Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Nusiunčiau į paštą ekologiško žaisliuko konkurso nuorodą.Galite sudalyvauti 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri žinote, kokios kainos prenumeruojant metams vaikišką žurnaliuką ( pvz.: "Lututę", "Laimiuką" ar kt.)? Norime užsakyti mokiniams kalėdinę dovaną

newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 10, 16:11)
Gal kuri žinote, kokios kainos prenumeruojant metams vaikišką žurnaliuką ( pvz.: "Lututę", "Laimiuką" ar kt.)? Norime užsakyti mokiniams kalėdinę dovaną

newyear.gif

Va, ka radau apie Laimiuka.
Prenumeratos kaina 5,76 Lt tai jei iseina kas du men , skaiciuok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 10 gruodžio 2011 - 16:24
QUOTE(simba3 @ 2011 12 10, 14:49)
Niekas nieko neturi pasiulyt? Juk tema plati rolleyes.gif

Taip, brangioji ax.gif . Plati bigsmile.gif . Ale minčių nerasta... doh.gif bent mano galvoje... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 10, 16:49)
Niekas nieko neturi pasiulyt? Juk tema plati rolleyes.gif


http://www.alfa.lt/s...11-08-28_06-00/ gal sis straipsnelis kiek pades g.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 09, 15:28)
Sveikutes 4u.gif O, jau nauja temuke thumbup.gif Aciu 22peliukui22 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mergaites, gal galit pagelbet. Diskusijoje su darzeliu aukletojomis reikai skaityt pranesima artima diskusijos temai "Musu bendras tikslas - kiekvieno vaiko sekmingas mokyklinis startas". Gal kas galit man pagelbet?

Iki kada tau reikia? Man atrodo kazkokia knygute turiu mokykloje g.gif Pirmadieni galeciau paieskoti, tik kad nepamirsti blush2.gif nes as prisizadu o paskui isgaruoja is galvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 10, 15:49)
Niekas nieko neturi pasiulyt? Juk tema plati rolleyes.gif

Simba3, pamėginau paieškoti ir ką radusi šia plačia tema nusiunčiau į paštą.
Ačiū už "Laimiuko" prenumeratos kainą. Gal gali parašyti, kur radai šią info? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 10, 17:31)

Aciu, bet cia gal daugiau tevams ax.gif

QUOTE(elimak7 @ 2011 12 10, 17:59)
Iki kada tau reikia? Man atrodo kazkokia knygute turiu mokykloje g.gif Pirmadieni galeciau paieskoti, tik kad nepamirsti blush2.gif  nes as prisizadu o paskui isgaruoja is galvos doh.gif

Man pirmadieni reikia pasakyt pranesimo pavadinima doh.gif

QUOTE(lutute1 @ 2011 12 10, 18:05)
Simba3, pamėginau paieškoti ir ką radusi šia plačia tema nusiunčiau į paštą.
Ačiū už "Laimiuko" prenumeratos kainą. Gal gali parašyti, kur radai šią info? ax.gif

OI, lekiu pasiziuret, o info apie Laumiuka pagooglinau.
Papildyta:
Lutute, nerandu paste verysad.gif
Atsakyti
simba3 ieškok pradinukeirmama1@gmail.com tikrai yra 4u.gif Juk dabar į šį paštą siunčiam, nes anam tik minimumas vietos likę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 12 10, 19:23)
simba3 ieškok pradinukeirmama1@gmail.com tikrai yra 4u.gif Juk dabar į šį paštą siunčiam, nes anam tik minimumas vietos likę mirksiukas.gif

Neieinu ax.gif Atsiuskit kas nors slaptazodi.
Atsakyti
Sveikutės, į paštą nusiunčiau vertinimo šablonus iš savojo elektroninio dienyno. Žinau, kaip kartais pritrūksta frazių, tai gal kažkokiu sakiniu pasinaudosite vertindamos savuosius mokinukus smile.gif . Ir dar nusiunčiau Kalėdines skaidres "Papuošk eglutę", dariau savo pirmokiukams matematikos pamokai (sudėtis iki 20). Dalinuosi 4u.gif
Atsakyti
rityte, konvertuok į žemesnę versiją. 2003 ofisas neskaito.


Atsakyti