Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(Beretė @ 2011 12 29, 01:08)
Sveikos, kolegės!  Esu naujokė, mielai įsijungiu į jūsų būrį. 4u.gif  Tikiuosi būti naudinga.

Šaunu. Drąsiai junkis prie mūsų!
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 29, 19:58)
Aš buvau šiandien maximoj, tai nusipirkau širdelių komplektą. Įvairių rinkinukų (ir su vilna) dar buvo Kauno Maxima bazėj mirksiukas.gif

Po šimts!!! O Vilniuj- nerasta...
Atsakyti
Sveikutės kolegės,
Žinau,kad tik čia galiu gauti patarimų. Kreipiuosi į koleges metodininkes. Sakykite, ar privaloma atestuojantis metodininkui spec. pedagogikos ir psichologijos kursai? Kur būtų galima rasti tokių kursų 2012 m Panevėžyje ar Utenoje?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 29, 19:58)
Įvairių rinkinukų (ir su vilna) dar buvo Kauno Maxima bazėj mirksiukas.gif

Dairiausi Akropolio maximoje, bet nebuvo. Kiba sėst į mašiną ir nulekti į Aleksotą g.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 29, 17:14)
O man kazkoell neleidzia pabalsuoti g.gif turbut reikia registruotis verysad.gif
Papildyta:
O situ veltiniu rinkiniu as jau vln maximose neradau, keliose buvau ir jau nera doh.gif

Man atrodo, kad facebook reikia but isijungus, kad rodytu. Tai nors pasirodziau, kad nemiegam, nors ir nedirbu siuo metu biggrin.gif .

Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 29, 19:58)
Aš buvau šiandien maximoj, tai nusipirkau širdelių komplektą. Galiu pasakyt, kad apsimoka, nes nupiginus geltona kaina gaunasi 3,99 ir dar daro papildomą nuolaidą 40 proc.  thumbup.gif Įvairių rinkinukų (ir su vilna) dar buvo Kauno Maxima bazėj mirksiukas.gif

Kad pas mus 60pr. dekoracijoms taiko g.gif .
Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 12 29, 20:42)
Dairiausi Akropolio maximoje, bet nebuvo. Kiba sėst į mašiną ir nulekti į Aleksotą  g.gif

As jau galvoju, gal palauksiu dar truputi, nes galvojau daugiau nusipirkt smile.gif - maza ka, neispirks, tai gal koki 75pr. nuolaida pritaikys po kurio laiko lotuliukas.gif . Pas mus kolkas tai nesimato, kad kazkas be manes juos butu pirkes nuo antradienio:oh .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 29 gruodžio 2011 - 19:49
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 29, 14:42)
Liuks karpiniai. Įspūdingai atrodo dovanėlės ant apsnigtos medžio šakos.


ačiū wub.gif
QUOTE(ninkute @ 2011 12 29, 20:39)
Sveikutės kolegės,
Žinau,kad tik čia galiu gauti patarimų. Kreipiuosi į koleges metodininkes. Sakykite, ar privaloma atestuojantis metodininkui spec. pedagogikos ir psichologijos kursai? Kur būtų galima rasti tokių kursų 2012 m Panevėžyje ar Utenoje?

taip, privalomi, pas mus tokius kursus švietimo centras organizuoja smile.gif
Atsakyti

[SIZE=7][COLOR=red]Sveikos mielos kolegės!
Užbėgau trumpam, perskaičiau ,prabalsavau už ką buvo galima, ir noriu visas pasveikinti su šv.Kalėdom ir artėjančiais Naujais Metais.Linkiu visom kitais metais viską ir visur spėti. Bet labiausiai mylėti save ir savęs neskriausti nei poilsiu nei visu kitu, kas reikalinga moterims.Tai sveikatos, geros nuotaikos (kažkaip nesinori linkėti kas reikalinga darbui) dėmesio savo šeimoms,o darbui ir taip skiriame pe-e-e-e-e-e-er daug savo brangaus ir taip greitai lekiančio laiko. Tad su Šventėm.... drinks_cheers.gif


http://www.google.lt...t:429,r:21,s:19
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 29, 19:58)
Aš buvau šiandien maximoj, tai nusipirkau širdelių komplektą. Galiu pasakyt, kad apsimoka, nes nupiginus geltona kaina gaunasi 3,99 ir dar daro papildomą nuolaidą 40 proc.  thumbup.gif Įvairių rinkinukų (ir su vilna) dar buvo Kauno Maxima bazėj mirksiukas.gif

parodykit apie ką jūs čia kalbat, vis nesuprantu.... kas žino, gal ir man jų reikia lotuliukas.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 12 29, 22:00)
parodykit apie ką jūs čia kalbat, vis nesuprantu.... kas žino, gal ir man jų reikia lotuliukas.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


O tu pati pašte pažiūrėk mirksiukas.gif , tik prieš tai savo el. paštą pasitikrink 4u.gif

P.S. kaip supratote editaite buvo apdovanota rakteliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 29 gruodžio 2011 - 21:14
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 12 29, 22:13)
O tu pati pašte pažiūrėk  mirksiukas.gif , tik prieš tai savo el. paštą pasitikrink 4u.gif

P.S. kaip supratote editaite buvo apdovanota rakteliu.

yahoo.gif yahoo.gif va čia tai nustebinot, nesitikėjau...... tikrai dar nesijaučiau nusipelniusi raktelio, o jeeeee wacko.gif apsvaigau iš laimės
einu skaitinėt, tyrinėt lobius biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 12 29, 22:50)
yahoo.gif  yahoo.gif va čia tai nustebinot, nesitikėjau......  tikrai dar nesijaučiau nusipelniusi raktelio, o jeeeee  wacko.gif apsvaigau iš laimės
einu skaitinėt, tyrinėt lobius biggrin.gif  biggrin.gif

Su mumi esi jau gana senokai, net ir negalėdama pasinaudoti mūsų lobiais, o tai jau daug ką reiškia.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 12 29, 22:52)
Su mumi esi jau gana senokai, net ir negalėdama pasinaudoti mūsų lobiais, o tai jau daug ką reiškia.

jeigu pažiūrėtumėt į 1 temos 1 puslapį tai mane ten pamatytumėt lotuliukas.gif buvau užsikabinus, bandžiau bendraut, bet labai vangiai merginos jungėsi tai ir pasimiršo ta tema... o dar į favorites nemokėjau įsidėti, tai nemačiau ar kas pasisako, taip ir...... jeigu kąąąąą bent mintyse tai nuo 2008 aš su jumis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 12 29, 23:43)
jeigu pažiūrėtumėt į 1 temos 1 puslapį tai mane ten pamatytumėt lotuliukas.gif buvau užsikabinus, bandžiau bendraut, bet labai vangiai merginos jungėsi tai ir pasimiršo ta tema... o dar į favorites nemokėjau įsidėti, tai nemačiau ar kas pasisako, taip ir...... jeigu kąąąąą bent mintyse tai nuo 2008 aš su jumis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti