Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Aciu, mergaites ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, pataisykite mane, jei aš klystu, bet kažkuriam pašte mačiau žaidimų vaikams. Būsiu dėkinga, jei priminsite, kur ieškoti arba pasidalinsite naujais žaidimais 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites labaaaaaaaaaabaai didelis thumbup.gif Musu darbeliai tik sian pasirode o jau turime nemaza bagaza tasku mirksiukas.gif nepamirskit ir ryt u z mus pabalsuoti blush2.gif iki pat 28dieneles 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Sakykite, ar jau visos gavote dovanėles už konkursą „Pagalbos telefonas 112“. Mes dar niekaip nesulaukiame ir prarandame viltį, kad gausime, o paskambinti neturiu jokių koordinačių.
Atsakyti
smile.gif
Man ir gi tik vieną kartą teleidžia balsuot iš to pačio kompo. Ir ne į dieną vieną kartą, o iš vis tik vieną kartą... smile.gif

Ačiū balsuojantiems... 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2011 12 19, 16:43)
Sveikutės. Kreipiuosi į Ingman ledų laimėtojas. Ar jau visos gavote ledų? Su mumis tai dar niekas nesusisiekė. Greit ir atostogos, tai vaikai ima nerimauti. Rašyti organizatoriams ir raginti kažkaip nepatogu. Gal ir daugiau dar yra neapdovanotų?


Mes dar negavome... schmoll.gif laukiam...

Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 12 19, 23:14)
smile.gif
Man ir gi tik vieną kartą teleidžia balsuot iš to pačio kompo. Ir ne į dieną vieną kartą, o iš vis tik vieną kartą... smile.gif


Papildyta:


Rimtai daugiau neleidzia balsuoti????/As galvojau, kad kita diena vel glima balsuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 19, 22:17)
Rimtai daugiau neleidzia balsuoti????/As galvojau, kad kita diena vel glima balsuoti g.gif


Bent pas mane taip... Ledų konkurse kasdien balsavom, bet jau atsibodę buvo, kai kasdien turi prisimint, visus vaikus ragint ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 12 19, 15:43)
Sveikutės. Kreipiuosi į Ingman ledų laimėtojas. Ar jau visos gavote ledų? Su mumis tai dar niekas nesusisiekė. Greit ir atostogos, tai vaikai ima nerimauti. Rašyti organizatoriams ir raginti kažkaip nepatogu. Gal ir daugiau dar yra neapdovanotų?

Dar negavom jokios žinios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 19, 20:30)
Sakykite, ar jau visos gavote dovanėles už konkursą „Pagalbos telefonas 112“. Mes dar niekaip nesulaukiame ir prarandame viltį, kad gausime, o paskambinti neturiu jokių koordinačių.

Mes šiandien išsidalinom knygeles ir saldainius... 4u.gif


QUOTE(domassss @ 2011 12 19, 21:14)
Man ir gi tik vieną kartą teleidžia balsuot iš to pačio kompo. Ir ne į dieną vieną kartą, o iš vis tik vieną kartą... smile.gif

Ir man kasdien neleidžia...
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 19, 16:49)



Beveik pusvalandį balsavau smile.gif Yra tikrai gražių darbelių drinks_cheers.gif
Papildyta:
smile.gif
QUOTE(simba3 @ 2011 12 19, 18:28)


Ir čia pasidarbavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 19, 21:21)
Mergaitės, pataisykite mane, jei aš klystu, bet kažkuriam pašte mačiau žaidimų vaikams. Būsiu dėkinga, jei priminsite, kur ieškoti arba pasidalinsite naujais žaidimais 4u.gif

Žinau, kad visos labai užsiėmusios konkursais ir renginiais. Bet man labai reikia jūsų pagalbos dėl žaidimų. Tinka visokie, įvairioms progoms... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 20, 00:12)
Žinau, kad visos labai užsiėmusios konkursais ir renginiais. Bet man labai reikia jūsų pagalbos dėl žaidimų. Tinka visokie, įvairioms progoms... ax.gif

Išsiunčiau į paštą žaidimus, gal ką pritaikysi. Esu juos parsisiuntusi, gali kartotis. Tiesiog radau kompe.
Atsakyti