Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(domassss @ 2011 12 19, 22:59)
Ledų konkurse kasdien balsavom, bet jau atsibodę buvo,  kai kasdien turi prisimint, visus vaikus ragint ir t.t. smile.gif

O aš galvojau, kad tik maniškiai tokie nesusipratėliai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

prabalsavau už visas karsta.gif Bet man irgi leidžia tik viena kartą balsuot g.gif

lutute, turiu kažkokią žaidimų knygelę darbe, bet žaidimai ten tokie paprasti, kiek pamenu, suskirstyti į lauko ir namų. Jei reikia, paskanuosiu po truputį, nes storoka knygutė smile.gif

Ir turiu dar laaabai fainą tokią pasaką, kurią skaitant vaidinti turi tėveliai, be jokio išankstinio pasiruošimo. Na, būna taip smagu, visi iki ašarų prisijuokia, jei tėveliai nesusivaržę ir sugeba gerai suvaidint thumbup.gif O vaikams tai iš vis smagu matyt, kaip jų tėveliai vaidina mirksiukas.gif

Galėsiu irgi tą pasaką paštan įmesti, kas švęsit su tėveliais, būtinai pabandykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 20, 09:41)
Ir turiu dar laaabai fainą tokią pasaką, kurią skaitant vaidinti turi tėveliai, be jokio išankstinio pasiruošimo. Na, būna taip smagu, visi iki ašarų prisijuokia, jei tėveliai nesusivaržę ir sugeba gerai suvaidint  thumbup.gif  O vaikams tai iš vis smagu matyt, kaip jų tėveliai vaidina mirksiukas.gif
Galėsiu irgi tą pasaką paštan įmesti, kas švęsit su tėveliais, būtinai pabandykit  smile.gif

Labai lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielos mokytojėlės. Turim pradinuką (trečioką). Jis yra tiksliukas. Rašyti rašinėlius jam sunkiai sekasi. Norim padirbėti namuose. Gal turite kokių patarimų, kaip jį užvesti ant kelio, gal yra kokia rašinėlių rašymo metodika ? Ir iš vis nesuprantu, kiek sakinių turėtų parašyti trečiokas, kokio stiliaus tie sakiniai, žodžiai ir pan. Gal yra pirkti knygelių, pasimokytume papildomai namuose rašyti rašinukus. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 20, 09:41)
Ir turiu dar laaabai fainą tokią pasaką, kurią skaitant vaidinti turi tėveliai, be jokio išankstinio pasiruošimo. Na, būna taip smagu, visi iki ašarų prisijuokia, jei tėveliai nesusivaržę ir sugeba gerai suvaidint  thumbup.gif  O vaikams tai iš vis smagu matyt, kaip jų tėveliai vaidina mirksiukas.gif

Galėsiu irgi tą pasaką paštan įmesti, kas švęsit su tėveliais, būtinai pabandykit  smile.gif


Labai laukiu pasakos. Būtų įdomu su tėvais pažaisti.
Atsakyti
Mes jau po kalėdinėsšventės mokykloje. Susitikome su Drakoniuko teatru.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 12 20, 16:11)
Mes jau po kalėdinėsšventės mokykloje. Susitikome su Drakoniuko teatru.



Ir kokie įspūdžiai bei kainos ir kokybės santykis?
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Norėjau paklausti, ar ką nors dovanosite vaikams kalėdų proga? Aš per savo visokius rūpesčius buvau net pamiršus apie tai, tik dabar prisiminiau ir net nežinau, ką daryti g.gif ... Ir norėtųsi kažką dovanoti, ir pinigų neperdaugiausiai, ir daryti nelabai yra kada, žodžiu, kaip ta beždžionė iš anekdoto - ir graži ir protinga, taip ir aš, nežinau, į kurią pusę linkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 12 20, 00:39)
Išsiunčiau į paštą žaidimus, gal ką pritaikysi.

4u.gif Ačiū, peliuk. Tu tikra draugė. clap_1.gif
Atsakyti
Aš tai noriu iruciukui padėkoti už mintis šventei. Labai geri žaidimukai, ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 20, 09:41)
lutute, turiu kažkokią žaidimų knygelę darbe. Jei reikia, paskanuosiu po truputį, nes storoka knygutė  smile.gif

Šarkka, jeigu galėtum paskanuoti, tai labai Tau būčiau dėkinga. Ir vis mąstau, kaip čia mudviem susimačius. Duok žinoti, kai lėksi į Vilnių. Aš prisiderinsiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 12 20, 17:52)
Sveikos mergaitės. Norėjau paklausti, ar ką nors dovanosite vaikams kalėdų proga? Aš per savo visokius rūpesčius buvau net pamiršus apie tai, tik dabar prisiminiau ir net nežinau, ką daryti  g.gif ... Ir norėtųsi kažką dovanoti, ir pinigų neperdaugiausiai, ir daryti nelabai yra kada, žodžiu, kaip ta beždžionė iš anekdoto - ir graži ir protinga, taip ir aš, nežinau, į kurią pusę linkti  doh.gif

Sveikos 4u.gif
Man ir ši mintis kirbėjo. Su drauge, taip pat mokytoja, pasitarėm, tai vaikams dovanosim savos gamybos meduoliukus, puoštus baltu ir juodu šokoladu. Supakuosim į permatomą su snaigutėm popierių, perrišim juostele ir bus kalėdinė dovanėlė rolleyes.gif

Į pirmąjį paštą nusiųsiu nuotraukas savo klasės puošimo Kalėdoms rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 20 gruodžio 2011 - 18:10