Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(simba3 @ 2011 12 11, 18:43)
O sunui kiek metu?

Jau paziurejau,maniskis 5 metais vyresnis, tai idomu, kiek jam bus idomu su juo zaist g.gif

Pusbrolis 16 metų, taip pat sėkmingai žaidžia.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas turit graziu snaigiu sablonu, norim mokykla snaigem karpytom puosti.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 12 11, 14:11)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif puikus darbas


Ačiū smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pusele30 @ 2011 12 11, 14:26)
Labai patiko Tavo,Rityt, darbelis drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Norėčiau ir aš taip padaryt g.gif
O jeigu kompas senas ir yra 2003 metų ofisas, ar galima susiinstaliuot į naujesnį? Aš žalia toj srity blush2.gif


Jei tik komiuteris nėra visai silpnas, tai galima suinstaliuoti 2007 metu ofisus.
Papildyta:
QUOTE(eda77 @ 2011 12 11, 15:14)
Labas rytas,

Ir aš ten dažnai pasižvalgau - labai patinka - ŠAUNUOLĖ. Taip ir toliau.
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Iš kur tiek gražių dalykėlių reikia ištraukt....


Viskas įmanoma, tik viskam reikia nemažai laiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 11, 16:44)
O kaip reikia gaminti tokias skadres su perkeliamais ir atverčiamais piešinėliais? Aš niekada nedarius ir nemoku  blush2.gif ... Nors skaidres darau gana dažnai ir šiaip paprastas naudoju  ax.gif  Būtų gerai ir tokias išmokti pasidaryti  bigsmile.gif ...


Reikia tik atsisėsti ir bandyti, viskas išeis smile.gif Truputis žinių, truputis praktikos ir rezultatas bus džiuginantis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2011 12 11, 18:24)
O dėl seminariuko - siūlau per pavasario atostogas kur nors rinktis drinks_cheers.gif . Mielai kviečiu pas save 4u.gif . Dar ir Ventės ragą aplankytume. Juk paukščiai jau grįždinės.


Pasiūlymas labai viliojantis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Snaudale @ 2011 12 11, 23:52)
Rityte, tu esi tikra pateikčių meistrė. Labai dėkoju už pateiktis. Tavame tinklalapyje mačiau, kad turi daugiau panašių susikūrusi pirmokėliams - gal ir jomis galėsi kada pasidalint  blush2.gif


Ačiū smile.gif Mano tinklapis jūsų paslaugoms, galite naudotis jame visomis pateiktimis. Tereikia įėjus į tinklapį norimas pateiktis išsididinti, kad būtų per ekraną ir demonstruoti savo mokiniams, kaip ir bet kurias kitas pateiktis 4u.gif
Atsakyti

Mano tinklapis jūsų paslaugoms, galite naudotis jame visomis pateiktimis. Tereikia įėjus į tinklapį norimas pateiktis išsididinti, kad būtų per ekraną ir demonstruoti savo mokiniams, kaip ir bet kurias kitas pateiktis  4u.gif
[/quote]

Tikrai šaunios pateiktys thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inusia: 12 gruodžio 2011 - 15:21
QUOTE(INEXS @ 2011 12 12, 12:03)
Sveikos merginos, gal kas turit graziu snaigiu sablonu, norim mokykla snaigem karpytom puosti.

Turiu turbut apie 30 snaigiu sablonu. Kai reikia atsvieciu mokiniams , o jie tik susilanksto ir iskerpa mirksiukas.gif tik beda ta kad neturiu skanerio, galiu tik nufotografuoti ir ikelti, bet aisku tik rytoj, nes jau sedziu namuciuose ax.gif
Papildyta:
Mergaites priminkite prasau kur jus pirkote serveteles angeliukams, nes Maximoje as neradau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 12, 16:46)
Turiu turbut apie 30 snaigiu sablonu. Kai reikia atsvieciu mokiniams , o jie tik susilanksto ir iskerpa mirksiukas.gif tik beda ta kad neturiu skanerio, galiu tik nufotografuoti ir ikelti, bet aisku tik rytoj, nes jau sedziu namuciuose ax.gif
Papildyta:
Mergaites priminkite prasau kur jus pirkote serveteles angeliukams, nes Maximoje as neradau schmoll.gif


Tokių servetėlių būna daugelyje centrų. Mačiau IKI parduotuvėje. Čia kaip kur.
wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 11, 20:05)
http://www.ikimokykl...ni-ugdyma/10981 radau cia dar kazka panarsyk siame tinklalapi gal ka geroo rasi g.gif


Aciukas, pasiziurinesiu. 4u.gif
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 11, 20:37)
Simba, ar įėjai į paštą? Siuntinukas tikrai turėtų ten būti. smile.gif


Radau, aciu, bet mazai kas ten man tinka ax.gif

Susiaurinom tema :" Socialinių įgūdžių įtaka vaiko sėkmingam startui mokykloje". Gal kas ka turit??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 12 12, 10:18)
Pasiūlymas labai viliojantis  4u.gif

Tu tik pažadėk atvažiuot drinks_cheers.gif . Kas galės - tas prisijungs 4u.gif . Tau ir nakvynę garantuoju bigsmile.gif . Kad tik seminaras įvyktų. O norinčių jau buvo juk.

QUOTE(Inusia @ 2011 12 12, 15:20)
Tikrai šaunios pateiktys  thumbup.gif

Be galo user posted image .

QUOTE(elimak7 @ 2011 12 12, 15:46)
Mergaites priminkite prasau kur jus pirkote serveteles angeliukams, nes Maximoje as neradau schmoll.gif

Aš pirkau urmo bazėj, kur prekiauja vienkartiniais indais.


Šiandien nuėjau pas pavaduotoją apie prizus paklaust. Sako:
-Yra. Metodinės grupės pirmininkei nunešiau.
Lyg žadėjo penktadienį po koncerto iškilmingai įteikt. Lauksim.
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 11, 19:23)
Labai aciu uz skaidres pirmokams matematikos iki 20 thumbup.gif ACIUUUUUU 4u.gif
O dabar ne i tema ax.gif

Mergaites, gal jusu vaikai ar pazystami turi toki daikta
http://www.sohos.lt/...eee-80211b.html

Ar vertas jis tokiu pinigeliu?? netneisivaizduoju kas cia per daiktas, o vaikui reikia "juodai" doh.gif

Sveikute. Čia PSP kompiuteriukas. Dabar labai madingas 11-13 mečių tarpe. Juos nešiojasi mokyklose ir žaidžia, maigo pertraukų metu. Su juo galima žaisti žaidimus, bet žaidimai kainuoja labai brangiai.
Papildyta:
Sveikos visos, jau ir vėl nauji, Kalėdiniai namučiai smile.gif thumbup.gif smile.gif
Senai buvau čia užsukusi, vis prieš šventinis maratonas , laiko trūkumas. mirksiukas.gif
Mano mokinukai taip pat jau gavo dovanėles už dalyvavimą konkurse, džiaugėmės knygelėmis, labai fainos, ir taip naudingai, vaikiškai pateikta informacija apie Europos parlamentą thumbup.gif . O saldainius žadame išsidalinti per Kalėdinę šventę. smile.gif
Atsakyti

Mergaites priminkite prasau kur jus pirkote serveteles angeliukams, nes Maximoje as neradau schmoll.gif
[/quote]
Labukas, aš pirkau norfoj, prie vienkartinių indų padėta.
Mergaitės, sos, kur pašte yra muzika ,,Baltos dainos"?, žodžius radau, o muzika parašyta, kad pašte yra, gal aš nedažiebiu doh.gif ?
Atsakyti
Ieškok rinkinyje ,,Ledų autobusiukas" smile.gif

Atsakyti
[quote=viga,2011 12 12, 20:40]
Mergaites priminkite prasau kur jus pirkote serveteles angeliukams, nes Maximoje as neradau schmoll.gif
[/quote]
Labukas, aš pirkau norfoj, prie vienkartinių indų padėta.
Mergaitės, sos, kur pašte yra muzika ,,Baltos dainos"?, žodžius radau, o muzika parašyta, kad pašte yra, gal aš nedažiebiu doh.gif ?
[/quote]
Baltos dainos ieškok prie muzikos, kažkas minėjo, kad ji 4 daly.
Į antro pašto nuotraukų galerija keliu snaigių karpymo šablonus, yra tikrai gražių, gal pravers. Gal ir kartojuosi, bet tikiuosi - atleisite blush2.gif .
Atsakyti