Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(rityte @ 2011 12 11, 11:35)
Seminariuką galėčiau padaryti, bet kaip jus visas norinčias į vieną Lietuvos vietą surinkti?  rolleyes.gif
Ir labai siūlau susiinstaliuoti 2007 arba 2010 metų ofisus, nes daug daugiau yra visokių galimybių, gražesni šriftai ir aplamai juose visko daugiau. O 2003 metų ofisai viso šito nepalaiko ir darbai netenka pusės savo grožio  cool.gif



Labai patiko Tavo,Rityt, darbelis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Norėčiau ir aš taip padaryt g.gif
O jeigu kompas senas ir yra 2003 metų ofisas, ar galima susiinstaliuot į naujesnį? Aš žalia toj srity blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(domassss @ 2011 12 11, 00:51)
4u.gif rityte, jūsų puslapis -  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ir aš ten dažnai pasižvalgau - labai patinka - ŠAUNUOLĖ. Taip ir toliau.

QUOTE(Aurute @ 2011 12 11, 10:16)
rityte, Gal mums kokį seminariuką padarytum, kaip tokius dalykus ruošt...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Iš kur tiek gražių dalykėlių reikia ištraukt....

O aš vargstu su savo mokinukais ir su veiksmažodžio laikais - nebežinau jau ką ir bedaryt - labai sunkiai sekasi - ką darot trečiokės jūs?
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 12 11, 14:08)
Žvaigždučių niekur tempti nereikia smile.gif .  Atsakymas yra ant Besmegenio kepurės.

Oi... Net juokas mane apėmė, kai pamačiau kaip aš dariau lotuliukas.gif Kadangi skaidres labai retai naudoju,nes neturiu darbe tam priemonių, tai ir elgtis nemoku blush2.gif Aš atsidariau kaip darant darbą su jomis, todėl man nieko ir nesigavo rolleyes.gif Dabar viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
O kaip reikia gaminti tokias skadres su perkeliamais ir atverčiamais piešinėliais? Aš niekada nedarius ir nemoku blush2.gif ... Nors skaidres darau gana dažnai ir šiaip paprastas naudoju ax.gif Būtų gerai ir tokias išmokti pasidaryti bigsmile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 11, 15:44)
O kaip reikia gaminti tokias skadres su perkeliamais ir atverčiamais piešinėliais?

Darant skaidrę reikia apmąstyti, ko norėsi ir tada žingsnis po žingsnio, įsijungus animaciją arba veiksmo mygtukus, jau kurti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 11, 16:34)
Darant skaidrę reikia apmąstyti, ko norėsi ir tada žingsnis po žingsnio, įsijungus animaciją arba veiksmo mygtukus, jau kurti smile.gif

Bandysiu ką nors kurti laiko turėdama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 12 11, 11:35)
Seminariuką galėčiau padaryti, bet kaip jus visas norinčias į vieną Lietuvos vietą surinkti? 
Ir labai siūlau susiinstaliuoti 2007 arba 2010 metų ofisus, nes daug daugiau yra visokių galimybių, gražesni šriftai ir aplamai juose visko daugiau. O 2003 metų ofisai viso šito nepalaiko ir darbai netenka pusės savo grožio

Namie į stacionarų jau šiandien įsidėjau 2007 ofisą. Bet laptope ir mokykloj tai senas verysad.gif . Mokyklinių kompų visų C diskas po slaptažodžiu doh.gif . Nelegalių programų kompiuteristas neleis dėtis blink.gif . Tenka tenkintis tuo, ką turim blush2.gif .

O dėl seminariuko - siūlau per pavasario atostogas kur nors rinktis drinks_cheers.gif . Mielai kviečiu pas save 4u.gif . Dar ir Ventės ragą aplankytume. Juk paukščiai jau grįždinės.

QUOTE(rityte @ 2011 12 11, 12:08)
Tada žaisliukas iš Besmegenio rankos keliauja ant eglutės. O jei paspaudžiame netinkamą žvaigždutę, tai žvaigždutė išnyksta, o žaisliukas lieka pas Besmegenį.  4u.gif

Va tas išpildymo momentas mane itin domina. Kaip padaryt, kad paspaudus ant žvaigždutės, žaisliukas keliauja ant eglutės.
Kaip padaryt, kad paspaudus ant objekto... atsakymo, atsiveria kita skaidrė, rodanti "teisingai" arba "neteisingai".

QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 11, 14:44)
O kaip reikia gaminti tokias skadres su perkeliamais ir atverčiamais piešinėliais? Aš niekada nedarius ir nemoku  blush2.gif ... Nors skaidres darau gana dažnai ir šiaip paprastas naudoju  ax.gif  Būtų gerai ir tokias išmokti pasidaryti  bigsmile.gif ...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 11, 15:34)
Darant skaidrę reikia apmąstyti, ko norėsi ir tada žingsnis po žingsnio, įsijungus animaciją arba veiksmo mygtukus, jau kurti smile.gif

Vat vat... kokius veiksmo mygtukus ir kai varinėt juos...

QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 11, 15:42)
Bandysiu ką nors kurti laiko turėdama  mirksiukas.gif

Gerai, kad laiko randi mirksiukas.gif . Aš vis atostogoms atidėlioju doh.gif . Per trumpos jos vėl bus... doh.gif oi per trumpos... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 12 11, 11:35)
Seminariuką galėčiau padaryti, bet kaip jus visas norinčias į vieną Lietuvos vietą surinkti?  rolleyes.gif
Ir labai siūlau susiinstaliuoti 2007 arba 2010 metų ofisus, nes daug daugiau yra visokių galimybių, gražesni šriftai ir aplamai juose visko daugiau. O 2003 metų ofisai viso šito nepalaiko ir darbai netenka pusės savo grožio  cool.gif

Tikiu, bet tam darbui atlikti reikia pagalbos ir žinių (o jų trūksta ir man).
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 12 11, 17:24)

Kaip padaryt, kad paspaudus ant objekto... atsakymo, atsiveria kita skaidrė, rodanti "teisingai" arba "neteisingai".
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Vat vat... kokius veiksmo mygtukus ir kai varinėt juos...

Esu vedus seminarą, apie animacijos naudojimą. Tuoj peržiūrėsiu kaip ten rašyta (kokie 5 metai atgal tai neprisimenu) ir atsiųsiu į paštą. ten lengvai suprasit, jei tik norėsit ir pasiskaitysit...
bet ten tik apie animaciją. Apie veiksmo mygtukus analogiškai.powrepointo viršuj surandi užrašą veiksmo mygtukai ir... pagalvoji, o kokio tu veiksmo nori, t.y. į kokią skaidrę nori kad tave numestų tokią ir užrašai. paspaudi. Ok
Manau nelabai aiškiai parašiau. tai, jei norit aiškiau, rašykit į a.ž. susisieksim paaiškinsiu. tikrai lengva, nes atradau savarankiškai. jei būt sunku, savarankiškai nerasčiau lotuliukas.gif tikrai nesu kompiuteristė. Anaiptol doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 11 gruodžio 2011 - 17:11
Labai aciu uz skaidres pirmokams matematikos iki 20 thumbup.gif ACIUUUUUU 4u.gif


O dabar ne i tema ax.gif

Mergaites, gal jusu vaikai ar pazystami turi toki daikta
http://www.sohos.lt/...eee-80211b.html

Ar vertas jis tokiu pinigeliu?? netneisivaizduoju kas cia per daiktas, o vaikui reikia "juodai" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 11 gruodžio 2011 - 17:29
QUOTE(Aurute @ 2011 12 11, 17:24)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Vat vat... kokius veiksmo mygtukus ir kai varinėt juos...
Gerai, kad laiko randi mirksiukas.gif . Aš vis atostogoms atidėlioju doh.gif . Per trumpos jos vėl bus... doh.gif  oi per trumpos...  doh.gif  doh.gif

Va ir aš apie tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 11, 18:02)
Esu vedus seminarą, apie animacijos naudojimą. Tuoj peržiūrėsiu kaip ten rašyta (kokie 5 metai atgal tai neprisimenu) ir atsiųsiu į paštą. ten lengvai suprasit, jei tik norėsit ir pasiskaitysit...
bet ten tik apie animaciją.

AČiū Age, viskas lyg ir aišku, bet... tuos animuotus paveikslėlius reikia parsisiust, nes mano kompe jų nėra arba aš nerandu... blush2.gif Ten pas mane tuščia. Nepykit jei čia nusišneku - bet aš nekompiuteristė... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 11 gruodžio 2011 - 18:30