Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(mamulioka @ 2012 05 03, 20:39)
Kaip as suprantu, tu cistu buna skirtingu. Kai kurios tikrai gali pranykti. As, pvz., turiu tokia endometroidine, ar kaip ji vadinasi - del to, matyt, ir yra tas gausus kraujavimas per menesines... Visi ginekologai, kuriu klausiau, mano, kad tokio pobudzio cistos, deja, pacios "neissivaiksto"  verysad.gif
Gal Jusu cista kitokio tipo, labai tikiuosi  mirksiukas.gif

Endometriozines cistos pacios niekur nedingsta. Tokia turiu as, gyvena ji ramiai, bandem su KT is pradziu, nieko, po to sake lp darys, bet galiausiai kol kas sake neoperuos, nes ji neauga daugiau. Menstruacijos tikrai buna gausios ir skausmingos del to, taip pat gresia nevaisingumas.

QUOTE(mamulioka @ 2012 05 03, 21:59)
Idomu, visom tokie nurodymai pries operacija, zarnyna valyt, ar vel priklauso nuo kiekvienos konkrecios situacijos?

Man padare klizmute nakti pries operacija (as jau turejau viena lp). 4u.gif Kitos merginos tiesiog diena pries operacija beveik nevalgo arba pacios pasidaro klizmutes. 4u.gif
Atsakyti
Mano cista niekur neisnyko schmoll.gif Laukiu su neramumu konsultacijos su operuojancia gydytoja ir kazkokiu budu teks pasiryzti operacijai, nes bijau kaip mazas vaikas doh.gif
Gal kuri galit pamineti kokius tyrimus reikia pasidaryti pries LP?
Nes konsultacija paskirta tik geguzes 31d. Noretusi is anksto kokius bendrus kraujo ar kitus reikalingus tyrimus pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2012 05 04, 10:36)
Mano cista niekur neisnyko  schmoll.gif  Laukiu su neramumu konsultacijos su operuojancia gydytoja ir kazkokiu budu teks pasiryzti operacijai, nes bijau kaip mazas vaikas  doh.gif
Gal kuri galit pamineti kokius tyrimus reikia pasidaryti pries LP?
Nes konsultacija paskirta tik geguzes 31d. Noretusi is anksto kokius bendrus kraujo ar kitus reikalingus tyrimus pasidaryti  4u.gif

Sveikutė, aš irgi labai bijojau, turbūt nieko daugiau gyvenime taip nesu bijojusi! doh.gif Tyrimų nemažai reikia pasidaryti, bet jūs iš anksto jų nepasidarysite, nes tyrimai galioja tik maždaug 7 - 10 dienų, o jūs dar nežinote operacijos datos. 4u.gif Iš anksto nebent kraujo grupę galite nusistatyti, jei kartais dar neturite nustatytos. Gal dar kardiograma ilgiau galioja, bet tyrimus jums paskirs šeimos gydytoja (kraujo, šlapimo). 4u.gif
Atsakyti
Rasras, aciu 4u.gif Mano situacija tokia, kad as operuosiuos privacioj klinikoj, ne savo poliklinikoj. Idomu, kur man tuos tyrimus reikes darytis? Ar vistiek reikes kreiptis i seimos gydytoja, nes ji mano problemu kaip ir nezino, as toj poliklinikoj nesilankau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2012 05 04, 10:48)
Rasras, aciu  4u.gif  Mano situacija tokia, kad as operuosiuos privacioj klinikoj, ne savo poliklinikoj. Idomu, kur man tuos tyrimus reikes darytis? Ar vistiek reikes kreiptis i seimos gydytoja, nes ji mano problemu kaip ir nezino, as toj poliklinikoj nesilankau ax.gif

Tai jums privačioje klinikoje ir atliks visus tyrimus. Poliklinikoje neoperuoja, tik tyrimus nemokamai padarytų ir siuntimą parašytų, būtų jums pigiau. ax.gif 4u.gif Kai parašo siuntimą - galite rinktis operacijos vietą ir gydytoją. 4u.gif
Atsakyti
Man siuntima israsys klinika. Minejo gine per paskutini apsilankyma. Tikriausiai ten ir darysiuos tyrimus, kad viskas vienoj vietoj butu. O sutaupyt gal ir noretusi, bet nenoriu blaskytis ax.gif
Rasrai, o jus po LP jau galutinai atsigavot? Kelioms dienoms turejot biuleteni, jei turejot? As pergyvenu del to, nes nenoriu is darbo ilgam iseiti
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2012 05 04, 10:58)
Man siuntima israsys klinika. Minejo gine per paskutini apsilankyma. Tikriausiai ten ir darysiuos tyrimus, kad viskas vienoj vietoj butu. O sutaupyt gal ir noretusi, bet nenoriu blaskytis  ax.gif
Rasrai, o jus po LP jau galutinai atsigavot? Kelioms dienoms turejot biuleteni, jei turejot? As pergyvenu del to, nes nenoriu is darbo ilgam iseiti

Žinoma, padarys klinikoje visus tyrimus. 4u.gif Man operaciją darė trečiadienį ryte, 3 dienom davė biuletenį. Šiandien jau trečia diena ir jaučiuosi pakankamai gerai. 4u.gif
Atsakyti
Smagu. As prasysiu operacijos penktadieni, jei bus imanoma, kad per savaitgaly galeciau gaivaliotis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes
Rasras 4u.gif , kaip tau geeerai smile.gif
As snekejau su tuo chirurgu ginekologu , kuris mane operuos . Jis man tik liepe is vakaro neprisivalgyt ,o jau is ryto nei valgyt nei gert...jokiu liuosuojanciu ,jokiu klizmuciu,net susimasciau...O laparaskop.data man parinko pagal menesiniu cikla .5 d.pries laparaskop.paskyre kraujo , slapimo tyr.ir kardiograma . O del cystos jautimo,- tai nereeealiai ispucia pilva ir kartais i metus pora kartu sutrikdavo ciklas .
Rasras,- kokio dydzio tie pjuviai ?kaip poto ,pirmas dienas skauda? aciu
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 05 04, 16:53-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 05 04, 16:53)
Sveikutes 
Rasras  4u.gif , kaip tau geeerai smile.gif
As snekejau su tuo chirurgu ginekologu , kuris mane operuos . Jis man tik liepe is vakaro neprisivalgyt ,o jau is ryto nei valgyt nei gert...jokiu liuosuojanciu ,jokiu klizmuciu,net susimasciau...O laparaskop.data man parinko pagal menesiniu cikla .5 d.pries laparaskop.paskyre kraujo , slapimo tyr.ir kardiograma . O del cystos jautimo,- tai nereeealiai ispucia pilva ir kartais i metus pora kartu sutrikdavo ciklas .
Rasras,- kokio dydzio tie pjuviai ?kaip poto ,pirmas dienas skauda? aciu

Aš pati sau pavydžiu. mirksiukas.gif
Kaip jums gerai, kad neteks to brudo gerti. thumbup.gif Aš irgi norėjau kuo anksčiau po mėnesinių operuotis, bet paskutiniai ciklai pas mane nelabai reguliarūs buvo, tai nelabai galėjau paplanuoti, o pajutusi pirmus artėjančių mėnesinių požymius, iškart skambinausi užsirašyti, tai balandžio mėn. jau nebuvo vietų, tai prašiau užrašyti iškart, kada yra. Taip ir paskyrė gegužės 2 d. Kito ciklo laukti jau tikrai nenorėjau, nes ta baimė, tas nerimas - žudo. unsure.gif Labai džiaugiuosi, kad mane operavo anksti ryte, 9 val., tai nereikėjo ilgai kankintis. Kai kurias tik apie 14 val. ar net 15 val. operavo. Tą dieną mūsų buvo apie 15 moteriškių. Tik ne visoms laparaskopijas darė - kitoms kitokias ginekologines operacijas.
Tie pjūviai maži, dar nenuėmiau pleistrų, tai nelabai ir žinau (liepė nuimti po 4-5 dienų). Man visai neskaudėjo. Skausmo nebijokit, nes jei skaudės - suleis seselė vaistų. Manęs gal kokius 5 kartus klausė, ar neskauda. Tik pykino nuo narkozės pirmą dieną, kai pradėjau valgyti.
smile.gif Šypsenėlė (:, laikykitės, viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
Rasras ,- sveikit greiciau ir geru atsakymu , dar aciu uz padrasinima 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:, o kada jums paskirta operacija? g.gif
Atsakyti