Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(lutute1 @ 2011 12 21, 20:45)


JAU biggrin.gif
Atsakyti
lutute 1,prabalsuota. Labai gražūs žaisliukai iš dangos.Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 21, 20:45)
ir aš norėčiau išmokti muziką sukarpyti ir suklijuoti.  ax.gif Visai nebloga trečia tema mūsų seminarui " Audacity galimybės". Pranešėja: peliukas. smile.gif
Papildyta:

Smilgute,  man labai patiko. Liuks thumbup.gif Aš taip nemoku... blush2.gif O labai norėčiau. ax.gif Va, ir ketvirtą pranešėją turime temai "Publisher 2007 panaudojimas kalendoriaus gamybai". drinks_cheers.gif

Gal ir per vėlai mes sugalvojome dalyvauti, bet vis tiek turiu prašymėlį  ax.gif  Gal galėtumėte pabalsuoti už mano mažių sukurtus eko žaisliukus:

http://elektromagija...eries/Item/1117
http://elektromagija...eries/Item/1115
http://elektromagija...eries/Item/1113

Prabalsuota 4u.gif . Labai gražūs darbeliai, šaunuoliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lutute, Tavo mažiukų darbeliai NUOSTABŪS thumbup.gif Jau balsų skaičius nežymiai padidėjo mirksiukas.gif SĖKMĖS!
Atsakyti
aČIŪ, MIELOSIOS. KAIP SMAGU, KAD JŪSŲ DĖKA TAŠKŲ VIS DAUGĖJA. notworthy.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Labukas, trumpam užlėkiau, labai nėr laiko. Pribalsavau be galo, be krašto, puikūs darbeliai. Visoms linkiu nusiraminti (individualiai rasti kuo ar su kuo) ir laimingai sulaukti šv. Kalėdų newyear.gif O po jų gerai pailsėti.
Atsakyti
Tikrai, nuostabūs darbeliai mirksiukas.gif PRABALSUOTA drinks_cheers.gif

Dėl kalendoriaus dovanėlei puiki idėja bigsmile.gif
Atsakyti
pioneer.gif
Prabalsuota... už lututes žaisliukus.

Ir mes gavom ledus šiandien !!!!!
Pats geriausias konkursas. Dar kartą ačiū rutagra už konkurso ,,prirodymą". 4u.gif

Atsakyti
Įmečiau paštan dar vieną konkursėlį - prizas vertas dėmesio rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kaip seniai čia bebuvau bigsmile.gif - visai nebėra laiko... Tas šventinis pasiruošimas visai susuko į verpetą doh.gif .. Kokių tik čia minčių nebūtą thumbup.gif . Labai patiko apie atvirukų dalinimą praeiviams - bet iškart pagalvojau apie savo koleges - visai neseniai apturėjau vėl doh.gif konfliktinę situaciją - apkaltino , kad noriu pasirodyti ir įtikti būsimų pirmokų tėvams, nors ir labai dideli šansai ja nebedirbti kitais metais ir darbovietėje tai ne paslaptis lotuliukas.gif Bet va- žmonėms reikia gelti, kad išgyventų rolleyes.gif
Dėl žaidimukų su tėvais - man labai patinka "Allies" išverstinis - ant lapų didelėmis raidėmis atspausdinamos vietovės (Pvz. Tėvams Kalėdų senelis dovanų neatneša, bet gali juos nukelti į tą vietą, kur suaugusysis panorės. Tai kokia ta vieta? Ir ant nugaros prikabina užrašą "Pas mokyklos direktorių", "Medicinos seselės kabinete" ir pan.). Žaidėjas nematė užrašo, klausinėja vaikų, kurie gali atsakyti tik TAIP arba NE. Juoko dozės dydis priklauso nuo žaidėjų orginalumo mirksiukas.gif

Prašom, prašom drinks_cheers.gif - į sveikatą, Domassssss.

Balsus atidaviau už lututės žaisliukus drinks_cheers.gif . Sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(pusele30 @ 2011 12 21, 00:21)
Labai aciu tau, PELIUK smile.gif siaip tai nelabai man cia aisku, bet kai turesi laiko, imesk tuos lapus, pastudijuosiu biggrin.gif Daznai reikia tokio dalyko biggrin.gif
Kaip gera, kad JUS esate, ko nori klausk, viska padedat smile.gif kai aplink toks abejingumas, net nesitiki, kad dar yra tokiu zmoniu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Informacija jau pašte.
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 21, 09:07)
Sveikos, pasaką jau išsiunčiau. Linksmos šventės  smile.gif

Smagi thumbup.gif O su vaikais nebandėt?
Atsakyti