Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(lutute1 @ 2012 01 02, 17:20)
Laukiu nesulaukiu pagalbos dėl pirmokų šimtadienio organizavimo... ax.gif

Pati asmeniškai tokio renginio neesu vedusi, bet paštuose tikrai esu mačiusi, panaršyk gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 01 02, 18:26)
Pati asmeniškai tokio renginio neesu vedusi, bet paštuose tikrai esu mačiusi, panaršyk gerai  unsure.gif

Radau rugsėjo mėn. ninkutės ir iručiuko atsiųstus scenarijus, bet kažką panašaus jau yra dariusios mano kolegės. Nesinori kartotis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 02 sausio 2012 - 17:51
QUOTE(lutute1 @ 2012 01 02, 17:20)
Laukiu nesulaukiu pagalbos dėl pirmokų šimtadienio organizavimo... ax.gif

aš su pirmokais nedarau tokio renginio, pabaigoje metų būna "Abėcėlės šventė" smile.gif
Atsakyti
Konkrečiai pirmokų nesu dariusi, bet ketvirtokų tai dariau. Turiu Šimtadienio scenarijų ketvirtokams, bet ten daugiau apie likusias 100 dienų. Galėsiu įmesti į paštą.
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(lutute1 @ 2012 01 02, 18:20)
Laukiu nesulaukiu pagalbos dėl pirmokų šimtadienio organizavimo... ax.gif


Aš pernai vedžiau savo pirmokams šimtadienio šventę. Kokios pagalbos reikia ?
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 01 02, 14:29)
O sakykit, gal yra čia kas iš aplinkinių rajonų, pvz. Plungės, Telšių, Skuodo  g.gif  Pakviesčiau sudalyvauti  bigsmile.gif  Jei nenorite viešintis iš kur esate galite į a.ž. rašyti  4u.gif  biggrin.gif

Ar Klaipėda skaitosi aplinkinis rajonas? g.gif

QUOTE(Betukas @ 2012 01 02, 15:23)
Tai prisimislinau dabar, kaip sakant  doh.gif  Reik padaryt kokį regioninį renginį - ir man gerai, ir dalyviams rodiklis  ax.gif  blush2.gif  bigsmile.gif

Ir vaikams atrakcija bigsmile.gif 4u.gif
Iš kur esi? g.gif

QUOTE(lutute1 @ 2012 01 02, 17:16)
Į paštą nusiunčiau Žiniukų pilies valdovų mūšio medžiagą, kurią radau iš "Virtuali kelionė klasėje". Medžiaga tinkama 4 klasei. Gal ką nors pritaikysi saviškiams.

Fantastiškas reikalas. Mano tik antrokai, bet jau mąstau į priekį...
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2012 01 02, 21:57)
Aš pernai vedžiau savo pirmokams šimtadienio šventę. Kokios  pagalbos reikia ?

Auglina, ieškau įdomaus scenarijaus, su užduotimis, dainelių intarpais, gal kokiomis staigmenomis pirmokėliams. Labai tiktų pateiktis apie vaikystę ar pan. ax.gif Būsiu labai dėkinga už pagalbą wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar ruošėte atminimo dovanėles pirmokėliams šimtadienio proga ir kokias? Ar buvo užduotėlių kartu su tėveliais? Jei taip- tai kokios? Pasidalinkite mintimis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 02 sausio 2012 - 22:01
Lutute, o kada planuoji šimtadienį švęsti?

Aš per atostogas miegu ir atsimiegot negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutasgilė @ 2012 01 03, 00:51)
Lutute, o kada planuoji šimtadienį švęsti?
Aš per atostogas miegu ir atsimiegot negaliu smile.gif

Paskaitau su baltu pavydu, kad ilsitės, į darbą dar neinate, pamiegate, kiek norite... ax.gif O mes gruodžio 30d. posėdžiavome, šiandien-išorės audito išvadas nagrinėjome, rytoj- laukia mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo grupės pasitarimas dėl giluminio audito vykdymo. Ketvirtad.- klasių auklėtojų susirinkimas+ metodinės grupės susirinkimas. doh.gif Žodžiu, stengiuosi "nenupušti" anksčiau laiko ir nepalikti darbų paskutinei akimirkai.
Vos tik grįš mano pirmokėliai iš atostogų- pradėsime ruoštis šimtadieniui, kurį planuoju sausio mėn. pabaigoje. O ketvirtadienį noriu jį pristatyti kolegėms, kad ir jos galėtų su juo susipažinti ir prisijungti prie mūsų programėlės. Todėl ir kvaršinu čia Jums galvas biggrin.gif Nepykit... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 03 sausio 2012 - 00:12
Su Naujaisiais, mielosios wub.gif .
Atsakyti
lutute, nepavydžiu tau, aš per mokinių atostogas atsipalaidavau- kvalifikacija jau pasikelta, pusmetis nepasibaigęs, tai popierių ne tiek jau ir daug, tik va, reikia pradėt projektėlį apie sveikatą rašyt, bet dar laiko yra biggrin.gif
Atsakyti