Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Kaip ramu šįvakar. Kažin kur Šarkka prapuolė? Labai reikėtų žadėtos pasakos... Laukiu nesulaukiu..
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 20, 18:39)
Aš tai noriu iruciukui padėkoti už mintis šventei. Labai geri žaidimukai, ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir man patiko. Ačiū, Iruciuk.
Atsakyti
O aš nesulaukiau daugiau patarimų, tai pati sumąsčiau, ką dovanoti vaikams smile.gif Padariau kalendorius su ekskursijų nuotraukomis iš skirtingų metų ir nešiu į fotoatelje padaryti kaip nuotraukas. Kitoje pusėje, kaip ant atviruko užrašysiu kalėdinius pasveikinimus ir bus tokia dovanėlė ax.gif . Gal bus malonu turėti prisiminimui tokį daikčiuką ax.gif ...
Atsakyti

Į pirmąjį paštą nusiųsiu nuotraukas savo klasės puošimo Kalėdoms rolleyes.gif
[/quote]


Labai grazus tavo,Zuzanele, papuosimai smile.gif Man labai patiko paskutinis papuosimas lango. Gal turi trafareta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 20, 21:10)
Padariau kalendorius su ekskursijų nuotraukomis iš skirtingų metų ir nešiu į fotoatelje padaryti kaip nuotraukas.

Pametėk į paštą vieną pavyzdį. Labai knieti pamatyti "gyvai". ax.gif

Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 20, 18:56)
vaikams dovanosim savos gamybos meduoliukus, puoštus baltu ir juodu šokoladu. Supakuosim į permatomą su snaigutėm popierių, perrišim juostele ir bus kalėdinė dovanėlė rolleyes.gif


thumbup.gif Zuzanėle, kada Tu viską spėji? ax.gif Ar gaminai pagal agės-melagės receptūrą?
Aš šiemet nesiverčiu per galvą. Nupirkau keramikinius sniego besmegenius, supakuosiu ir padovanosiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 20 gruodžio 2011 - 20:19
QUOTE(pusele30 @ 2011 12 20, 22:11)
Labai grazus tavo,Zuzanele, papuosimai smile.gif Man labai patiko paskutinis  papuosimas lango. Gal turi trafareta? ax.gif

Eisiu paieškot iš kur aš ėmiau trafaretus, bet man atrodo, kad buvau į paštą įmetus, o gal klystu?... g.gif Tik tas "ale eglių vainikas", tai jau mano kūryba- tiksliau, kažkur radau vainiką, ji karpiau, taisiau , didinau ir kažkas panašaus gavosi. Norėjosi dvigubai didesnio unsure.gif

Trafaretai yra antrame pašte, dailė ir technologijos, lapkričio 21 d.
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 20, 22:17)
thumbup.gif Zuzanėle, kada Tu viską spėji?  ax.gif Ar gaminai pagal agės-melagės receptūrą?
Aš šiemet nesiverčiu per galvą. Nupirkau keramikinius sniego besmegenius, supakuosiu ir padovanosiu. smile.gif

Nea. SM forume "Kalėdinia kepiniai" yra keli įdėti receptai. Merginų išbandyti. Man irgi jie tinka, nes nei minkšti, nei kieti. Per viduriuką smile.gif
O ten darbo tai nedaug. Tešlai pasidaryt 10 minučių. (Na aš tiek užtrunku rolleyes.gif ). Paskui vos spėju kept, nes kepa tik apie 10 minučių. O jau dekoruoti vienas malonumas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 20 gruodžio 2011 - 20:53
Sveikos,

ryt didžioji diena, gal jau tada šviesą tunelio gale pamatysiu. Aš tik ką iš darbelio, baigiau tvarkytis klasę, labai norėjosi ryt jau nieko nekabinėti, bet.... dar liko kelios smulkmenos, pastebėjau, kad jau lūžinėju, tai parlėkiau namo. Dar reikia skadres patobulinti, muziką susikarpyti, nes vis nebuvo kada doh.gif .

Labai ir man praverstų ta pasakėlė, gal dar ryt spėtų ją įkelti ax.gif , Dar apie kokią trečia užsuksiu pašniukštinėti. Nieko nesugalvojau, kaip tėvus užimti, nes nėra kada.

Dopvanų šiemet nieko nepirkau, dėl tų pačių priežasčių. Teks atsigriebti juos išlydint iš ketvirtos klasės.
Atsakyti
bye1.gif Sveikutės,
kaip jūs smagiai ir spėriai darbuojatės, net gražu skaityt thumbup.gif
o aš su savo pirmokėliais ryt važiuoju į lėlių teatrą, tad likusias savaitės dieneles leidžiu ramiai, be streso lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif penktadienį pasidarysime sveikinimo atvirukus savo artimiesiems 4u.gif , gersime arbatą, šnekučiuosimės, skaitysime nykštuko laišką, dalinsimės kalėdinį paštą ir džiaugsimės nykštuko sldžiomis mažomis tongue.gif dovanėlėmis . o tada - o tadaaaaaaaaaaaaaa clap.gif clap.gif clap.gif taip lauktos atostogoooooooooooosssss newyear.gif nors, ko gero, valdžia tuoj prirašys posėdžių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokiukė: 20 gruodžio 2011 - 22:13
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 20, 18:41)
Šarkka, jeigu galėtum paskanuoti, tai labai Tau būčiau dėkinga. Ir vis mąstau, kaip čia mudviem susimačius. Duok žinoti, kai lėksi į Vilnių. Aš prisiderinsiu. smile.gif

Tiesą sakant, aš pati Vilniuje gyvenu blush2.gif ax.gif blush2.gif

Tik vis nesurandu tos minutėlės susitikt blush2.gif blush2.gif blush2.gif Gal po Naujų jau susiruošiu pagaliau, sesija kaip tik bus, tai bus dienų, kai iki 15 val. paskaitos tik smile.gif


Merginos, pasakos kopijos dar tuoj namie pasidairysiu, o jei nerasiu, tai ryt apie 12 val. jau tikrai bus pašte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2011 12 20, 23:12)
bye1.gif Sveikutės,
o tada - o tadaaaaaaaaaaaaaa  clap.gif  clap.gif  clap.gif taip lauktos atostogoooooooooooosssss


Va čia tas Kalėdų stebuklas... lotuliukas.gif

Atsakyti
[quote=22peliukas22,2011 12 20, 21:54]
Sveikos,

ryt didžioji diena, gal jau tada šviesą tunelio gale pamatysiu. Aš tik ką iš darbelio, baigiau tvarkytis klasę, labai norėjosi ryt jau nieko nekabinėti, bet.... dar liko kelios smulkmenos, pastebėjau, kad jau lūžinėju, tai parlėkiau namo. Dar reikia skadres patobulinti, muziką susikarpyti, nes vis nebuvo kada doh.gif .


Ot ko nemoku, tai muzikos susikarpyt blush2.gif Ar labai sunku? Kaip tik ir as renkuosi muzika, bet galvoju, kaip tai padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 12 20, 23:24)
Ot ko nemoku, tai muzikos susikarpyt blush2.gif Ar labai sunku? Kaip tik ir as renkuosi muzika, bet galvoju, kaip tai padaryt g.gif


Vienas juokas smile.gif, turiu labai elementarią programėlę Audacity (ją galima atsisiųsti nemokamai), nukerpi, kas nereikalinga, sujungi kelis failus, man labai praverčia. Labai paprasta ja naudotis, gal pirmus kartus reik prisimint, ar pasimokyt, bet po to lengva. Na aš dar naudoju konverterį, kad pakeisčiau formatą, nes man gautasis ne visada tinka.

Jei neklystu, kažkur turiu lapus su paaiškinimu, kaip naudotis šia programėle. Bet šiandien neieškosiu, tik po didžiosios dienos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 20 gruodžio 2011 - 22:36