamyte rase, prabudo jau su viena kiauside. As tai dar noriu vaikuciu.
Dar bijau del operacijos, jeigu neduosiu litu tai ar tikrai prabusiu po narkozes, sitas mane neramina labiausiai. Dar metizoli geriu nuo skydliaukes, kaip tokios operacijos kazin skydliauke veikia. Na laukia ir manes kruvos galvosukiu.

Kokius tyrimus jums paskyre po Laparoskopijos? Kada vel kas kiek laiko tikrintis kaip reikalai su kiausidemis?

(man isvis tokiu durnu klausimu kilo kaip parvykti is ligonines, turbut taksi pasikvieti ir grizti, kur ten litus pasideti kai tave operuoja, as kaip viena auginanti vaika tai vaika paliksiu mamai tuo laiku priziureti, bet manes niekas nelankys neatves pavalgyt ir pan. na ar imanoma ligoninej viska susitvarkyt paciai ar pasako is anksto pries operacija, ar paleis ta pacia diena, ar laikys pvz tris dienas, ar pajegi po narkozes jei paleidzia su savo masina grizt namo, turbut nelabai), isvis bijau mamai pasisakyt kad man operuotis reikes, jei zinociau kad paleis ta pacia diena net nesakyciau, bet va jei tris laikys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 14 gegužės 2012 - 21:19