Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukių grožis

QUOTE(saules_asara @ 2011 12 15, 22:22)
del soliariumo kensmingumo irgi ydomu kaip yra is tikro. visad eidavau i gulima 6-7 min. bet dabar , pastojus, neinu.
manau gal draudzia i siliariuma kad neperkaistum ir kad nestumo metu nuo pakitusios hormonu pusiausvyros gali daugiau pigmentiniu demiu atsirast?? 


Kiek žinau, soliariumo karštis pavojingas panašiai kaip ir pirtis nėštukėms.
Įmetu straipsnio "9 draudimo mėnesiai" ištrauką apie kaitinimasį:
"Neperkaisk!

L. Karšta vonia ir vonelės kojoms, sauna, pirtis nėščiajai - ne pats geriausias būdas pasilepinti. Staigūs kūno temperatūros pokyčiai kenkia vaisiui (padidėja apsigimimų tikimybė), o į mažąjį dubenį ir galūnes staiga suplūdęs kraujas gali būti kraujavimo, persileidimo ar priešlaikio gimdymo priežastis.

G.,,Kaitintis nerekomenduočiau, bet moterys tai daro. Soliariumai? Kas gi blogo? Kad aktyvėja medžiagų apykaita? Kad pasigamina daugiau melanino? Jei moteris sveika ir nori būti graži, nejau uždrausiu? Kaitintis saulėje apskritai nėra gerai. Bet mes visi laukiam vasaros ir dumiam į saulėtus paplūdimius”."


Atsakyti
kazkaip as irgi nesutikciau su tuo soliariumu, jeigu jau ir nenesciai yra pavojinga jame degintis, ir ne tik, per ir sauleje perkaisti, tai ka kalbeti kuomet savyje nesiojiesi besivystancia gyvybe wub.gif beje savaime suprantama, kad nenorime nescios islikti baltos kaip popieriai, kazkur skaiciau pries keleta dienu , jog naturalioje sauluteje galima pabuti apie 15 min (nesciai) 4u.gif
Atsakyti
va ir pati radau del soliariumu ir saules.smile.gif) besilaukiant neretas reiskinys kai atsiranda demes ant odos, pilvo juosta. po nestumo tos demes paprastai isblunka. nes odoje nestumo metu daugiau gaminasi odos pigmento, o saule ar soliariumas gali tai dar labiau aktyvuoti ir pagauseti tu demiu ar jos dar labiau patamseti. aisku kitas dalykas-
kad gali perkaisti, jei ilgai busi ant saules. zodziu bet kur perkaisti nelabai gerai. tiek radau ir atsakiau galima sakiau i savo klausima biggrin.gif
Atsakyti
O kaip pvz, priauginti nagai. Jei sakot kad lakuoti nagai negerai, tai kaip su akriliu/geliu?
Atsakyti
Man irgi idomu ar galima lakuoti nagus geliniu laku ?
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2012 01 05, 17:45)
O kaip pvz, priauginti nagai. Jei sakot kad lakuoti nagai negerai, tai kaip su akriliu/geliu?

Na dantų plombų juk neišsilupame dėl nėštumo smile.gif o nagų priauginimo priemonės iš to ir kilę, todėl tikrai nemanau, kad gali pakenkti gelis, akrilas smile.gif pati vaikštau priaugintais geliniais nagais visą nėštumą ir net nesiruošiu jų nusiimti. Pati dirbu šioje srityje todėl žinau, kad priauginti nagai apipinami daugybe mitų dėl meistrų neprofesionalumo, kaip mano vienai klientei kažkokia manikiūristė dirbanti tik su geliu, pripasakojo, kad akrilas sukelia nevaisingumą doh.gif
Taip pat gali būti, kad meistras gali nerekomenduoti nėščiai pirmą kartą dėtis nagų ar lakuoti geliniu laku, bijant atbaidyti klientą, nes nėštumo metu dėl hormoninių pokyčių šios priemonės gali tiesiog praščiau laikyti ir žmogus nusivils kai negaus norėto efekto smile.gif
Dėl nagų lako kenksmingo jei jau labai prisibijote tai pirkite specialų laką kurį gali naudoti net labai alergiški žmonės jis tikrai nepadarys žalos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shupi: 07 vasario 2012 - 15:26
QUOTE(dovil14 @ 2011 12 13, 16:41)
Sveikos  4u.gif

Labai aktuali tema visoms, norinčioms būti gražiomis drinks_cheers.gif

Kiek domėjausi dėl plaukų dažymo, galima, bet rekomenduojama dažyti su natūralesniais dažais. Bent jau pačios kirpėjos taip rekomenduoja. Žinoma, spalva nebus tokia ryški, bet žalos irgi nebus daug.

Dėl manikiūrų, pedikiūrų, irgi domėjausi, kad galima. Bet rekomenduojama naudoti lako valiklius be acetono. Tik įdomu, kaip dirba pačios manikiūrininkės, kurios laukiasi? Negi į dekretą išeina 9-iems mėnesiams?  g.gif

Iš esmės, dauguma šaltinių mini, kad patartina vengti intensyvių grožio procedūrų tik pirmus tris mėn. kai dar vaisius pažeidžiamas, formuojasi, pykina nuo kvapų ar pan. Vėliau jau galima tęsti kaip įprasta.

Tik dėl soliarumų stipriai abejojų, nes nėštumo metu nei karto nebuvau, o prieš - vaikščiodavau. Gal kas turi svarių įrodymų kaip kenkia?



Del soliariumu tai girdejau kad negalima, o kaip su deginimusi sauleje?
Atsakyti
Per pirmą nėštumą turėjau priaugintus nagus, dariausi korekcijas. (dėl priauginamų nagų konsultavausi ir su ginekologe, sake galima) Poto nėštumo gal viduryje jau nusiėmiau, paprastai lakavausi. Viskas buvo ok. Vaikelis gimė sveikas bigsmile.gif . Ir plaukus dažiau. Ir netikėtai vasarą įdegiau. smile.gif
Dabar laukiuosi antro. Dėl plaukų dažymo klausiau ginekologes. Sake pirmus 3 mėnesius nepatariama, bet paskui galima. Aš asmeniškai galvoju, kad reikėtu stengtis kuo mažiau juos dažyti, tarkim per nėštumą 3 kartus, o ne 5 smile.gif
Dėl soliariumo labai domėjausi, nedrįsčiau eit... Man atrodo kad kūdikiui nepatiktų tos stiprios šviesos lotuliukas.gif Galima ir neperkaisti ten, po 5 min pabūnant...
Aš prieš pastojant (vasarą) buvau labai įdegusi, ir galvojau kad tas įdegis taip greit nedings, deja... unsure.gif Ypatingai veidas - baltas kaip popierius. Visi vis klausinėja, ar man viskas gerai, visa išbalus ir t.t. erzina verysad.gif Nors būnu pasidažius, pudros užsidedu, kad neatrodyčiau kaip Mirtišė doh.gif Tad naudoju kartais savaiminio kremuko, kartą per savaitę pasitepu veidą ir dekolte.
Bet žinau kad yra soliariumas veidui. Ten visas nelendi, pilvukas buna ne soliariume, deginamas tik veidas ir dekolte. Ką manote apie tokį soliariuma? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
tema lb gera. va katik perskaiciau straipsniuka, tai siulau paskaityti http://www.sveikaszm...amp;strid=35774
apie soliariuma ne daug raso, bet raso, kad GALIMA, nors asmeniskai as nesutikciau. UV ir pns. taip pat ir saule, nors manau saule tikrai yra sveika jei ribotais kiekiais biggrin.gif manau, kad jei jau taip norejom ir norim vaikiuku, tai galima 9 men pakentet be soliariumo smile.gif
del nagu priauginimo mano nuomone yra ta, kad akriliniu nesidaryciau vien todel, kad akrilis turi gan kenksminga kvapa, o gelinius pati sau auginu smile.gif aisku ne taip gerai laikosi, manau del nestumo, bet malonu kai naguciai graziai atrodo ir lakuoju iprastiniais lakais smile.gif
kas liecia plauku dazyma ir kirpima, tai dazau, bet kadangi spalva juoda, tai daznai dazyt nereikia smile.gif ypac nestumo metu kolkas daziau tik 2 kart smile.gif (mano plaukai naturalus yra gan sviesus ir plius plaukai greit auga, tai autauge plaukai greit pasirodo biggrin.gif ) kas liecia kirpima, tai issikarpau pati, o pas kirpeja einu tik galiuku susitvarkyti smile.gif
taip toliau kas liecia makiaza, tai jau senai (dar iki nestumo)nebenaudoju tanalinio kremo , nes man jis nera reikalingas, kadangi esu lengvai, tamsaus gymio smile.gif o akiu piestukas, seseliai, tusas ir pns mano kosmetineje yra visada smile.gif paprastom dienom jei kur einu is namu, tai pasiryskinu akis, o jei sedziu namie, tai bunu nesidazius smile.gif kadangi sau esu lb grazi ir pridazyta ir ne, tai graziai atrodau ir su makiazu ir be ax.gif blush2.gif
vienintelis ritualas be kurio neiseinu is namu, tai lupu dazymas. NIEKADA neiseinu is namu su nepadazytom lupom blush2.gif cia mano liga biggrin.gif
siaip manau, kad kiekviena moteris pati issirenka kaip ir kokia ji sau graziai atrodo, ar visa priauginta ar naturali..buna kartais lb apsileidusiu nestukiu ar jau pagimdziusiu mamyciu, o buna ir tokiu kurios stengiasi graziai atrodyt, bet atleiskit uz pasakyma jos vistiek atrodo baisiai..tiesiog vienom duota, o kitom ne..
Atsakyti
QUOTE(Aiden @ 2011 12 12, 21:01)
Mieste tikrai daug mamų, besilaukiančių, jau su savo mažyliais, kažkaip pasižiūri, ne tiek kad mama, bet šiaip kad moteris smile.gif

Matau tikrai daug gražių, tvarkingų, matosi kad prisižiūrinčių save moterų.
Tačiau matosi ir tokių kurios nuaugusiais plaukais, kartais ir neplauta galva, tokios susikuitusios, netvarkingos atrodo... Neatleistina... nesvarbu ar laukiesi, ar ne, nesvarbu kiek pinigų turi piniginėje, bet muilas ir šampūnas manau yra visuose namuose, nesvarbu kokie tavo drabužiai, svarbu kad jie būtų švarūs, susiūti, tvarkingi mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(merryk @ 2011 12 15, 11:31)
manau nestumo metu svarbiausia yra higiena smile.gif

Manau kad ne tik nestumo metu svarbu higiena biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(volia* @ 2012 01 05, 16:45)
O kaip pvz, priauginti nagai. Jei sakot kad lakuoti nagai negerai, tai kaip su akriliu/geliu?

Manau kad tas pats ar net dar blogiau
Papildyta:
QUOTE(In-U @ 2012 02 13, 11:04)
Per pirmą nėštumą turėjau priaugintus nagus, dariausi korekcijas. (dėl priauginamų nagų konsultavausi ir su ginekologe, sake galima) Poto nėštumo gal viduryje jau nusiėmiau, paprastai lakavausi. Viskas buvo ok. Vaikelis gimė sveikas  bigsmile.gif . Ir plaukus dažiau. Ir netikėtai vasarą įdegiau.  smile.gif
Dabar laukiuosi antro. Dėl plaukų dažymo klausiau ginekologes. Sake pirmus 3 mėnesius nepatariama, bet paskui galima. Aš asmeniškai galvoju, kad reikėtu stengtis kuo mažiau juos dažyti, tarkim per nėštumą 3 kartus, o ne 5  smile.gif
Dėl soliariumo labai domėjausi, nedrįsčiau eit... Man atrodo kad kūdikiui nepatiktų tos stiprios šviesos  lotuliukas.gif  Galima ir neperkaisti ten, po 5 min pabūnant...
Aš prieš pastojant (vasarą) buvau labai įdegusi, ir galvojau kad tas įdegis taip greit nedings, deja...  unsure.gif  Ypatingai veidas - baltas kaip popierius. Visi vis klausinėja, ar man viskas gerai, visa išbalus ir t.t. erzina  verysad.gif  Nors būnu pasidažius, pudros užsidedu, kad neatrodyčiau kaip Mirtišė  doh.gif Tad naudoju kartais savaiminio kremuko, kartą per savaitę pasitepu veidą ir dekolte.
Bet žinau kad yra soliariumas veidui. Ten visas nelendi, pilvukas buna ne soliariume, deginamas tik veidas ir dekolte. Ką manote apie tokį soliariuma?  mirksiukas.gif

Kaip suprantu pavojingas yra pats temperaturos pokytis nesvarbu ar tai soliariumas ar pirtis ar karsta vonia, o veido soliariume pabuvus kokias 8 min tikrai nemanau kad temperatura kuno pakyla, todel manau kad ir leliukams nepakenktu, ir aisku saiko reikia jei i menesi karta ar du nueisi tai manau tikrai nieko tokio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(maukis2 @ 2012 02 14, 01:22)
sveikos  4u.gif
tema lb gera. va katik perskaiciau straipsniuka, tai siulau paskaityti http://www.sveikaszm...amp;strid=35774
apie soliariuma ne daug raso, bet raso, kad GALIMA, nors asmeniskai as nesutikciau. UV ir pns. taip pat ir saule, nors manau saule tikrai yra sveika jei ribotais kiekiais biggrin.gif manau, kad jei jau taip norejom ir norim vaikiuku, tai galima 9 men pakentet be soliariumo smile.gif
del nagu priauginimo mano nuomone yra ta, kad akriliniu nesidaryciau vien todel, kad akrilis turi gan kenksminga kvapa, o gelinius pati sau auginu smile.gif aisku ne taip gerai laikosi, manau del nestumo, bet malonu kai naguciai graziai atrodo ir lakuoju iprastiniais lakais smile.gif
kas liecia plauku dazyma ir kirpima, tai dazau, bet kadangi spalva juoda, tai daznai dazyt nereikia smile.gif ypac nestumo metu kolkas daziau tik 2 kart smile.gif (mano plaukai naturalus yra gan sviesus ir plius plaukai greit auga, tai autauge plaukai greit pasirodo biggrin.gif  ) kas liecia kirpima, tai issikarpau pati, o pas kirpeja einu tik galiuku susitvarkyti smile.gif
taip toliau kas liecia makiaza, tai jau senai (dar iki nestumo)nebenaudoju tanalinio kremo , nes man jis nera reikalingas, kadangi esu lengvai, tamsaus gymio  smile.gif  o akiu piestukas, seseliai, tusas ir pns mano kosmetineje yra visada smile.gif paprastom dienom jei kur einu is namu, tai pasiryskinu akis, o jei sedziu namie, tai bunu nesidazius smile.gif kadangi sau esu lb grazi ir pridazyta ir ne, tai graziai atrodau ir su makiazu ir be ax.gif  blush2.gif
vienintelis ritualas be kurio neiseinu is namu, tai lupu dazymas. NIEKADA neiseinu is namu su nepadazytom lupom blush2.gif  cia mano liga biggrin.gif
siaip manau, kad kiekviena moteris pati issirenka kaip ir kokia ji sau graziai atrodo, ar visa priauginta ar naturali..buna kartais lb apsileidusiu nestukiu ar jau pagimdziusiu mamyciu, o buna ir tokiu kurios stengiasi graziai atrodyt, bet atleiskit uz pasakyma jos vistiek atrodo baisiai..tiesiog vienom duota, o kitom ne..

drinks_cheers.gif pritariu smile.gif
Atsakyti
na manau nestumo metu svarbiausia nepersistengt.. svara ir tvarka butina, nagai sutvarkyti, makiazas, o kai kurie dalykai nebutini-manau nei viena nenumirs jei nestumo metu nenueis i soliariuma (juk ir ne nescioms jis nepriduoda sveikatos), ar neprisiaugins nagu,-man aplamai net negrazu visi tie dirbtiniai dalykai priauginti plaukai, nagai, blakstienos ir pan., o nestumo metu isvis moteris zydi, kam gadint ta grozi dirbtiniais dalykais... zodziu viskas grazu ir tinkama kas ne per daug ax.gif
Atsakyti
Matau, buvo klausta prieš porą metų, bet niekas neatsakė. Tai visgi, ar nekenkia gelinis lakavimas, ypač pradžioje?
Atsakyti