Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 03, 18:10)
Ačiū labai  4u.gif  Pirmąją pateiktį jau turėjau, pagal ją bandysiu savaip interpretuoti medžiagą (savo pateiktį gal kursiu), o antra liuks  thumbup.gif , gal tiktų pamokos pradžiai, sudominimui, arba gal pabaigai, net nežinau, pagalvosiu  g.gif . Nuoširdus ačiū už operatyvumą  drinks_cheers.gif

galėsiu darbe pažiūrėt, gal rasiu tau ką naudingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2012 01 03, 19:48)
Labai labai AČIŪ!
Ką aš be Jūsų daryčiau...  friends.gif


Pagal šią dainelę mano ketvirtokai dainavo per išleistuves. Labai smagiai thumbup.gif
Šita rasta fonograma man pasirodė per greita ir mokiniai nelabai spėjo dainuoti kartu, pavargdavo. Aš ją šiek tiek palėtinau. Jei reikia, ryt pasižiūrėsiu darbe ir įmesiu paštan.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 01 03, 18:34)
Jeigu turite kokią lietuvių pateiktį apie daiktavardžio linksniavimą arba linksnius arba daiktavardžio ir būdvardžio kartojimą, tai pametėkit į paštą,

Nusiunčiau siuntinuką į paštą, ką radau šia tema.
Atsakyti
Sveikos kolegės,
Prasidėjo Nauji metai ir nauji rūpesčiai, nes laukia atestacija. Gal netyčia teko kam nors skaityti ar publikuoti metodinį ar dalykinį straipsnį visuomenei ir galite pasidalinti? Labai labai būčiau dėkinga.
Papildyta:
Ar pas Jus mokyklose vyksta raiškiojo skaitymo konkursai? Pas mus kiekvienais metais. Gal patartumėte ką rinktis ketvirtokui deklamuoti? Pernai vaikinukas deklamavo Justino Marcinkevičiaus ištrauką iš „Greitoji pagalba“, tai užėmė prizinę vietą, nes tikrai šauniai pavyko.
Atsakyti
Žinau gerą svetainę matematikai. Tik niekaip nerandu kaip reikia atsiprintinti. doh.gif Neatidaro taip kad būtų pilnas lapas uždavinukų. Prašo tapti nariu arba pirkti.
Bet žinau,kad mokytojai atsispausdina kažkaip...Gal kas naudojates ta svetaine, ar dabar pradėsite naudotis ir būsite gudresnės nei aš. Gal paidalinsite atrastomis žiniomis...

http://www.math-drills.com/

Oi ir mane labai domina tema dėl raiškiojo skaitymo konkursų. Aš taip pat norėčiau ko nors tinkančio ketvirtokams. Gal kas pasidalins...
Puikus kūrinys Landsbergio apie obuolius, tačiau iki gyvo kaulo įgrisęs... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toblera: 03 sausio 2012 - 21:08
QUOTE(ninkute @ 2012 01 03, 20:56)
Sveikos kolegės,
Prasidėjo Nauji metai ir nauji rūpesčiai, nes laukia atestacija. Gal netyčia teko kam nors skaityti ar publikuoti metodinį ar dalykinį straipsnį visuomenei ir galite pasidalinti? Labai labai būčiau dėkinga.



Dar galima sveikinti su Naujaisisi, tai tą ir darau smile.gif Tegul atėję metai nebūna blogesni už išlydėtus, o jeigu bus netgi geresni- tai jau kaip ir pridėtinė vertė smile.gif

Esu publikavusi straipsnį "Švietimo naujienose". Gal galėtumėte sukonkretinti savo prašymą? Kuo būtų galima padėti?
Atsakyti

QUOTE(ninkute @ 2012 01 03, 23:02)
Ar pas Jus mokyklose vyksta raiškiojo skaitymo konkursai? Pas mus kiekvienais metais. Gal patartumėte ką rinktis ketvirtokui deklamuoti? Pernai vaikinukas deklamavo Justino Marcinkevičiaus  ištrauką iš „Greitoji pagalba“, tai užėmė prizinę vietą, nes tikrai šauniai pavyko.

Teko dalyvauti seminare kur aiškiai buvo išdėstyti reikalavimai raiškiam skaitymui. Iš patirties galiu pasakyti,kad mūsų rajone konkursuose nesilaiko tų reikalavimų. Gal todėl, jog komisija sudaryta iš mokytojų, kurių vaikai dalyvauja konkurse... Teko ne kartą matyti, kaip pirmas vietas užima ne tie, kas jų verti. Todėl dėl kūrinio pasirinkimo labai sudėtinga patart. Pati girdėjau, kaip mokinukas deklamavo ištrauką iš V.V.Landsbergio "Obuolių pasakos". Bepigu mokytis- duodi įrašą profesionalo kalba įrašytą vaikui. Manau garantuota pirma vieta cool.gif (Pas mus taip ir buvo). O mergaitė, kuri įtemptai mokėsi, konsultavosi su aktore, puikiai deklamavo ir pasakė pagal visus reikalavimus, neužėmė jokios vietos. Kūrinys negirdėtas, mokytoja ne komisijoj ir dar iš mažos mokyklėlės... Tad...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(lutute1 @ 2012 01 02, 22:42)
Auglina, ieškau įdomaus scenarijaus, su užduotimis, dainelių intarpais, gal kokiomis staigmenomis pirmokėliams. Labai tiktų pateiktis apie vaikystę ar pan. ax.gif Būsiu labai dėkinga už pagalbą  wub.gif


QUOTE(lutute1 @ 2012 01 02, 22:58)
Mergaitės, ar ruošėte atminimo dovanėles pirmokėliams šimtadienio proga ir kokias? Ar buvo užduotėlių kartu su tėveliais? Jei taip- tai kokios? Pasidalinkite mintimis.


Mūsų šventė vadinosi " Pirmokų linksmadienis". Šimtadienio šventė skirta visai šeimai ir organizuoti ją padėjo tėvai. Jie darė kvietimus, puošė salę, fotografavo ir t.t. Aš buvau bitė ir turėjau dvi pagalbininkes (mamas). Jos taip pat buvo bitės ir padėjo vesti šventę. Ant vienos sienos buvo pakabintas didelis iš popieriaus padarytas korys, o ant kitos -100 gėlių žiedų su skaičiais. Vaizduotės kelionės pagalba "nukeliavome " į praeitį ( skrisdami zyzėme). Vaikams rodžiau nuotraukas, o jie sakė, kokie įvykiai užfiksuoti nuotraukoje (100 dienų įvykiai: ekskursijos, pamokos, susitikimai ir t.t. ). Tada "skridome" į gėlių pievą, kurioje vyko mūsų šventė - linksmadienis. Visose veiklose kartu su vaikais dalyvavo ir tėvai. Kiekvienam vaikui iš popieriaus pagaminau medalius su jų nuotraukomis ir įlaminavau.
Į paštą nusiunčiau nuorodų. Gal pravers ruošiantis šimtadieniui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 03 sausio 2012 - 21:31
QUOTE(linius @ 2012 01 03, 21:08)
Dar galima sveikinti su Naujaisisi, tai tą ir darau smile.gif Tegul atėję metai nebūna blogesni už išlydėtus, o jeigu bus netgi geresni- tai jau kaip ir pridėtinė vertė smile.gif

Esu publikavusi straipsnį "Švietimo naujienose". Gal galėtumėte sukonkretinti savo prašymą? Kuo būtų galima padėti?

Neseniai publikavau straipsniuką "Dialoge" ir šios savaitės "Švietimo naujienose" 4u.gif Tiesiog parašiau el.laiškus ir nusiunčiau straipsnelius ax.gif Ir išspausdinooooooooooo thumbup.gif blush2.gif


Sveikutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 01 03, 21:34)
Pagal šią dainelę mano ketvirtokai dainavo per išleistuves. Labai smagiai thumbup.gif
Šita rasta fonograma man pasirodė per greita ir mokiniai nelabai spėjo dainuoti kartu, pavargdavo. Aš ją šiek tiek palėtinau. Jei reikia, ryt pasižiūrėsiu darbe ir įmesiu paštan.

Lauksiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 01 03, 22:39)
Neseniai publikavau straipsniuką "Dialoge" ir šios savaitės "Švietimo naujienose"  4u.gif 

Mane irgi domintų Tavo straipsnių turinys. Kai dirbau Vilniaus mieste, straipsnius rašiau į "Žvirblių taką", o dabar mano straipsniai spausdinami Vilniaus rajoniniame laikraštyje "Kurier Wilensky" doh.gif
Betuk, gal gali pasidalinti kontaktais "Dialogo" ir "Švietimo naujienų"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 03 sausio 2012 - 22:43

Ačiū už atsiliepimą dėl straipsnio. Tiesiog atestacijai valdžia reikalauja, kad publikuočiau kokį nors straipsnį pedagogine tema rajoniniame laikraštyje ar dialoge.(bet ten manau, kad ne taip lengvai visų atsiųstus ir publikuoja.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ninkute: 03 sausio 2012 - 22:44