Įkraunama...
Įkraunama...

Liepaites

man patinka shopintis internetu biggrin.gif
laredoute.fr thumbup.gif
bet..tau jau ir laiko nebebutu...

as, zink, galvojau Londone pasishopinsiu... bet ten drabuzeliai visi tokie keisti biggrin.gif ne mano skonio..as labaiu konservatyvi, prie klasikiniu drabuziu linkusi, ir siuolaikine mada man schmoll.gif ..tai as nieko ir nepapirkau........
vat mano drauges buvo Milane, tai PASISHOPINO is didziosios raides lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas nu vakar dienele darbe buvo sudina ziauriai doh.gif doh.gif doh.gif atejo tokie klientai kuru as negaliupakesti jie mane zudo doh.gif nes pastoviai girti ir pastoviai kabinejasi doh.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif
uzsimiegojau..noriu kavytes biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
labukas 4u.gif
Atsakyti
Vasarele bigsmile.gif
koks leliukas wub.gif wub.gif

ar cia tavo??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diora: 12 gruodžio 2011 - 20:32
QUOTE(diora @ 2011 12 10, 23:42)
man patinka shopintis internetu biggrin.gif
laredoute.fr  thumbup.gif
bet..tau jau ir laiko nebebutu...
as, zink, galvojau Londone pasishopinsiu... bet ten drabuzeliai visi tokie keisti  biggrin.gif  ne mano skonio..as labaiu konservatyvi, prie klasikiniu drabuziu linkusi, ir siuolaikine mada man  schmoll.gif ..tai as nieko ir nepapirkau........
vat mano drauges buvo Milane, tai PASISHOPINO is didziosios raides  lotuliukas.gif

O as kazkaip nelabai megeja shopintis internetu, bet laredoute irgi daznai pasklaidau, kaip ir 3suisses... bet kazkaip retai ka randu ten ... Po itemptu paiesku savaitgali, nusipirkau siandien Mexx'o svarkeli doh.gif nelabai tai, ko ieskojau, ale dzin jau man, kitaip isvis i LT tada neskrendu biggrin.gif
Na o Londonas, Milanas - aisku, cia jau visai kitas reikalas bigsmile.gif net belgams toli dar iki to doh.gif

Beje, tiksliai, Vasareles "leliukas" thumbup.gif Marimacho Azuoliukui dabar irgi labai tiktu toks kostiumas wub.gif
Atsakyti
svarbiausia, kad radai kazka... taip dazniausiai buna, kai reikia, tai nors nusisauk, kaip nieko padoraus negali surast apsirengt..
Busi grazi ponia biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
nu zinok, nebusiu tokia grazi kaip norejau biggrin.gif , bet kitaip cia su belgu skoniu - prazilimas - pas juos viskas juoda blink.gif - tai ir as - busiu juoda - juoda suknele, juodas svarkelis, bet sakiau reiks kokia raudona roze i atlapa isisegti ir nusipirkti dar raudonus batus, na gal dar koki salikeli g.gif ... ai tiesa, vyras dar nupirko raudona palta internetu, tai rupuzes atius tik kitais metais, nors uzsakymo metu nebuvo to pazymeta doh.gif

O per krikstynas busiu pilka biggrin.gif , sakau gal vis geriau, nei juoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2011 12 12, 23:32)
nu zinok, nebusiu tokia grazi kaip norejau  biggrin.gif , bet kitaip cia su belgu skoniu - prazilimas - pas juos viskas juoda  blink.gif  - tai ir as - busiu juoda - juoda suknele, juodas svarkelis, bet sakiau reiks kokia raudona roze i atlapa isisegti ir nusipirkti dar raudonus batus, na gal dar koki salikeli  g.gif ... ai tiesa, vyras dar nupirko raudona palta internetu, tai rupuzes atius tik kitais metais, nors uzsakymo metu nebuvo to pazymeta  doh.gif

O per krikstynas busiu pilka  biggrin.gif , sakau gal vis geriau, nei juoda  biggrin.gif


SALIKELI.. ne roze biggrin.gif arba stambius raudonus papuosalus: auskarus jei nesioji ir apyranke...rasi LT tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2011 12 12, 23:17)

Beje, tiksliai, Vasareles "leliukas"  thumbup.gif  Marimacho Azuoliukui dabar irgi labai tiktu toks kostiumas  wub.gif

turejom speciau kostiuma kaledoms, sesuo buvo dukros atidavus, tik sako, mums tada buvo beveik 4 men tai vos vos tilpom biggrin.gif tai as primeciau, kad musiskis bus 2.5 men sakau turetu tikti biggrin.gif ir ka jus sau manot, musu dickiui jau pries pora savaiciu buvo vos vos lotuliukas.gif taipkad neturesim kostiumo kaledoms biggrin.gif

siandien mums svente wub.gif svesim biggrin.gif tetis vakar ta proga pyraga padare, tai smaliziausim wub.gif

murgita, busi grazi, nepergyvenk, pasirinksi aksesuarus ir bus iuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2011 12 13, 12:59)
turejom speciau kostiuma kaledoms, sesuo buvo dukros atidavus, tik sako, mums tada buvo beveik 4 men tai vos vos tilpom  biggrin.gif  tai as primeciau, kad musiskis bus 2.5 men sakau turetu tikti  biggrin.gif  ir ka jus sau manot, musu dickiui jau pries pora savaiciu buvo vos vos  lotuliukas.gif taipkad neturesim kostiumo kaledoms  biggrin.gif

siandien mums svente  wub.gif  svesim  biggrin.gif  tetis vakar ta proga pyraga padare, tai smaliziausim  wub.gif

murgita, busi grazi, nepergyvenk, pasirinksi aksesuarus ir bus iuks  thumbup.gif

sveikinimai patys silciausi jums wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2011 12 13, 00:02)
SALIKELI.. ne roze biggrin.gif arba stambius raudonus papuosalus: auskarus jei nesioji ir apyranke...rasi LT tikrai  thumbup.gif

Tai vat, kad LT nebebus kada, nes gryztam vos ne tiesiai i ta vesele doh.gif o cia viskas juoda doh.gif

QUOTE(marimacho @ 2011 12 13, 10:59)
turejom speciau kostiuma kaledoms, sesuo buvo dukros atidavus, tik sako, mums tada buvo beveik 4 men tai vos vos tilpom  biggrin.gif  tai as primeciau, kad musiskis bus 2.5 men sakau turetu tikti  biggrin.gif  ir ka jus sau manot, musu dickiui jau pries pora savaiciu buvo vos vos  lotuliukas.gif taipkad neturesim kostiumo kaledoms  biggrin.gif

siandien mums svente  wub.gif  svesim  biggrin.gif  tetis vakar ta proga pyraga padare, tai smaliziausim  wub.gif

murgita, busi grazi, nepergyvenk, pasirinksi aksesuarus ir bus iuks  thumbup.gif

lotuliukas.gif nebutu Azuoliukas thumbup.gif

Su grazia proga jus happybday.gif

4u.gif
Atsakyti