Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(simba3 @ 2011 12 11, 17:23)
Labai aciu uz skaidres pirmokams matematikos iki 20 thumbup.gif ACIUUUUUU 4u.gif
O dabar ne i tema ax.gif

Mergaites, gal jusu vaikai ar pazystami turi toki daikta
http://www.sohos.lt/...eee-80211b.html

Ar vertas jis tokiu pinigeliu?? netneisivaizduoju kas cia per daiktas, o vaikui reikia "juodai" doh.gif

Turime, pirkome prieš kelis metus, tada dar kainavo apie 800lt, paskirtis sakyčiau kaip kelioninis kompiuteris: žaidimai, filmai, muzika, internetas. Sūnus dar lig siol zaidžia, nenusibodęs.
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 12 11, 18:40)
Turime, pirkome prieš kelis metus,  tada dar kainavo apie 800lt, paskirtis sakyčiau kaip kelioninis kompiuteris: žaidimai, filmai, muzika, internetas. Sūnus dar lig siol zaidžia, nenusibodęs.

O sunui kiek metu?

Jau paziurejau,maniskis 5 metais vyresnis, tai idomu, kiek jam bus idomu su juo zaist g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 11 gruodžio 2011 - 18:45
QUOTE(eda77 @ 2011 12 11, 19:30)
AČiū Age, viskas lyg ir aišku, bet... tuos animuotus paveikslėlius reikia parsisiust, nes mano kompe jų nėra arba aš nerandu...  blush2.gif  Ten pas mane tuščia. Nepykit jei čia nusišneku - bet aš nekompiuteristė...  blush2.gif


animacija powerpointe tai tavo paprastų paveikslėlių arba parašyto teksto judėjimas, ten kur tu nori. Viršuje įsijungi animacija - pasirinktinė animacija ir paišai arba nurodinėji kaip, kur turi tavo tekstas ar piešinėliai judėti. Bet žinoma gali naudot ir animuotus paveikslėlius iš into. Jų galima kad ir iš
http://smiles.33bru....reich160_0.html
atsisiųsti. Iškodama animuotų paveikslėlių google užsirašai animuoti paveikslėliai ir rasi daugybę. sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 11, 17:23)
Mergaites, gal jusu vaikai ar pazystami turi toki daikta
http://www.sohos.lt/...eee-80211b.html

Ar vertas jis tokiu pinigeliu?? netneisivaizduoju kas cia per daiktas, o vaikui reikia "juodai" doh.gif

Nežinau ko jis tikrai vertas, bet mano kai kurie vaikai net į mokyklą atsineša...

QUOTE(eda77 @ 2011 12 11, 18:30)
AČiū Age, viskas lyg ir aišku, bet... tuos animuotus paveikslėlius reikia parsisiust, nes mano kompe jų nėra arba aš nerandu...  blush2.gif  Ten pas mane tuščia. Nepykit jei čia nusišneku - bet aš nekompiuteristė...  blush2.gif

Kai randi bet kur naršydama ką patrauklaus, užvedi ant jo dešinį pelės klavišą ir spaudi Save Picture as... nurodai kur išsaugot (susikurk papkelę paveiksliukam saugot) ir OK.
Išsaugo ir animuotus smailiukus. Ir PowerPointe jie juda.

Man tai mįslė dar pačios Power Pointo galimybės.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 11, 20:12)
animacija powerpointe tai tavo paprastų paveikslėlių arba parašyto teksto judėjimas, ten kur tu nori. Viršuje įsijungi animacija - pasirinktinė animacija ir paišai arba nurodinėji kaip, kur turi tavo tekstas ar piešinėliai judėti. Bet žinoma gali naudot ir animuotus paveikslėlius iš into. Jų galima kad ir iš
http://smiles.33bru....reich160_0.html
atsisiųsti. Iškodama animuotų paveikslėlių google užsirašai animuoti paveikslėliai ir rasi daugybę. sėkmės biggrin.gif


QUOTE(Aurute @ 2011 12 11, 20:32)
Kai randi bet kur naršydama ką patrauklaus, užvedi ant jo dešinį pelės klavišą ir spaudi Save Picture as...  nurodai kur išsaugot (susikurk papkelę paveiksliukam saugot) ir OK.
Išsaugo ir animuotus smailiukus. Ir PowerPointe jie juda.

Ačiū, Mergytės, Jūs tikras lobis! 4u.gif Tai dabar jau bandysiu... mirksiukas.gif

Į paštą įmesiu kelis lapus su trupmenom - panaudosit. Nors čia ir ne Kalėdų tematika. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 09, 15:28)


Mergaites, gal galit pagelbet. Diskusijoje su darzeliu aukletojomis reikai skaityt pranesima artima diskusijos temai "Musu bendras tikslas - kiekvieno vaiko sekmingas mokyklinis startas". Gal kas galit man pagelbet?


http://www.ikimokykl...ni-ugdyma/10981 radau cia dar kazka panarsyk siame tinklalapi gal ka geroo rasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 10, 20:10)
Lutute, nerandu paste verysad.gif

Simba, ar įėjai į paštą? Siuntinukas tikrai turėtų ten būti. smile.gif
Mergaitės, Aurutė jau kelintą kartą kviečia į svečius. Mane šis pasiūlymas iš tiesų vilioja mirksiukas.gif
Gal iš tiesų susiorganizuojam forumiečių seminarą? Kiekviena turime savo perliukų ir jais galėtume pasidalinti. Štai Ritytė mus pamokytų power point gudrybių, peliukas ir agė-melagė- IKT subtilybių, .....
Aš galėčiau pamokyti sukurti filmuką Movie Maker programa arba kryžiažodžius su Hot Potatoes programa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 11, 21:37)
Simba, ar įėjai į paštą? Siuntinukas tikrai turėtų ten būti. smile.gif
Mergaitės, Aurutė jau kelintą kartą kviečia į svečius. Mane šis pasiūlymas iš tiesų vilioja mirksiukas.gif
Gal iš tiesų susiorganizuojam forumiečių seminarą? Kiekviena turime savo perliukų ir jais galėtume pasidalinti. Štai Ritytė mus pamokytų power point gudrybių, peliukas ir agė-melagė-  IKT subtilybių, .....
Aš galėčiau pamokyti sukurti filmuką Movie Maker programa arba kryžiažodžius su Hot Potatoes programa. smile.gif


AŠ UŽ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 11, 20:37)
Mergaitės, Aurutė jau kelintą kartą kviečia į svečius. Mane šis pasiūlymas iš tiesų vilioja mirksiukas.gif

QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 11, 20:39)

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Aurute,2011 12 11, 21:47]
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
[/quote drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 11, 22:37)
Mergaitės, Aurutė jau kelintą kartą kviečia į svečius. Mane šis pasiūlymas iš tiesų vilioja mirksiukas.gif
Gal iš tiesų susiorganizuojam forumiečių seminarą? Kiekviena turime savo perliukų ir jais galėtume pasidalinti. Štai Ritytė mus pamokytų power point gudrybių, peliukas ir agė-melagė-  IKT subtilybių, .....
Aš galėčiau pamokyti sukurti filmuką Movie Maker programa arba kryžiažodžius su Hot Potatoes programa. smile.gif

Fantastika būtų. Tik dabar nuo pasaulio atjungta - nebeturiu interneto - nudegė radijo stotelė. Svečiuose būdama dabar tik perverčiau keletą forumo puslapių.
Vilsonyte, su praėjusiu gimtadieniu. birthday.gif
O peliukas fantastiškai darbuojasi. AČIŪ.
Rityte, tu esi tikra pateikčių meistrė. Labai dėkoju už pateiktis. Tavame tinklalapyje mačiau, kad turi daugiau panašių susikūrusi pirmokėliams - gal ir jomis galėsi kada pasidalint blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

vis ieškau dainelės apie gintarinius riešutus, bet niekur nepavyksta rasti... unsure.gif Gal galėtumėte patarti, iš kur šios dainelės įrašą būtų galima atsiųsti?
Būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti