Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių - 2

QUOTE(mamuke68 @ 2012 05 02, 14:53)
smile.gif Šypsenėlė (:,sveikutė 4u.gif Operacijos - ir pati žinai - bijoti tikrai nereikia, o atsakymų linkiu sulaukti kuo greičiau ir gerų thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Jetus , aciu tau 4u.gif , parasysiu jau po visko , 8 d.operuos...ikiukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 05 03, 08:36)
Sveikutės,pasakykite prašau, ar jums tos cistos gyventi maišė?ar skauda,kokie simptomai?Man per mmm ir anksčiau ir dabar labai skausmingai būna be vaistų niekaip neapsieinu bet ir po jų kai tewplioja būna tokie maudžiantys skausmai,jau trečia diena kaip teplioja tokiu kiaušinio baltymo konsistencijos geslvomis išskyromis ir paskauda daugiau viena pilvo šoną gal kuriai yra taip buvę?

Sveiki. As jokiu skausmu neturiu, tik labai gausios menesines, su dideliais kresuliais bei sokolado spalvos tepliojimais pries/po menesiniu.
O tos baltymo konsistencijos gleives tai, sakyciau, gal del ovuliacijos? Jei dabar mazdaug ciklo vidurys, tai tikrai del ju
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 03, 08:11)
Sveiki. As jokiu skausmu neturiu, tik labai gausios menesines, su dideliais kresuliais bei sokolado spalvos tepliojimais pries/po menesiniu.
O tos baltymo konsistencijos gleives tai, sakyciau, gal del ovuliacijos? Jei dabar mazdaug ciklo vidurys, tai tikrai del ju

rudas tepliojimas prieš mmm ir toks šviesiai rudas po buvo,o ovuliacija negalima nes tik 2 dienos kaip po mmm praėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 05 03, 09:20)
rudas tepliojimas prieš mmm ir toks šviesiai rudas po buvo,o ovuliacija negalima nes tik 2 dienos kaip po mmm praėjo  g.gif

Na, ziurint, kada tos Jusu menesines prasideda ir kiek dienu trunka... nezinau, gal ir tos tepliojimo dienos galetu but priskiriamos prie menesiniu? g.gif Man per ovuliacija buna labai daug tokiu tasiu, kartais gelsvoku, kartais gana skaidriu gleiviu, ir tas dalykas trunka kelias dienas, pora dienu pries ir per pacia ovuliacija ju pikas, daugiausia. Man atrodo, kad tie dalykas - tas gleiviu gausumas ir cista - galetu butu susije, nors, aisku, negarantuoju. Nes anksciau, kai buvau sveika, tokiu pozymiu ryskiu ovuliacijos metu neturejau. O dabar jau keleta metu laaaabai gausiai kraujuoju ir atsirado tos gausios gleives ciklo vidury... Na, aisku, savi pliusai, visada zinau, kad turiu pavojingas dienas... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 03, 08:25)
Na, ziurint, kada tos Jusu menesines prasideda ir kiek dienu trunka... nezinau, gal ir tos tepliojimo dienos galetu but priskiriamos prie menesiniu?  g.gif Man per ovuliacija buna labai daug tokiu tasiu, kartais gelsvoku, kartais gana skaidriu gleiviu, ir tas dalykas trunka kelias dienas, pora dienu pries ir per pacia ovuliacija ju pikas, daugiausia. Man atrodo, kad tie dalykas - tas gleiviu gausumas ir cista - galetu butu susije, nors, aisku, negarantuoju. Nes anksciau, kai buvau sveika, tokiu pozymiu ryskiu ovuliacijos metu neturejau. O dabar jau keleta metu laaaabai gausiai kraujuoju ir atsirado tos gausios gleives ciklo vidury... Na, aisku, savi pliusai, visada zinau, kad turiu pavojingas dienas...  hihihi.gif

ačiū už patarimus,niekaip neperprantu savo organizmo,kažkokios anomalijos vyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasras @ 2012 05 02, 17:32)
Sveikutės, o man šiandien išoperavo cistą. ax.gif  Labai bijojau, visko prisigalvojau, susikroviau didžiausią tašę visiems numatytiems ir nenumatytiems atvejams, ryte net ašarą išspaudžiau, nes galvojau, kad jau gyvenimas baigtas... rolleyes.gif Aišku, atsakymas dėl cistos rūšies bus tik po mėnesio. O dabar jau esu namuose, sėdžiu prie kompiuterio, niekas neskauda. 4u.gif


dziugu, kad gerai praejo operacija 4u.gif o kaip ten su tais atsipeikejimais po narkozes?
Atsakyti
QUOTE(ernestute @ 2012 05 03, 14:07)
dziugu, kad gerai praejo operacija  4u.gif  o kaip ten su tais atsipeikejimais po narkozes?

Pabudau kaip po gero miego, dar palatoj pagulėjau ir kol nevalgiau- atrodė, kad labai gerai jaučiuosi. Kai pradėjau valgyti - pradėjau vemti. Bet man vis tiek šlykščiausia buvo iš vakaro gerti miltelius žarnyno valymui. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O kam tas zarnyno valymas? blink.gif Pirmakart girdziu... g.gif
Mergaites, tai laparoskopija daro su pilna narkoze, taip? Oi, kaip negerai man ta narkoze butu... schmoll.gif Butent del tos skydliaukes... Matyt, del to ir sako, kad skydliauke reiketu pasigydyt pries operacija... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 05 02, 10:38)
Sveika,

Tai kokio dydžio dabar Tavo cista, kad nusprendei operuoti? Ar gydytojai sakė, kad jau būtinai reikia?
Aš dabar jau pas 4 skirtingus gydytojus buvau, niekas kaip ir nesako, kad reikėtų šalint. Tik stebėt. Niekaip nesuprantu ar aš pas tokius gydytojus užtaikau, ar ta mano cista kažkokia kitokia. g.gif


Nesijaudink, mano situacija tokia pati, tiesiog ja reikia stebeti. 4u.gif

Mamulioka, taip, pilna narkoze. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2012 05 02, 10:38)
Sveika,

Tai kokio dydžio dabar Tavo cista, kad nusprendei operuoti? Ar gydytojai sakė, kad jau būtinai reikia?
Aš dabar jau pas 4 skirtingus gydytojus buvau, niekas kaip ir nesako, kad reikėtų šalint. Tik stebėt. Niekaip nesuprantu ar aš pas tokius gydytojus užtaikau, ar ta mano cista kažkokia kitokia. g.gif


Kaip as suprantu, tu cistu buna skirtingu. Kai kurios tikrai gali pranykti. As, pvz., turiu tokia endometroidine, ar kaip ji vadinasi - del to, matyt, ir yra tas gausus kraujavimas per menesines... Visi ginekologai, kuriu klausiau, mano, kad tokio pobudzio cistos, deja, pacios "neissivaiksto" verysad.gif
Gal Jusu cista kitokio tipo, labai tikiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 03, 17:00)
O kam tas zarnyno valymas?  blink.gif  Pirmakart girdziu...  g.gif
Mergaites, tai laparoskopija daro su pilna narkoze, taip? Oi, kaip negerai man ta narkoze butu...  schmoll.gif  Butent del tos skydliaukes... Matyt, del to ir sako, kad skydliauke reiketu pasigydyt pries operacija...  g.gif

Kaip aš suprantu, kad geriau prieitų ten prie tų cistų, žarnynas turi būti tuščias. O gal kokia pažeidimo rizika jei būtų ar šiaip kai žmogus narkozėje, kad ten niekas neišbėgtų...
Atsakyti
Idomu, visom tokie nurodymai pries operacija, zarnyna valyt, ar vel priklauso nuo kiekvienos konkrecios situacijos?
Atsakyti