Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 30, 14:02)
Kalėdoms mano mažiukas dovanų gavo plaučių uždegimącry.gif, tai trys paros kovos su 40 temperatūra visiškai išsekino    angel_sadangel.gif raminuosi tik tuo, kad namuose, o ne ligoninėje.

Stiprybės jums abiems. Mes, kai pasigaunam plaučių uždegimą, iš karto lekiam į Santorus.Baiminuosi komplikacijų cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 30 gruodžio 2011 - 14:55
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 30, 13:37)
Laikykis. Mano mazasis jau antra karta per gruodi su bronchitu doh.gif  tai sventinis stalas bus nukrautas skaniais vaistukais mirksiukas.gif


Aciū, mūsų šventines dovanos su receptais doh.gif , sveikateles ir jums 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 30, 14:52)
Stiprybės jums abiems. Mes, kai pasigaunam plaučių uždegimą, iš karto lekiam į Santorus.Baiminuosi komplikacijų cray.gif


Auginu trečią atzalą, bet su plaučių uždegimu pirmą kartą susidūriau, bjaurus reikalas, šiandien vel pas gydytoją vesim parodyti, gal viskas gerai bus, nesinori tu ligoninių, prieš Kalėdas vieną is didžiųjų buvau paguldžius i Klinikas, na niekaip iš ligų neišlipam.
Ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Na aš jau gyvenu šventinėm nuotaikom. Galvoju kaip skaniai išsikept vištą wub.gif Naujuosius sutiksim ramiai, namie, prie pačio protingiausio ir išmaniausio daikto- televizoriaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 30, 14:02)
Man Šios Šventės visai nešventiškos verysad.gif , Kalėdoms mano mažiukas dovanų gavo plaučių uždegimącry.gif, tai trys paros kovos su 40 temperatūra visiškai išsekino    angel_sadangel.gif  cray.gif raminuosi tik tuo, kad namuose, o ne ligoninėje.
tikejausi per atostogas užbaigti senus darbus, pasiplanuoti veiklą naujiems metams, deja vel likau prie suskilusios geldos, et , trukt už vadžių ir vėl nuo pradžių verysad.gif


Labutis. Užjaučiu nuoširdžiai console.gif , nes žinau savo kailiu, ką tai reiškia verysad.gif . Maniškiai abu ligoti nuo mažiukų, tai dabar jau tiek "įsialerginusi" esu bet kokiai vaikų ligai, kad užtenka pasakyti, kad skauda gerklę ar galvą, tai iškart nervas suima ir pačiai silpna darosi doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 30 gruodžio 2011 - 17:45
Mielosios, visoms gražių, laimingų ir sveikų naujųjų metų. Pailsėkite nuo darbų ir paskirkite laiko brangiausiems savo artimiesiems. newyear.gif
Atsakyti
ne kas kai ligos puola.. kai mano mergaites augo, tai ir per sventes vis sirgdavo,... ale viskas praeina, tik reik islaukt mirksiukas.gif viskas bus gerai smile.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
Mielos kolegės, džiaugsmo, šypsenų, sėkmės ir sveikatos ateinančiais metais!
Kad jį kur galas, ištvermės tau, slaugant savo atžalėlę!
Atsakyti
QUOTE(elbitele @ 2011 12 30, 22:31)
Mielosios, visoms gražių, laimingų ir sveikų naujųjų metų.  Pailsėkite nuo darbų ir paskirkite laiko brangiausiems savo artimiesiems.  newyear.gif


Auksiniai žodžiai. Ir aš visoms linkiu to paties smile.gif
Atsakyti
Mergaitės,kaip nuostabiai sninga!!! Pagaliau bus tikri Nauji Metai! Su tuo visas ir sveikinu...
O dabar, kaip ir zuzanėlė, lekiu ruošti vaišių. Maniškiai berniokai Laimės šulinį gamina, naujametinį paštą ruošia su linksmais klausimais. Tikiuosi smagiai sutikti N.M. Ir Jums to paties nuoširdžiai linkiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 31 gruodžio 2011 - 11:59
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 31, 12:54)
Mergaitės,kaip nuostabiai sninga!!! Pagaliau bus tikri Nauji Metai! Su tuo visas ir sveikinu... O dabar, kaip ir zuzanėlė, lekiu ruošti vaišių.

IR MES DŽIAUGIAMĖS SNIEGELIU. TIK KOL NEIŠEINI Į LAUKĄ schmoll.gif LAUKE - FE
O AŠ TAI SUKČIAUJU IR NIEKO NERUOŠIU. UŽTENKA - VISUS METUS RUOŠIAU. IŠKEPSIU ŽĄSĮ IR "DRAUGĖS" MAXIMOS MIŠRAINES IR TORČIUKĄ SUDĖSIU Į LĖKŠTES. VA TAIP VA TINGINIAUJU lotuliukas.gif
GERO JUMS VISOMS 12-ŲJŲ SUTIKIMO 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Baigiau virtuvės darbus, liko pasirūpinti savim ir traukti link naujųjų. Visoms ateinančiais metais sveikatos, kantrybės ir kad kiekviena diena būtų prasminga.
user posted image
Keliu taurę už kartu virtualiai praleistą laiką. Buvo prasminga.
user posted image

LAIMINGŲ NAUJŲJŲ.
Atsakyti
Atverčiu paskutinį kalendoriaus lapelį, o ten rašoma: Gruodžio 31-oji vadinama blogų minčių atsikratymo diena. Įžengiant į Naujuosius metus visą blogį reikia palikti, kad jis nesektų iš paskos. Lietuvoje yra paprotys pririšus už virvės seną kelmą pertempti per visą kaimą, centrinę miestelio gatvę, kad jis sugertų visą blogį, o po to sudeginti user posted image

Linkiu, kad visas blogis, nerimas, ligos sudegtų kaitrioje liepsnoje, o Naujieji atneštų tik džiugias akimirkas.
user posted image
Atsakyti