Įkraunama...
Įkraunama...

Liepaites

labas lietingas vakaras 4u.gif

tylu vel cia g.gif .
kaip jums sekasi?

manes tai nervai nelaiko,uzvakar dukrytes vaikinas ja sumuse doh.gif verysad.gif ,o tik pora men ,kai pradejo kartu gyvent
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 02 23, 21:13)
dukrytes vaikinas ja sumuse doh.gif  verysad.gif


blink.gif
spirt per borta toki jaunuoli.................
neturiu zodziu...
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 02 23, 21:13)
manes tai nervai nelaiko,uzvakar dukrytes vaikinas ja sumuse doh.gif  verysad.gif ,o tik pora men ,kai pradejo kartu gyvent

jetau, kas cia do parazitas blink.gif ... tik per borta, kaip Diora sake drinks_cheers.gif

Ar stipriai unsure.gif

QUOTE(diora @ 2012 02 23, 21:32)
blink.gif
spirt per borta toki jaunuoli.................
neturiu zodziu...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif

gal busim jau ziema isvare is kiemo? biggrin.gif

pelite, duokit pareiskima i policija, ner ko cia terliotis su tokiais schmoll.gif

mes augam augam wub.gif net sunku paciai patiket, koks jau didelis musu mazius, o kai mama dabar atvaziavus tai ner kada liudet, vis veiklos prisimastom i trasa lekiam, palikusios maziu maniskiui blush2.gif o ir siaip mama padeda, valgyt padaro wub.gif zodziu atostogauju wub.gif thumbup.gif
jau senokai atvaziavo, atsventem maziuko 4 men sukakti, kompo nebuvau isijungus, tai dabar isijungiau, ale pamaciau liniuote ir issigandau, kad jau 4.5 men blink.gif ir kaip tas laikas lekia, nes atrodo, kad tik pries kelias dienas su mama torta darem biggrin.gif

jau sveria 8 kg musu dickis ir 67 cm ugio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2012 02 24, 16:21)
mes augam augam  wub.gif  net sunku paciai patiket, koks jau didelis musu mazius, o kai mama dabar atvaziavus tai ner kada liudet, vis veiklos prisimastom i trasa lekiam, palikusios maziu maniskiui  blush2.gif  o ir siaip mama padeda, valgyt padaro  wub.gif  zodziu atostogauju  wub.gif  thumbup.gif
jau senokai atvaziavo, atsventem maziuko 4 men sukakti, kompo nebuvau isijungus, tai dabar isijungiau, ale pamaciau liniuote ir issigandau, kad jau 4.5 men  blink.gif  ir kaip tas laikas lekia, nes atrodo, kad tik pries kelias dienas su mama torta darem  biggrin.gif

wub.gif nu kaip smagu pas jus wub.gif

As irgi noreciau, kad pas mane kas atvaziuotu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
aciu uz palaikima wub.gif

Siandien padavem pareiskima i policija,nors vyras mane uz tai bara,kad nereikejo dukrai patarimu duot.Gal nesmarkei sumuse,bet penki pirstai ant veido,melines ant ranku ir kaklo,pasirodo smauge ja.
verke varkse,sako myli,bet kaip po tokiu daliku galima mylet g.gif

Marimacho,saunu,kad jau tokie dideli thumbup.gif .
gerai ,kad mama gali tau padet,nors pailsesi
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 02 24, 19:42)
Siandien padavem pareiskima i policija,nors vyras mane uz tai bara,kad nereikejo dukrai patarimu duot.Gal nesmarkei sumuse,bet penki pirstai ant veido,melines ant ranku ir kaklo,pasirodo smauge ja.
verke varkse,sako myli,bet kaip po tokiu daliku galima mylet g.gif

siaubas blink.gif tik i policija... nesuprantu tokiu meiliu doh.gif ir isvis, tokiem arba pirstus nukapoti arba iskastruoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2012 02 24, 21:04)
siaubas  blink.gif  tik i policija... nesuprantu tokiu meiliu  doh.gif  ir isvis, tokiem arba pirstus nukapoti arba iskastruoti  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
pelite blink.gif blink.gif eik tu sau o kaip db tavo mergina ? begciau nuo tokio kuo toliau nu vietoj tavo mb as pacia tam zenteliui i kaili duociau uz ka mano vaika musa o cia dar sako kodel mokini doh.gif unsure.gif ziauru laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2012 03 02, 12:01)
pelite blink.gif  blink.gif  eik tu sau o kaip db tavo mergina ? begciau nuo tokio kuo toliau nu vietoj tavo mb as pacia tam zenteliui i kaili duociau uz ka mano vaika musa o cia dar sako kodel mokini  doh.gif  unsure.gif  ziauru laikykites  4u.gif



labas 4u.gif ,

Mano mergina kvailute jau sugrizo pas ji doh.gif ,bet sako ,kad dau geriau su ja elgesi.
O zentelis ant manes pyksta ax.gif ,bet man su jo negyvent.

o kaip pas jus reikaliukai? Kas eis i Kaziuko muge?
Mes tai pasojam,nes lb vejota
Atsakyti
labas nu tokia jau ta meile yra viena diena saule sviecia kita diena uraganas vyksta toks jau tas gyvenimas doh.gif doh.gif na o as irgi su mb susipykau doh.gif bet ne pirmas sykis pasipyksim ir praeis mirksiukas.gif
leidau savo vaikus i lauka tikiuos nesusirgs gyzo pasale abu ax.gif
tai va kovo 16 darys domantui tonziliu operacija unsure.gif tikiuos viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2012 03 03, 14:50)
labas nu tokia jau ta meile yra viena diena saule sviecia kita diena uraganas vyksta toks jau tas gyvenimas  doh.gif  doh.gif  na o as irgi su mb susipykau  doh.gif  bet ne pirmas sykis pasipyksim ir praeis  mirksiukas.gif
leidau savo vaikus i lauka tikiuos nesusirgs gyzo pasale abu  ax.gif
tai va kovo 16 darys domantui tonziliu operacija  unsure.gif  tikiuos viskas bus gerai  ax.gif


abiem atvejais viskas bus gerai wub.gif

greito pasveikimo po operacijos 4u.gif 4u.gif 4u.gif .

pas mus sian kaimynai uzsuko,saunei pasedejom,nors pailsejau nuo namu rosuos blush2.gif
Atsakyti