Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Sveikutes, mergaites, su praejusiom sventem 4u.gif

Kaip sekesi su konkursu Eko kaledos? Ar laimejo kas is musiskiu??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2012 01 04, 15:50)
Sveikutės:) O tu jau planą, Betuk, rašai šiais metais paskelbtam virtualios kelionės klasėje konkursui? Aš tai tik lapkričio mėnesį išsiunčiau, o tai koks čia dabar  rolleyes.gif

Ką tu, man iki konkursų dabar toli toli... lotuliukas.gif

Aš kaip atsiskaitomąjį darbą darau nuotoliniams mokymams edukacinei IKT daliai mirksiukas.gif Man ten toks truputį atrodo sviestas sviestuotas doh.gif
Atsakyti
Betukas, tu metodininkui ruošies? ax.gif
Jau kaip pas mus ramu tais klausimais doh.gif . Darai renginį - gerai thumbup.gif . Nedarai - nereik irnesakyk.gif . Mes ten pačios aktyvistė prisigalvojam, kad vaikams įdomiau būtų.


Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 01 04, 01:13)
oho, zuzanėle, TU TIKRA PROFĖ. Moki muziką palėtinti?! thumbup.gif O čia tai bent aukštasis pilotažas. Man iki Tavęs kaip iki debesų... blush2.gif


Nieko ten sunkaus. Darau su ta programa, kur mūsų pašte yra. Kai labai reikėjo, tai pasidariau. Ir dabar kai kuriuos šokius susilėtinu kai per greiti mirksiukas.gif Bet iš manęs profė, tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 01 04, 16:25)
Betukas,  tu metodininkui ruošies?  ax.gif
Jau kaip pas mus ramu tais klausimais doh.gif . Darai renginį - gerai thumbup.gif . Nedarai - nereik irnesakyk.gif . Mes ten pačios aktyvistė prisigalvojam, kad vaikams įdomiau būtų.

Aha ax.gif
Gerai jums smile.gif Nors nėra ir pas mus taip tragiškai, realiai man rodiklių kaip ir užtektų, bet...juk negana jų niekada, ane? mirksiukas.gif O paskui,po visko kaip sakant, manau, dar labiau įpareigoja kažką daryt daugiau ax.gif

Profė profė Zuzanėlė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 01 04, 18:35)
Profė profė Zuzanėlė  drinks_cheers.gif

Tuoj nosį užriesiu... smartass.gif biggrin.gif

Išsiunčiau į paštą savąją versiją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 01 04, 17:42)
Išsiunčiau į paštą savąją versiją mirksiukas.gif

AČIŪ! notworthy.gif
QUOTE(Betukas @ 2012 01 04, 17:35)
Profė profė Zuzanėlė  drinks_cheers.gif

Profė
good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 04 sausio 2012 - 17:17
QUOTE(ninkute @ 2012 01 03, 23:07)
Gal galite patarti kokia tema publikuoti? Sakykite, ar kuriate pačios straipsnius ar mintis skolinatės ir interpretuojate savaip? Pasidalinkite.

Aš rašiau savo magistro darbą sutrumpintai.
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2012 01 03, 23:16)
Dar klausimėlis. Ar parašote straipsnį ir jį nusiunčiate į Dialogą ir viskas? Gal yra temų, kurios labiau publikuojamos? Kokiomis temomis rašote?

Nėra taip lengva, nusiunti, o paskui su redaktorium bendrauji, koreguoji. Bet tikrai viskas pavyks. Aš rašiau apie vaikų savęs vertinimą (lyginau kaip save vertina berniukai, kaip mergaites.) Aš rašiau į Žvirblių taką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 04 sausio 2012 - 17:23
:4u:Sveikos mielos koleges. Ieškau gal mūsų tarpe yra mokytojų iš Druskininkų ar aplinkinių mokyklų.
Atsakyti
Aš maždaug prieš šimtą metų gyniausi metodininką, tai rašiau į rajono laikraštį apie namų darbus, o į "žvirblių taką" apie savo priemones. viską spausdino noriai ir be jokių skambučių, pažinčių ir t.t.
LABAS VAKARAS biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2012 01 04, 17:12)
Kaip sekesi su konkursu Eko kaledos? Ar laimejo kas is musiskiu??? g.gif

TYLA schmoll.gif
Atsakyti
Benaršydama nete radau pateikčių įvairiems dalykams. Siunčiu paštan mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 04 sausio 2012 - 20:09
QUOTE(agė-melagė @ 2012 01 04, 19:33)

Nugaletojai paskelbti, kazkaip tikejausi, kad kas is musu laimejo bigsmile.gif
Atsakyti