Įkraunama...
Įkraunama...

Liepaites

QUOTE(diora @ 2012 08 17, 18:01)
kaip Faina..  wub.gif
Papildyta:
tikrai kad laikas greit bega.. ar nori tavo mergyte mokytis????

Emiliukas del draugu vaiku padarytu viska labai nori ,oj kaip laukia smile.gif
Atsakyti
labukas vajai kaip smagu dukryte 4u.gif ax.gif balatai pavydziu wub.gif noreciau ir as dukrytes blush2.gif bet ....
na ka prasidejo ruduo pradejo mano vaikai sirgti doh.gif
Atsakyti
sveikos,

kaip sekasi? kaip mokslai einasi,ypac pirmokams?

Vasarele,tai jeigu nori dukriuko,ir turyt galimibiu ,tai kodel ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 09 17, 18:31)
sveikos,

kaip sekasi? kaip mokslai einasi,ypac pirmokams?

Vasarele,tai jeigu nori dukriuko,ir turyt galimibiu ,tai kodel ne mirksiukas.gif

sveikos merginos 4u.gif mes laikomes tik normaliai ,serga mergina jau antra kart verysad.gif i mokykla eiti nori labai ,sekasi gan gerai sakyciau ,mokinames vejames namie .pirmadieni isleisiu jau i mokyklele paskaiciavus tik 9dienas joje buvo doh.gif kaip jus visos laikotes kas naujo ? ax.gif
Atsakyti
sveika,

pas mus toks pats likimas, jei butu reikeje man i darba eit, tai nuo rugsejo men nebuciau buvus ne vienos dienos. nes nuo rugsejo 7 dienos serga jau trecia karta... nesuprantu kas jam... schmoll.gif is vis pas mus sunkus laikas buvo, vyras visa men ligoninej gulejo po sunkios operacijos... vienu zdziu esu kaip zombis, jau nezinau ar 50 kg besveriu per tuos rupescius doh.gif
Atsakyti
Marimacho, kas vyrui? unsure.gif

Ligoniukams daug sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Laba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2012 10 07, 14:41)
Marimacho, kas vyrui?  unsure.gif

Ligoniukams daug sveikatos  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Laba  4u.gif

ACIU 4u.gif KAS MARIMACHO VYRUI NUTIKO?LAIKYKITES SVEIKITE 4u.gif
Atsakyti
ai ilga istorija...
susiaurejes slapimtakis, to pasekoje insktu nepakankamumas... tikimes, kad operacija pades ir inkstai prades labiau dirbti, bet cia reikia laiko, kad paaisketu...
Atsakyti
Siaubas unsure.gif tokioj jaunystej tokios ligos... na bet manau viskas greit susitvarkys, stiprybes jums 4u.gif

Ziuriu dabar kaip tik, kad jusu mazylis tuoj metuku vyras bus bigsmile.gif kaip greit praleke tie metai wub.gif
Atsakyti
labas mergytes ligoniams daug sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
na ka mano vyruikai keliauja vienasi mokykla kitas i darzeli stipriai neserga ax.gif biski pakoseja rolleyes.gif bet rimto piu piu nieko
vakar palaidojom mociute verysad.gif mano bet jau metuose buvo 92
tai va dirbu kaip vdirbusi neiko naujo ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ,

kaip sekasi? tylu cia labai g.gif

Marimacho,kaip sveikata TB?

Vasarele,uzjauciu del mociutes netektes console.gif .

pas mus viskas neblogai, uzbaigem namuo apdaila,uzsisakem baldus ir laukiam gimstant dukriuko tongue.gif .
Atsakyti
labas rytas vajai kaip greitai bega tas laikas ax.gif jau tuoj kaledos doh.gif nespeju assu laiku blush2.gif
vaiaki sirguliuoja koseja pati sveika visa kita pusetinai smile.gif
Atsakyti