QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 10 30, 15:51)
o ar gali būti organizmas per daug užšarmintas ???? aš praktiškai nevartoju pieno produktų o mėsos irgi retai .
Nemanau gal bus per daug sarminis:)
Kraują skystina: uogos, gluosnių žievė (natūralus aspirinas), kaštonai, figos, alyvuogių aliejus, česnakai, citrusiniai vaisiais, burokėliai, kakava, saulėgrąžos, imbieras, artišokai, ginkmedžių preparatai, lecitinas, bijūnų šaknys, sausi dilgėlių lapai.
Koncentraciją didina: cukrus, alkoholis, grikiai, bananai, bulvės, saldus, daug baltymų ir riebalų turintis maistas, gazuoti gėrimai, aronijos, kraujažolės, jonažolės, švieži dilgėlių lapai -siu venkite, norincios skystinti krauja.
Papildyta:
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 10 30, 16:16)
kažkada padarius tyrimus man gydytoja paminėjo kad tirštokas kraujas- liepė kuo daugiau vartoti skysčių.
bet tai budinga per daug uzrugstintam organizmui:) Tai tik viena is daugelio priezasciu:)
TIRSTO KRAUJO PRIEZASTYS:
Daugiau nei 90 % kraujo sudaro vanduo. Jeigu geriame nešvarų, chloruotą, gazuotą vandenį su dideliu paviršiaus įtempimu, organizmas eikvoja daug daugiau ląstelėms būtinos energijos jį rezorbuoti.
Visaverčiam baltymų, riebalų ir angliavandenių skaidymui būtini fermentai. Fermentopatija (paveldimas medžiagų apykaitos defektas dėl genetinių pakitimų) lemia tai, kad sutrikdomi kraujo biocheminiai procesai, dėl kurių ima sulipti eritrocitai. Tai sukelia audinių ir ląstelių deguonies badą.
Sutrikusi blužnies funkcija ardyti nevisaverčius eritrocitus.
Padidėjęs bendras organizmo rūgštingumas.
Dehidratacija, kurios priežastys labai karštas klimatas ar per didelis fizinis aktyvumas.
Nepakankamas skysčių kiekis arba blogas jų įsisavinimas. Vanduo kartu su tekančiu krauju perneša į ląsteles maistingąsias medžiagas ir deguonį. Jis tarytum tirpiklis suskystina kraują ir taip padeda geriau įsisavinti.
Žalingas spinduliuotės poveikis.
Dideliais kiekiais vartojamas cukrus ir paprastieji angliavandeniai.
Tiršto kraujo priežastimi gali būti kai kurių mineralų ir vitaminų tūkumas (pavyzdžiui, lecitino, vitamino C, cinko, seleno ir t. t.), aktyviai dalyvaujančių fermentų ir hormonų gamyboje. Trūkumą gali sukelti prasta kepenų veikla tai pagrindinė organizmo biocheminė laboratorija, kurią reikia valyti (ypač valgantiems daug konservuoto, rūkyto ar saldaus maisto, taip pat dirbantiems kenksmingomis sąlygomis ar gyvenantiems ekologiškai nepalankioje aplinkoje)
Nepakankamas druskos vartojimas taip pat tirština kraują.
Papildyta:
QUOTE(Spalvota diena @ 2012 10 30, 15:58)
Mergaitės,
žalias pienas ŠARMINA organizmą. Nemaišykit su pasterizuotu.
Gerai, kad dar pasterizuotas. O kai parduotuvese pienas ir jo produkrai-is milteliu, kaip tai pavadinti?