Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(NOKIA @ 2012 01 01, 18:09)
Naujieji...
… kai SAUSY Trys karaliai nupurto paskutinius kalėdinių eglučių spygliukus…
… kai balkšva VASARIO diena pailgėja per mažutę mažo paukštelio pėdą…
… kai snieguolės žiedas susikremta dėl įžūlaus savo baltumo KOVO ūke…
… kai BALANDŽIO saulė kaista lyg drąsi beatodairiška įsimylėjėlė…
… kai žydinčios GEGUŽĖS obelys lyg moterys laukia vaisingumo…
… kai kaitrūs BIRŽELIO laužai dega ilgiau už trumpas naktis…
… kai liepžiedžiai svaigiu medumi girdo LIEPOS kaitrą…
… kai RUGPJŪČIO žvaigždės kybo žemiau už dangų…
… kai voratinkliai pažaboja RUGSĖJO skubėjimą…
… kai SPALIO spalvas įskaudina pirmos šalnos…
… kai žiema LAPKRIČIUI skiria pasimatymą…
… kai tykiai sruvena laukimas GRUODYJE…
… kai vėl nieko naujo – tik laikas iš naujo…
… tik laikas iš naujo…
Ateina Naujieji 2012!

thumbup.gif thumbup.gif l. grazu 4u.gif Su naujais smile.gif
Atsakyti
Gražiausios metų šventės pasibaigė ir su naujom jėgom laikas kibti į darbus.
Mergaitės, mūsų lobynuose neradau nieko pirmokų šimtadieniui blush2.gif Gal ne ten ieškojau? Žinau, kad dauguma pirmokių jau vedė pirmokų krikštynas. Būsiu dėkinga, jei pasidalinsite idėjomis,dainelėmis, scenarijais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 02 sausio 2012 - 13:42
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 30, 07:05)
ninkute, privalomi tie kursai, jei dar juose nebuvusi  smile.gif  Atestuojantis pirmiausia tikrina, ar turi kompiuterinio raštingumo, spec. pedag. ir pshich. kursų  pažymėjimus.

Sveikutės 4u.gif
Su Naujais metais, su nauja LAIME biggrin.gif

Sakykit, o neužskaito iš studijų laikų spec. pedagogikos ir psichologijos? g.gif Pernai mano kolegei kažkaip stebuklingai užskaitė g.gif

Ir dar...Gal esate kas organizavę kažką panašaus į "Žynio" konkursą? Ruošiuos gintis metodininko kval., tai reikalų dabar doh.gif O baimės dar daugiau unsure.gif
Atsakyti
Visas su Naujaisiais, 2012-aisiais, Juodojo Vandens Drakono metais!!! Prisijaukinkite šį gyvūną ir lai saugo Jūsų namus nuo pykčių, pavydo ir kitų neigiamų emocijųsmile.gif
Kalėdų prisiminimui smile.gif
http://www.icbaltic.lt/​kaledinis-sveikinimas/

Žinutė toms, kurios ruošiasi keltis kvalifikaciją - jei vieną kartą išlaikėte pedagoginius ir psichologinius kursus, kartoti nebereikia. Gali būti, kad jūs jau universitete studijavote šį dalyką, tai jis iš ten ir yra užskaitomas. Tai vienkartinis, o ne kartotinis kursas. mirksiukas.gif

O "Žynių" ruošiesi kokioms klasėms organizuoti? Aš pernai ruošiau "Nesi gudresnis už trečioką". Gal kas tiktų? Žiūrėk antrajame pašte. Taip ir vadinasi. rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2012 01 02, 14:12)
Visas su Naujaisiais, 2012-aisiais, Juodojo Vandens Drakono metais!!! Prisijaukinkite šį gyvūną ir lai saugo Jūsų namus nuo pykčių, pavydo ir kitų neigiamų emocijųsmile.gif
Kalėdų prisiminimui smile.gif
http://www.icbaltic.lt/​kaledinis-sveikinimas/

Žinutė toms, kurios ruošiasi keltis kvalifikaciją - jei vieną kartą išlaikėte pedagoginius ir  psichologinius kursus, kartoti nebereikia. Gali būti, kad jūs jau universitete studijavote šį dalyką, tai jis iš ten ir yra užskaitomas. Tai vienkartinis, o ne kartotinis kursas.  mirksiukas.gif

O "Žynių" ruošiesi kokioms klasėms organizuoti? Aš pernai ruošiau "Nesi gudresnis už trečioką". Gal kas tiktų? Žiūrėk antrajame pašte. Taip ir vadinasi. rolleyes.gif

Ačiū už linkėjimus wub.gif

Tai turėtų užskaityti tada g.gif

Mąstau antrokams, nes turiu antrokėlius g.gif Ačiū, turiu parsisiuntusi tavo superinį renginį drinks_cheers.gif thumbup.gif

O sakykit, gal yra čia kas iš aplinkinių rajonų, pvz. Plungės, Telšių, Skuodo g.gif Pakviesčiau sudalyvauti bigsmile.gif Jei nenorite viešintis iš kur esate galite į a.ž. rašyti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 02 sausio 2012 - 14:31
Su Naujais! Kad jie būtų tokie, kokių mums reikia!
QUOTE(Betukas @ 2012 01 02, 15:29)
O sakykit, gal yra čia kas iš aplinkinių rajonų, pvz. Plungės, Telšių, Skuodo  g.gif  Pakviesčiau sudalyvauti  bigsmile.gif  Jei nenorite viešintis iš kur esate galite į a.ž. rašyti  4u.gif  biggrin.gif

bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 02 sausio 2012 - 15:11
QUOTE(eda77 @ 2012 01 02, 15:10)
Su Naujais! Kad jie būtų tokie, kokių mums reikia!

bigsmile.gif

mirksiukas.gif
Tai prisimislinau dabar, kaip sakant doh.gif Reik padaryt kokį regioninį renginį - ir man gerai, ir dalyviams rodiklis ax.gif blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Visas sveikinu su Drakono metais. Sveikatos, stiprybės, kūrybingų metų 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jau senokai buvau prisijungusi, vis to laiko nėra blush2.gif Kiek daug visokių minčių prisiskaičiau, balsavau už visas kiek dar galima. O dabar dvi dienas namuose, o trečiadienį jau į darbą schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Aktualus klausimas dėl metodininko ir man. Galvoju pavasarį organizuoti rajoninį žinių konkursą ketvirtokams, bet idėjų dar nėra. Gal tikrai galite pasidalinti idėjomis? Būčiau dėkinga. O gal vedėte panašų renginį? Skolinga neliksiu. Dėl pirmokų krikštynų, tai esu siuntusi scenarijų į paštą. Pažiūrėkit pirmame pašte. Jei nerasit rašykit a.ž.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 01 02, 17:12)
Dėl pirmokų krikštynų, tai esu siuntusi scenarijų į paštą. Pažiūrėkit pirmame pašte. Jei nerasit rašykit a.ž.

Negaliu Tau nusiųsti žinutės g.gif Pasitikrink, tikriausiai Tavo paštas lūžta nuo sveikinimų ir laiškų.
Papildyta:
QUOTE(Betukas @ 2012 01 02, 14:43)
Gal esate kas organizavę kažką panašaus į "Žynio" konkursą? 

Į paštą nusiunčiau Žiniukų pilies valdovų mūšio medžiagą, kurią radau iš "Virtuali kelionė klasėje". Medžiaga tinkama 4 klasei. Gal ką nors pritaikysi saviškiams.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 01 02, 17:16)


Į paštą nusiunčiau Žiniukų pilies valdovų mūšio medžiagą, kurią radau iš "Virtuali kelionė klasėje". Medžiaga tinkama 4 klasei. Gal ką nors pritaikysi saviškiams.

bigsmile.gif AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Laukiu nesulaukiu pagalbos dėl pirmokų šimtadienio organizavimo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 02 sausio 2012 - 17:24