Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Visoms 4u.gif visoms 4u.gif visom 4u.gif

http://www.obtampons.ca/apology


Irasykit savo vardą ir palaukit..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo studija: 23 gruodžio 2011 - 19:39
QUOTE(studija @ 2011 12 23, 20:38)
Visoms 4u.gif  visoms 4u.gif  visom 4u.gif

http://www.obtampons.ca/apology
Irasykit savo vardą ir palaukit..

Aha, šituo jau užvakar pasimėgavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 12 23, 20:38)
http://www.obtampons.ca/apology
Irasykit savo vardą ir palaukit..

thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 12 23, 20:38)
http://www.obtampons.ca/apology
Irasykit savo vardą ir palaukit..

Smagumėlis! thumbup.gif thumbup.gif Išbandėme visa šeima lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 22, 23:09)
Jūs pačios geriausios, gražiausios, darbščiausios, protingiausios.... Ačiū, kad esate  4u.gif  group.gif

group.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 23 gruodžio 2011 - 20:41
Sveikutės 4u.gif
Pagaliau visi darbai nudirbti thumbup.gif
Žiburėlis pavyko puikiai- vaikai buvo atsakingai pasiruošę (mėgdžiojo dainininkus). Sveikinom praeivius- visi maloniai šypsojosi ir dėkojo.
Vienas mokinukas klasiokams darė Laimės šulinį. Reikėjo traukti klausimus ir atsakyti. Visi gavo po prizą. Visi labai džiaugėsi savo kūrybos laikraščiais. O meduoliais buvo maloniai nustebinti. Išgirdau iš vienos mergaitės "Na jūs, mokytoja, ir šaunuolė" biggrin.gif

Dabar sėdžiu ir vis pasitikrinu, ar tikrai žadintuvas išjungtas... rolleyes.gif

Dovanos ir meduoliai supakuoti. Ryt kepsiu mielines bandeles su grybais. Vieno mokinuko močiutė atnešė receptą. Reiks būtinai išbandyt, nes teko ragaut- labai skanios. Vakarop su šeimyna trauksime pas mamą kūčiavot wub.gif

Tad jei nesusirašysim, linkiu gerų,
šiltų,
snieguotų mirksiukas.gif
K A L Ė D Ų
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 gruodžio 2011 - 20:44
Na štai ir aš po visų visų švenčių, išvykos, žiburėlio :bigsmile:Viskas praėjo puikiai. Kaip gera žinoti, kad liko tik puodai, namai, vaikai, vyras - kaip tikrai moteriai lotuliukas.gif

Šarkka, nuostabi ta pasaka. Tėveliai vaidino lyg tikri aktoriai, na o žiūrovai tai raitėsi pilvus susiėmę, šluostėmės ašaras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai labai labai dėkinga first.gif
Vaiduuse, sveikinimai patvirtinus užsitarnautą kategoriją bis.gif

Visoms linkiu ramių, jaukių, dosnių ir širdžiai mielų švenčių newyear.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, šį nuostabų Kūčių rytą.

Paimkime Kristaus meile ir ženklu palaimintą duoną, kad išdalinę savo gyvenimą, liktume amžinai gyvi.

vaiduuse,
nuoširdžiausi sveikinimai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(Iruciukass @ 2011 12 22, 20:18)
Sveikutės. Aš ką tik po šventės. Noriu padėkoti Šarkkai už nuostabią pasaką. Šimtą kart ačiūūūūūūū.... Tai buvo progranos vinis. Visis šaukė pakartot.... Bet buvo nepakartojama. Įspūdžių visiems užteks ilgam.  Ačiū, kad este, kad dalinatės. Ačiū.
Linksmų švenčių visoms!

Mano klasėj vakarėlio nebuvo, bet irgi užfiksavau tą mintį. Pasilikau pavasariui. mirksiukas.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 12 22, 21:05)
Tokia aš jau esu- mano galvoje knibžda begalės idėjų, tik ne viską spėju įgyvendinti. Per mažai paroje valandų ir per trumpos savaitės... biggrin.gif

Va tas idėjas, Zuzanėl, ir atsiveši į pavasarinį seminarą Klaipėdoje. drinks_cheers.gif


Išvykstu pas vaikus ir anūkus. Linksmų visom švenčių, gero atostogų poilsio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurute: 24 gruodžio 2011 - 08:19
Sėkmės keičiant tai, ką galime pakeisti. Ramybės priimant tai ko negalime pakeisti. Ir išminties vieną nuo kito atskirti. Su šventėm, mielosios newyear.gif
Dėkoju, kad esate, kad čia galiu būti aš ir už prasmingą laiką praleistą kartu su jumis. wub.gif
Atsakyti
Visoms geru svenciu, poilsio ir ramybes newyear.gif newyear.gif newyear.gif gathering.gif friends.gif
Atsakyti
Pamąstykime ir tikėkime stebuklų galia, vildamiesi, kad Kalėdų angelas su visais savo broliais - Santarve, Švelnumu, Meile, Tikėjimu ir kitais metais saugos mus. Jaukumo Jūsų namams, darnos Jūsų šeimoms ir dosnaus šventinio stalo.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypsenele04: 24 gruodžio 2011 - 10:54
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 22, 00:24)
Nea, nebandžiau, kažkaip labai juokinga visada, kai tėveliai tai daro - ateina tokie kostiumuoti, mamytės išsidabinę, o tada....  lotuliukas.gif

turiu prasyma, ar galetumet man ta pasaka atsiusti i az ax.gif priejimo prie lobiu neturiu, o darbe kita savaite reikia pravesti atrakciona, noreciau "debiutuoti" su jusu isgirta pasaka biggrin.gif



user posted image

Sušilkim prie žmogiškumo - Šv. Kalėdų laužo
Ir tie, kurie liūdni, ir tie, kurie linksmi.
Ir šilumos, lyg duonos atsikandę,
Pabūkim linksmesni, pabūkim geresni.
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 12 23, 20:38)
Visoms 4u.gif  visoms 4u.gif  visom 4u.gif

http://www.obtampons.ca/apology
Irasykit savo vardą ir palaukit..

Ačiū, man to labai reikėjo smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
Greit namuos dalinsim kalėdaitį,
Leisim jį iš rankų į rankas,
Ir į savo atminimų kraitę
Įsidėsim dar vienas šventes.
Tegul jos bus gražios ir prasmingos,
Teatneš Jums glėbį dovanų,
Pasitikite šventes laimingi
Su tyra širdim ir su džiaugsmu!
Linksmų švenčių!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 24 gruodžio 2011 - 15:10