Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Su artėjančia Kalėdų nuojauta visas 4u.gif , su artėjanąiu gražiausiu pasaulyje Mokytojos sapnu...kai atsibundi...ir...ATOSTOGOS thumbup.gif , vaje...nejaugi tai tikrai artėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 12 20, 22:32)
Vienas juokas smile.gif, turiu labai elementarią programėlę Audacity (ją galima atsisiųsti nemokamai), nukerpi, kas nereikalinga, sujungi kelis failus, man labai praverčia. Labai paprasta ja naudotis, gal pirmus kartus reik prisimint, ar pasimokyt, bet po to lengva. Na aš dar naudoju konverterį, kad pakeisčiau formatą, nes man gautasis ne visada tinka.

Jei neklystu, kažkur turiu lapus su paaiškinimu, kaip naudotis šia programėle. Bet šiandien neieškosiu, tik po didžiosios dienos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Labai aciu tau, PELIUK smile.gif siaip tai nelabai man cia aisku, bet kai turesi laiko, imesk tuos lapus, pastudijuosiu biggrin.gif Daznai reikia tokio dalyko biggrin.gif
Kaip gera, kad JUS esate, ko nori klausk, viska padedat smile.gif kai aplink toks abejingumas, net nesitiki, kad dar yra tokiu zmoniu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 20, 21:17)
Pametėk į paštą vieną pavyzdį. Labai knieti pamatyti "gyvai". ax.gif


Labutis. Įmetu į paštą, gali pasižiūrėti, nieko stebuklingo, bet vistiek, manau vaikams turėtų patikti ax.gif ... Esu pasidariusi sau tokį su savo nuotraukomis, tai jie vis stebisi, kaip čia mokytoja turi kalendorių su savo atvaizdais (iš kelionių blush2.gif ) thumbup.gif ...
Atsakyti
Sveikos, pasaką jau išsiunčiau. Linksmos šventės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 21, 10:07)
Sveikos, pasaką jau išsiunčiau. Linksmos šventės  smile.gif

AČIŪ wub.gif wub.gif wub.gif
Jei tėvai bus gerai nusiteikę, išbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 21, 10:07)
Sveikos, pasaką jau išsiunčiau. Linksmos šventės  smile.gif



Labai ačiū. Puiki pasaka. Įsivaizduoju kaip šauniai viskas turėtų vykti! Tik ar tėvams patiks? Bet vis tiek bandysiu. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 12 20, 15:43)
Ir kokie įspūdžiai bei kainos ir kokybės santykis?

Tikėjausi geresnės programos čia tik mano nuomonė.
PAGALIAU IR MUS PASIEKĖ LEDAI. ŠIANDIEN VISI GAVOME LAIMĖS HORMONŲ. Nežianu, atostogos „ant nosie“. Tikriausiai reiks penktadienį išdalinti visus likusius, nes nelaikysiu 2 savaites g.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt ta pasaką atsiųsti man i paštą. labai suintrigavot. Nesugalvoju ką nuveikti su tėvais. Ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 12 21, 14:46)
Labai ačiū. Puiki pasaka. Įsivaizduoju kaip šauniai viskas turėtų vykti! Tik ar tėvams patiks? Bet vis tiek bandysiu. Ačiū.

Na, aš esu bandžiusi 3 kartus, visi kartai buvo superiniai, paskutinį kartą iš juoko negalėjau net skaityt kurį laiką, apsiverkiau iš juoko, nes ne tik kad tėvai, bet ir mamytės taip pavarė lotuliukas.gif Net dabar šypsausi prisiminus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šiandien su vaikais apsikeitėm dovanėlė. Viskas vyko thumbup.gif Jokio nepasitenkinimo, nors ir matėsi kai kurių veiduose nusivylimas. Bet kadangi prieš tai daug kalbėjom, kaip reikia elgtis gavus dovanėlę, nors ir nepatinkančią, tai akivaizdžiai nieko neparodė ir nesakė. Džiaugiuosi wub.gif
Ačiū už mintį dėl ketureilio 4u.gif Nors vaikai jau ne kartą deklamavo prieš klasę eilėraštį, bet kai reikėjo sakyti ketureilį ir pasveikinti draugą, tai labai jaudinosi. Vaikai sakė, kad buvo nerealu. Juk pirmą kartą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita 02 @ 2011 12 21, 16:21)
Gal galėtumėt  ta pasaką atsiųsti man i paštą. labai suintrigavot. Nesugalvoju ką nuveikti su tėvais. Ačiū. smile.gif



Jei nebūtų sunku, gal ir man galėtum į paštą pasaką įmesti. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 12 21, 00:21)
PELIUK kai turesi laiko, imesk tuos lapus, pastudijuosiu biggrin.gif Daznai reikia tokio dalyko biggrin.gif

ir aš norėčiau išmokti muziką sukarpyti ir suklijuoti. ax.gif Visai nebloga trečia tema mūsų seminarui " Audacity galimybės". Pranešėja: peliukas. smile.gif


Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 21, 08:04)
nieko stebuklingo, bet vistiek, manau vaikams turėtų patikti  ax.gif ... Esu pasidariusi sau tokį su savo nuotraukomis

Smilgute, man labai patiko. Liuks thumbup.gif Aš taip nemoku... blush2.gif O labai norėčiau. ax.gif Va, ir ketvirtą pranešėją turime temai "Publisher 2007 panaudojimas kalendoriaus gamybai". drinks_cheers.gif

Gal ir per vėlai mes sugalvojome dalyvauti, bet vis tiek turiu prašymėlį ax.gif Gal galėtumėte pabalsuoti už mano mažių sukurtus eko žaisliukus:

http://elektromagija...eries/Item/1117
http://elektromagija...eries/Item/1115
http://elektromagija...eries/Item/1113
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 21 gruodžio 2011 - 19:48