Įkraunama...
Įkraunama...

Liepaites

QUOTE(vasarele85 @ 2012 03 21, 15:06)
labukas nu nieko po biski gyja  tik ne viska galima valgyti  doh.gif  nes reikai saugot kol plievele ta balta atn zaizdu nukris ir sugys  rolleyes.gif  o siaip tai neblogai viskas  4u.gif

sveikos,

dziugu skaityt ,kad viskas gerai thumbup.gif wub.gif .
Sunku aisku,kad neviska galima valgyt,o dar vaikui pabandyt paaiskint doh.gif

Buvom siandien su suneliu laukia.koks nuostabus oras thumbup.gif . O jis eina i siltnami ir sako,kad reikia pomidorus sodinti lotuliukas.gif .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelite: 22 kovo 2012 - 12:37
labukas na as jau po bliotenio darbe sedziu ax.gif zmoniu nera oras grazus lauke ax.gif vaikinas mano jauciasi gerai jau po biski daugaiu valgo gyja graziai gerklyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2012 03 24, 13:35)
labukas na as jau po bliotenio darbe sedziu  ax.gif  zmoniu nera oras grazus lauke  ax.gif  vaikinas mano jauciasi gerai  jau po biski daugaiu valgo gyja graziai gerklyte  smile.gif

sveikatytes vaikinukui mirksiukas.gif 4u.gif
kuo dirbi?
Man pirmadieni po biliutenio i darba rolleyes.gif
Maniskis irgi pasveiko,tik kad hemoglobinas nukrites iki 108
Atsakyti
labas rytas 4u.gif as lazybu punkte dirbu rolleyes.gif nu kazko jis man koset pradejo o tas man visai nepatinka unsure.gif nes jai koses tek vel sedet su juo namie doh.gif
Atsakyti
labas rytas,

idomus darbas rolleyes.gif ? Man tai vis idomu,kai ten vyksta tos lazybos blush2.gif g.gif ?

oj varksiukas vaikas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas zinok nieko idomaus su jomis nera tik pingu metymas ir tiek retai islosia daznaiu prakisa rolleyes.gif
mazsis penktadieni kazkoki vaikiuak darzelyje nuskriaude doh.gif teai tik syryt aukletoja pasake kad stume ta vaika taip kad net krauaj paleido gerai kad vaikui dantu neismuse doh.gif
Atsakyti
sveikos gyvos...
dziugu, kad yra bendraujanciu
man buvo nekalbadieniai, tai kazkaip ir nejau nieko pasisakyt biggrin.gif

Marimacho..gal savo leliaus fotkyte kokia atmesi wub.gif

Pelite.. jus nuosavame name gyvenat?? biggrin.gif kad pomidorus sodint jau susiruoset biggrin.gif
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif

kaip gyvenat?

kur Vilte prapuolus?

mes tik augam augam, sunkejam, mandrejam bigsmile.gif dabar MB atostogauja, tai dziaugiames laisvom dienom visa seima wub.gif

diora, nelabai noreciau cia kelti leliaus foto blush2.gif kazkada kai sukeliau vestuviu, teko nika pasikeisti lotuliukas.gif jei nori pamatyt, parasyk kaip tave atrasti fb, pakviesiu draugaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2012 03 27, 21:58)
sveikos gyvos...
dziugu, kad yra bendraujanciu
man buvo nekalbadieniai, tai kazkaip ir nejau nieko pasisakyt biggrin.gif

Marimacho..gal savo leliaus fotkyte kokia atmesi  wub.gif

Pelite.. jus nuosavame name gyvenat?? biggrin.gif kad pomidorus sodint jau susiruoset  biggrin.gif



sveikos,

taip ,nuosavame name gyvenam, ir lb to patenkinti thumbup.gif ,aisku dar nepilnai irengtas,bet nedaug jau liko ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ,

Mano maziukas vel serga,vejauropei uzpuole doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 03 30, 12:58)
sveikos 4u.gif ,

Mano maziukas vel serga,vejauropei uzpuole doh.gif

labukas nu jum ir sekasi doh.gif kokia bjauri liga zinau nes uzpernai mano mb ir sunus prasirgo doh.gif mazasis per kaledas o mb per naujus metus lotuliukas.gif sedejo kaip srekas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2012 04 01, 09:25)
labukas nu jum ir sekasi  doh.gif  kokia bjauri liga zinau nes uzpernai mano mb ir sunus prasirgo  doh.gif  mazasis per kaledas o mb per naujus metus  lotuliukas.gif  sedejo kaip srekas  biggrin.gif


laba,

nesakyk,jau sekasi,tai sekasi doh.gif
Varksiukui temp 39,1. isbere net burnite,lezuvis baisus,nieko nevalgo doh.gif

Kaip tavo mazius po opieracijos laikosi?
Atsakyti