Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

pagaliau ir mes sulaukėm prizų thumbup.gif NU bet kaip adresas parašytas..... Net rajonas ne tas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inusia @ 2011 12 09, 17:59)
Sveikutės,
šiandien su ketvirtokais darėme kojinaites, kurias pasiūlė kažkuri kolegė [didelis didelis jai thumbup.gif ], ta va kas gavosi.
kojinės1
kojinės 2


NA, nerealiai gražuuuuu bigsmile.gif

QUOTE(eda77 @ 2011 12 11, 14:14)
Labas rytas,

Ir aš ten dažnai pasižvalgau - labai patinka - ŠAUNUOLĖ. Taip ir toliau.
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Iš kur tiek gražių dalykėlių reikia ištraukt....

O aš vargstu su savo mokinukais ir su veiksmažodžio laikais - nebežinau jau ką ir bedaryt - labai sunkiai sekasi - ką darot trečiokės jūs?

MAniškiai irgi dar sunkokai gaudosi, bet kol kas tik pradžia, tai gal pagaus kampą smile.gif


QUOTE(lutute1 @ 2011 12 11, 21:37)
Simba, ar įėjai į paštą? Siuntinukas tikrai turėtų ten būti. smile.gif
Mergaitės, Aurutė jau kelintą kartą kviečia į svečius. Mane šis pasiūlymas iš tiesų vilioja mirksiukas.gif
Gal iš tiesų susiorganizuojam forumiečių seminarą? Kiekviena turime savo perliukų ir jais galėtume pasidalinti. Štai Ritytė mus pamokytų power point gudrybių, peliukas ir agė-melagė-  IKT subtilybių, .....
Aš galėčiau pamokyti sukurti filmuką Movie Maker programa arba kryžiažodžius su Hot Potatoes programa. smile.gif

Oi, kaip būtų puiku, kaži, ar dienos užtektų tokiam seminarui biggrin.gif


Siuntinuko ir mes sulaukėm, bet saldainiai matyt iki manęs nenusigavo - nusėdo administracijoje gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 12, 20:30)
Oi, kaip būtų puiku, kaži, ar dienos užtektų tokiam seminarui  biggrin.gif
Siuntinuko ir mes sulaukėm, bet saldainiai matyt iki manęs nenusigavo - nusėdo administracijoje  gun_bandana.gif

Dienos, manau, tikrai nepakaks... reiks apsinakvot... juk atsiplepėt turėsi... kiekvienos darbus apžiūrėt, paskui dar pasimokyt... užsikonspektuot...

Va aš ir galvoju, ar mus saldainiai pasieks... ar nenuspręs kam kitam panaudot...
Šiandien metodinės grupės npirmininkei skambinau kelis kartus, tai neatsiliepė... gal nujaučia ko... g.gif

Hrrrr.... šiandien nuotaikos ne kokios, tai ir prisigalvoju visokių vėjų... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 12, 22:30)
Siuntinuko ir mes sulaukėm, bet saldainiai matyt iki manęs nenusigavo - nusėdo administracijoje  gun_bandana.gif

O aš nueičiau ir paklausčiau kur dingo saldainiai? Juk jie skirti vaikams g.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal žinote konkurso „Traukiniu atrieda Kalėdos“ rezultatatus? Turėjo šiandieną paskelbti. Tikimės sulaukti atšvaitų, nors saldainių dar nesulaukėms iš praėjusio konkurso. Gal dar pasieks ir mus.
Atsakyti
Labasn vakaras, auksarankės 4u.gif .Gal man kas galėtų paaiškinti, kaip atprintinamos snaigės, kurias vaikai tik iškarpo?Aš randu interneto platybėse tik ketvirčių šablonus.O kaip juos adaptuot mūsų mažiukams g.gif ?

Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 12, 22:04)
O aš nueičiau ir paklausčiau kur dingo saldainiai? Juk jie skirti vaikams g.gif

Labai knieti taip padaryt, tik ar verta kaži... Susinervinsiu tik ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 12, 22:15)
gal žinote konkurso „Traukiniu atrieda Kalėdos“ rezultatatus?  Turėjo šiandieną paskelbti. Tikimės sulaukti atšvaitų.

Ir mes laukiame rezultatų. Bet mes baisiai godūs ir tikimės ne tik atšvaitų, bet ir nemokamų pakvietimų į geležinkelio muziejų.Ot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turite skaidres ar šiaip kokios medžiagos tema: saugus elgesys su fejerverkais?
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 12 12, 23:25)
Labasn vakaras, auksarankės 4u.gif .Gal man kas galėtų paaiškinti, kaip atprintinamos snaigės, kurias vaikai tik iškarpo?Aš randu interneto platybėse tik ketvirčių šablonus.O kaip juos adaptuot mūsų mažiukams g.gif ?


Mano manymu pirmokai susilankstę karpyt paprastai, kaip jiems išeina. O jau antrokams galima atšviest. Tada sulankstyt ir kirpt. Bet bus sudėtinga pataikyt gerai sulankstyt. Dar galima maketuot visą snaigę iš tokių gabaliukų, bet ar verta? geriausia išmokyt teisingai sulankstyt ir pagal tuos ketvirčius nusipiešt kontūrą. o tada jau kirpt.per sulankstytas dalis.
Db pabandysiu sumaketuot snaigę ir nusiųst į paštą. Bet nemanau kad tai geras mokymo variantas.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 13, 16:22)
Db pabandysiu sumaketuot snaigę ir nusiųst į paštą. Bet nemanau kad tai geras mokymo variantas.

Nesugebėjau g.gif nemoku apkirpt palei kontūrą doh.gif blush2.gif
Atsakyti
g.gif Seniai taip ramu nebuvo.... smile.gif Nėra prisijungusių.......geras....... smile.gif
Einu ir aš tada iš čia...Iki ryt... sleep.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domassss: 13 gruodžio 2011 - 22:17