Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(editaite @ 2011 12 29, 22:50)
yahoo.gif  yahoo.gif va čia tai nustebinot, nesitikėjau...... apsvaigau iš laimės
einu skaitinėt, tyrinėt lobius biggrin.gif  biggrin.gif

Sveikinu, editaite. Puikią naujametinę dovanėlę peliukas Tau įteikė. Esi to verta!
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2011 12 29, 20:39)
ar privaloma atestuojantis metodininkui spec. pedagogikos ir psichologijos kursai?

Nežinau tiksliai kaip dabar, bet prieš 5 metus Vilniuje ir Vilniaus raj. buvo privaloma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 29 gruodžio 2011 - 23:48
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 30, 00:47)
Sveikinu, editaite. Puikią naujametinę dovanėlę peliukas Tau įteikė. Esi to verta!


ačiū, stengsiuosi dar labiau smile.gif
Kitą savaitę dalyvausiu metodiniame renginyje, dalinsimės patirtimi apie vertinimą, tai galvoju, kad turėsiu ir jums gerų minčių smile.gif
Atsakyti
ninkute, privalomi tie kursai, jei dar juose nebuvusi smile.gif Atestuojantis pirmiausia tikrina, ar turi kompiuterinio raštingumo, spec. pedag. ir pshich. kursų pažymėjimus.
Atsakyti
Sveikos. mergaitės. Sausis nebe už kalnų...Reikės atnaujinti stendus klasėje ir koridoriuje. Gal kartais turite stendinės informacijos sausio mėnesiui ( senolių spėjimai, sausio 13-osios minėjimas ir pan.)? Būsiu labai dėkinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 30 gruodžio 2011 - 09:38
sveikutes, kaip gerai kad yra laisvu dieneliu ax.gif
ale mintys vistiek apie darba.. del atestacijos ir psichologijos ir dar kokiu te kursu - tai siaip reikai pries atestuojantis dar vyr mokytojos kategorijai. paskui jau nebereik. as pati pavasari atestavaus metodininkei. Tai eikit pailset nuo darbu rolleyes.gif susitiksim kitais metais drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 29, 19:39)
Sakykite, ar privaloma atestuojantis metodininkui spec. pedagogikos ir psichologijos kursai?

Dar kol kas privalomi. Mūsų kolegė atestavosi.

QUOTE(editaite @ 2011 12 29, 21:50)
yahoo.gif  yahoo.gif va čia tai nustebinot, nesitikėjau......  tikrai dar nesijaučiau nusipelniusi raktelio, o jeeeee  wacko.gif apsvaigau iš laimės
einu skaitinėt, tyrinėt lobius biggrin.gif  biggrin.gif

Gero naršymo. user posted image

QUOTE(editaite @ 2011 12 29, 23:59)

Kitą savaitę dalyvausiu metodiniame renginyje, dalinsimės patirtimi apie vertinimą, tai galvoju, kad turėsiu ir jums gerų minčių smile.gif

O mum bus seminaras apie vertinimą.
Atsakyti
Su vertinimu aš dar ne visada susitvarkau, pagal reikalavimus, labai lauksiu naujienų ir ypač pavyzdžių.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 12 30, 10:38)
Su vertinimu aš dar ne visada susitvarkau, pagal reikalavimus, labai lauksiu naujienų ir ypač pavyzdžių.

group.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 12 30, 10:38)
Su vertinimu aš dar ne visada susitvarkau, pagal reikalavimus, labai lauksiu naujienų ir ypač pavyzdžių.



Pritariu ir as drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės 4u.gif

O aš tai atostogauju blush2.gif . Dar apie darbą negalvoju doh.gif . Reiks po naujų susiimt per tą savaitę bigsmile.gif .
Atsakyti
Sveikos merginos ir kolegės sveikinu Jus visas su praėjusiomis ir dar ateinančiomis šventėmis:newyear.gif
Dovanoju Jums pačius mėgstamiausius savo sveikinimo žodžius 4u.gif
Kaip pirmąjį kartą, taip šimtąjį kartą,
Taip tyliai atsiveria pasakų vartai
Ir tyras šaltinis ištrykšta po langu,
Ir dvylika gulbių pakyla į dangų.
Nukrinta žvaigždė kumeliukui ant karčių....
Pražįsta ne vienas - o šimtas paparčių.
Nereikia šią naktį aštraus kalavijo-
Te džiaugsmo ir laimės susipina gijos.
Balti avinėliai mekena prie vartų:
Brangieji - Kalėdos, Naujieji ateina
[FONT=Courier][I]


QUOTE(editaite @ 2011 12 29, 21:50)
yahoo.gif  yahoo.gif va čia tai nustebinot, nesitikėjau......  tikrai dar nesijaučiau nusipelniusi raktelio, o jeeeee  wacko.gif apsvaigau iš laimės
einu skaitinėt, tyrinėt lobius biggrin.gif  biggrin.gif


Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif , smagu kai geros dovanos, džiugu thumbup.gif

Man Šios Šventės visai nešventiškos verysad.gif , Kalėdoms mano mažiukas dovanų gavo plaučių uždegimącry.gif, tai trys paros kovos su 40 temperatūra visiškai išsekino angel_sadangel.gif cray.gif raminuosi tik tuo, kad namuose, o ne ligoninėje.
tikejausi per atostogas užbaigti senus darbus, pasiplanuoti veiklą naujiems metams, deja vel likau prie suskilusios geldos, et , trukt už vadžių ir vėl nuo pradžių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 30, 15:02)



Man Šios Šventės visai nešventiškos verysad.gif , Kalėdoms mano mažiukas dovanų gavo plaučių uždegimącry.gif, tai trys paros kovos su 40 temperatūra visiškai išsekino    angel_sadangel.gif  cray.gif raminuosi tik tuo, kad namuose, o ne ligoninėje.
tikejausi per atostogas užbaigti senus darbus, pasiplanuoti veiklą naujiems metams, deja vel likau prie suskilusios geldos, et , trukt už vadžių ir vėl nuo pradžių verysad.gif


Laikykis. Mano mazasis jau antra karta per gruodi su bronchitu doh.gif tai sventinis stalas bus nukrautas skaniais vaistukais mirksiukas.gif
Atsakyti