Įkraunama...
Įkraunama...

Liepaites

Lai auga Azuoliukas stiprus ir sveikas 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

pagalvojau sian... gruodzio vidurys, o nei sniego nei salcio.. wub.gif
kad taip tokie orai iki pavasario issilaikytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2011 12 14, 21:28)
pagalvojau sian... gruodzio vidurys, o nei sniego nei salcio..  wub.gif
kad taip tokie orai iki pavasario issilaikytu  biggrin.gif

Aha drinks_cheers.gif bet Kaledoms reikia nors truputuka sniegelio, kitaip ne Kaledos wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
aga. orelis fantastiskas, su leliuku vazinetis pats tas, nereik namie sleptis thumbup.gif bet tikrai kaledoms galetu nors simboliskai pasnigti wub.gif

siandien buvom pas gydytoja svertis matuotis, tai jau sveriam 6.45 kg ir ugis 60.5 cm biggrin.gif reiks perziuret spinta, nes tie 56 dydzio rubeliai tik maisosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2011 12 15, 10:34)
tai jau sveriam 6.45 kg ir ugis 60.5 cm  biggrin.gif  reiks perziuret spinta, nes tie 56 dydzio


aukstaugis bernuzelis bus thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
as viena Azuola irgi pazystu, tai lygiai taip pat sokiravo savo tevus pirmais augimo metais. Jam dabar kazkur beveik 3 metukai, tai na ner is tu smulkiuju, bet dar ribose biggrin.gif o mes juokemes tevams, tais pirmais metais, kad neveltui toki varda dejo, vaikas ir auga dabar kaip tikras Azuolas thumbup.gif
Bet man siaip tai laaabai grazus vardas wub.gif
Atsakyti
siaip tik paskui susimasten, kad esam nelabai geri tevai, kad siais laikais, kai zmones tiek vazinejas po uzsienius davem vaikui toki varda biggrin.gif su lietuviskom raidem ir dar net nosine blush2.gif turejom kelis vardo variantus, bet kai gime toks didelis mums kazkaip labiausiai sitas vardas tiko ir turetu variantu bigsmile.gif

man jau kelinta gydytoja aiskina maziau vaikui valgyt duot biggrin.gif sakau trenktos gydytojos siais laikais doh.gif tai as turiu leist vaikui rekt alkanam ir neduot, jo pasakysiu vaikui "negaliu duoti, nes gydytoja sake, kad per daug valgai" lotuliukas.gif beje cia dar neurologes pasiulymas buvo, tai kad man vaikas klyks alkanas cia labai vaiko nervu sistemai bus sveika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2011 12 16, 08:38)
siaip tik paskui susimasten, kad esam nelabai geri tevai, kad siais laikais, kai zmones tiek vazinejas po uzsienius davem vaikui toki varda  biggrin.gif su lietuviskom raidem ir dar net nosine  blush2.gif  turejom kelis vardo variantus, bet kai gime toks didelis mums kazkaip labiausiai sitas vardas tiko ir turetu variantu bigsmile.gif

man jau kelinta gydytoja aiskina maziau vaikui valgyt duot  biggrin.gif  sakau trenktos gydytojos siais laikais  doh.gif  tai as turiu leist vaikui rekt alkanam ir neduot, jo pasakysiu vaikui "negaliu duoti, nes gydytoja sake, kad per daug valgai"  lotuliukas.gif  beje cia dar neurologes pasiulymas buvo, tai kad man vaikas klyks alkanas cia labai vaiko nervu sistemai bus sveika  blink.gif

na taip, uzsienieciams kartais lietuviski vardai, kaip kinieciu biggrin.gif as kai pasakau savo pavarde, tai is pradziu akis ispucia, o poto praso pakartoti biggrin.gif ne kiek kad ta pavarde sudetinga, kiek ilga biggrin.gif

Joo blink.gif tikrai vadovaukis savo nuojauta mirksiukas.gif , o tas svoris tikrai dar susitvarkys metu begyje, ypac kai prades judeti, ropoti, vaikscioti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2011 12 16, 11:39)
na taip, uzsienieciams kartais lietuviski vardai, kaip kinieciu  biggrin.gif as kai pasakau savo pavarde, tai is pradziu akis ispucia, o poto praso pakartoti  biggrin.gif  ne kiek kad ta pavarde sudetinga, kiek ilga  biggrin.gif

Joo  blink.gif  tikrai vadovaukis savo nuojauta  mirksiukas.gif , o tas svoris tikrai dar susitvarkys metu begyje, ypac kai prades judeti, ropoti, vaikscioti...  4u.gif


joooo, labai juokinga, kai oro uoste uzsieny bando kokia musu -iene ar -aite pakviesti i lektuva lotuliukas.gif mirem su SB viena karta Rygos oro uoste juokais biggrin.gif toks norvegas ir sako - tikriausiai cia lietuviska pavarde lotuliukas.gif

as irgi manau kad susitvarkys viskas su tuo svoriu, tokie patarimai tai ka as zinau blink.gif mano vienai draugei, kai ji gulejo ligoninej gydytojos ir sesutes, kai ji bande nusitraukinet piena su ideja, kad grizus namo vel maitins vaika, durna vadino blink.gif nes atseit dings tas tavo pienas, antibiotikus vartojai ir pan blink.gif man irgi 4 paras antibus leido ir niekur tas pienas nedingo schmoll.gif medikams lengviausia patarti duoti vaikui misinuko doh.gif gimdymo namuose, jei vaikas verkia, tai sako, kad neuztenka pieno ir visada visoms siulo misinuko duot blink.gif likau apakus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2011 12 16, 08:38)
man jau kelinta gydytoja aiskina maziau vaikui valgyt duot 


doh.gif doh.gif
nu jo... jie matyt pagal knygas apie vaikus zino biggrin.gif
juk kiekvienas vaikiukas skirtingas ir reikia daryt ir prisitaikyti taip, kaip jums abiems patogu biggrin.gif

nevalgo- blogai, per daug valgo irgi blogai biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis totalus nevalgiukas doh.gif ir taip jau 4 metai, nu bet o ka - zandai raudoni, svoris, ugis geras, kraujas geras blink.gif
Nors tiesa sakant pirmais metais ziauriai pergyvenau, pas daktare visada nuejus jai sakydavai, kad va, nevalgo absoliuciai nieko, tai ta: neserkit vaiko cipsais ir kolom, tai valgys... blink.gif
Paskui jai ir pasakiau, jei jus cia taip savo vaikus auginat, tai nereiskia, kad visi taip ir daro, jis net cipsu nera (tada dar nebuvo biggrin.gif ) ragaves, kolos nera geres... doh.gif tai atkirto tik tiek, kad zandai raudoni, vadinas viskas gerai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murgita: 20 gruodžio 2011 - 00:26
user posted image
Atsakyti
visas su naujais metais bukite laimingos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti