Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(lutute1 @ 2011 12 22, 23:00)
Tebūnie pasikartosiu, bet Tu, zuzanėle, nereali mokytoja thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Originali, darbšti, kūrybinga, nepailstanti drinks_cheers.gif

Ačiū ax.gif
Tokia aš jau esu- mano galvoje knibžda begalės idėjų, tik ne viską spėju įgyvendinti. Per mažai paroje valandų ir per trumpos savaitės... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 22, 20:13)
lutute, ir aš balsiukus atidaviau, negaila už gražius darbelius  biggrin.gif
Ryt karnavalas, tai deduosi "tašes", ką vežti vaidinimui  mirksiukas.gif
Mane šiandien jau oficialiai patvirtino metodininke  clap.gif  sunglasses2.gif  notworthy.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  assa.gif



"JĖGA" !!!!!


thumbup.gif


Tris kart VALIO.... IR vienas ilgas- VAAAAALLLLIIOOOOOO smile.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 22, 20:13)
Mane šiandien jau oficialiai patvirtino metodininke  clap.gif  sunglasses2.gif  notworthy.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  assa.gif


Smagu. thumbup.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 22, 20:13)
Mane šiandien jau oficialiai patvirtino metodininke  clap.gif  sunglasses2.gif  notworthy.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  assa.gif


nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kalėdos šias metais tau anksčiau prasideda thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 22, 20:49)
Prisidedu prie sveikinimų ir aš  4u.gif
Ryt sveikinsim praeivius- atvirukai pagaminti ir užrašyti.


Mes darėm kalėdinius atvirukus ir vežėm ligoniukams į KMUK. Buvo labai smagi ir nuoširdi akcija. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 22, 20:13)
lutute, ir aš balsiukus atidaviau, negaila už gražius darbelius  biggrin.gif
Ryt karnavalas, tai deduosi "tašes", ką vežti vaidinimui  mirksiukas.gif
Mane šiandien jau oficialiai patvirtino metodininke  clap.gif  sunglasses2.gif  notworthy.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  assa.gif

Šaunuolė tu
sveikinam
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 22 gruodžio 2011 - 21:41
ačiū, mergaitės, jūs nuostabios, ir ką be jūsų paramos daryčiau g.gif biggrin.gif
Jei kartais kelias dienas nebeprisijungčiau (nes mažasis labai daug dėmesio reikalauja), tai linkiu visoms jaukių švenčių, ramybės ir vilties. Jūs pačios geriausios, gražiausios, darbščiausios, protingiausios.... Ačiū, kad esate 4u.gif group.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 22, 21:13)
lutute, ir aš balsiukus atidaviau, negaila už gražius darbelius  biggrin.gif
Ryt karnavalas, tai deduosi "tašes", ką vežti vaidinimui  mirksiukas.gif
Mane šiandien jau oficialiai patvirtino metodininke  clap.gif  sunglasses2.gif  notworthy.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  assa.gif

Sveikinu svekinu sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ! Šaunuolė thumbup.gif !
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 12 22, 21:18)
Sveikutės. Aš ką tik po šventės. Noriu padėkoti Šarkkai už nuostabią pasaką. Šimtą kart ačiūūūūūūū.... Tai buvo progranos vinis. Visis šaukė pakartot.... Bet buvo nepakartojama. Įspūdžių visiems užteks ilgam.  Ačiū, kad este, kad dalinatės. Ačiū.
Linksmų švenčių visoms!

Juk sakiau, kad tikrai bus juoko biggrin.gif

O iš tikrųjų vėl norisi pasikartoti - nerealu, kad turim tokį forumą, kur negaila nieko, kur semiesi idėjų, kai varikliukas pridūsta, kur paguodžia, jei pasidalini liūdesiu ir pasidžiaugia tavo pasiekimais... nors ir virtualiai, bet labai labai... drinks_cheers.gif

Vaiduuse - ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 23, 16:58)
O iš tikrųjų vėl norisi pasikartoti - nerealu, kad turim tokį forumą, kur negaila nieko, kur semiesi idėjų, kai varikliukas pridūsta, kur paguodžia, jei pasidalini liūdesiu ir pasidžiaugia tavo pasiekimais... nors ir virtualiai, bet labai labai...  drinks_cheers.gif

O aš nesikartosiu ir viskam pritarsiu. biggrin.gif PRITARIU! clap.gif group.gif

Vaiduusei - sveikinimai victory.gif

Kvepia Kalėdom - tyla, ramuma, sniegas (bent pas mus) - santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 23 gruodžio 2011 - 17:20
[quote=lutute1,2011 12 22, 07:37]
wub.gif wub.gif wub.gif Širdingai dėkoju naujai prabalsavusioms. Taškelis po taškelio,o jei dar taip ir šiandien už mano mažių eko žaisliukus?: 4u.gif

Prabalsuota mirksiukas.gif Na ir išradingi esate thumbup.gif thumbup.gif

Ir visoms: jaukių bei smagių Kalėdų Jums ir Jūsų šeimoms!!! santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inusia: 23 gruodžio 2011 - 18:07
dar pernai into platybėse radau šiuos žodžius. praėjo metai, o nieko geriau negaliu sugalvoti blush2.gif

...tame laike, kur tempas greitesnis už laikrodžius,
tame laike, kur sniegą valo mašinos,
tame laike, kur vaikus migdo pasakos iš CD,
tame laike, kur mamos perka kačiukus parduotuvėse,
tame laike, kur viskas banalu banalu,
banalu- kalbėti apie meilę,
banalu eiti pasivaikščioti,
banalu gerti šampaną...
-tame laike, kur įtikti kam nors sunku:
jei neturi elektroninio pašto dėžutės- esi nenormalus,jei nesupranti O.Koršunovo meno- esi beviltiškas,jei gyveni vis dar su Turgenevo Mumu, o ne su Dridžitos Džouns dienoraščiu...

...bet tame laike buna... vis dar būna... KALĖDOS

...Tikiuosi Tau bus geros ir pilnos stebuklų Kalėdos...

RAMYBĖS JŪSŲ SIELOSE IR NAMUOSE
Atsakyti
Gal ir per vėlai mes sugalvojome dalyvauti, bet vis tiek turiu prašymėlį ax.gif Gal galėtumėte pabalsuoti už mano mažių sukurtus eko žaisliukus:

http://elektromagija...eries/Item/1117
http://elektromagija...eries/Item/1115
http://elektromagija...eries/Item/1113
[/quote]


prabalsuota 4u.gif gražūs darbeliai thumbup.gif sėkmės thumbup.gif
Papildyta:

Mane šiandien jau oficialiai patvirtino metodininke clap.gif sunglasses2.gif notworthy.gif yahoo.gif sokiai.gif assa.gif
[/quote]


4u.gif 4u.gif 4u.gif dideliausi sveikinimai clap.gif clap.gif clap.gif drinks_cheers.gif gal vėliau pasidalinsi patarimais būsimoms metodininkėms? lotuliukas.gif
Atsakyti