Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Sveikutės! Balsavau ir aš.Jūs tik dalyvaukit, o mes palaikysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 12 18, 21:12)
Labas smile.gif

Taip jau yra, kad dažnai panaršau po darbo paieškos puslapius, tai va ką radau:

http://www.cv.lt/nuo...ja(-as)/?sri=15

Gal kuriai ir bus aktualu smile.gif

Bet reikalavimai doh.gif Kam ta rastvedyba? rusu, anglu kalbos? o darbu saugos ismanymas? cia reikia matyt pazymejimu kokiu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 12 18, 22:01)
Nu tai ir už mus gal ? ax.gif Ir mes vėl sportinį azartą pagavom... Gal nesupyks kažkuri iš mūsų: mes pasidarėm žaisliukus iš diskų, paskui pagalvojau, kad tinka tam konkursui ,,Eko Kalėdos" (juk iš nebenaudojamų daiktų). Tai dar dėkui ir už puikią mintį... aciuks.gif

http://elektromagija...leries/Item/740

ATLIKTA biggrin.gif

Mes repetojam tik dainas, bus kviestinių svečių. Bet kodėl kai kurių karnavalai trečiadienį? ir jau tada atostogos?
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 18, 22:07)
Na as norejau saviskiu imesti su kompaktais, tai kad ziuriu jau yra. Nors mes jau seniai pasidare, bet kad vis laiko nebuvo kadea sukelti. kaip sakoma Traukinys .......... nelaukia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tikrai dėkit ir jūs. Mes tikrai nieko prieš... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 18, 21:24)
ATLIKTA biggrin.gif

Mes repetojam tik dainas, bus kviestinių svečių. Bet kodėl kai kurių karnavalai trečiadienį? ir jau tada atostogos?

Pas mus irgi treciadieni, nes uzsisakem Drakoniuko teatro spektakli, jie tik ta diena galejo, o atostogos nuo penktadienio, bet penktadieni trumpintos pam iki 10 valandos, tai mes nusprendem daryti tevams sveikinimus kaledoms, o pamoku - ne. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 18, 22:28)
Pas mus irgi treciadieni, nes uzsisakem Drakoniuko teatro spektakli,  jie tik ta diena galejo, o atostogos nuo penktadienio, bet penktadieni trumpintos pam iki 10 valandos, tai mes nusprendem daryti tevams sveikinimus kaledoms, o pamoku - ne. ax.gif

SUPRATAU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 18, 22:24)
ATLIKTA biggrin.gif

Mes repetojam tik dainas, bus kviestinių svečių. Bet kodėl kai kurių karnavalai trečiadienį? ir jau tada atostogos?

Tikrai ne atostogos, turėtų būti pamokos, bet mūsų mokyklos mokiniai ugdysis kitose veiklose.: muziejai, edukacinės programos, išvykos, bendra mokyklos mokinių veikla ir t.t. Galvos skausmas mokytojoms doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 18, 21:27)
kaip sekas ruoštis karnavalui? Mes repetuojam, repetuojam...

as ir pirmokeliai soksime-vaidinsime "Vilkas ir septyni oziukai", visai sauniai jiems pavyksta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 12 18, 22:12)

Ačiū, liniau. Skelbimas vertas dėmesio. Bent jau man taip pasirodė. Visai netoli namų, o ir vyresnį vyruką planuoju leisti į gimnaziją. Tai su mašinyte abiem į tą pačią pusę būt visai neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 19, 01:07)
Ačiū, liniau. Skelbimas vertas dėmesio. Bent jau man taip pasirodė. Visai netoli namų, o ir vyresnį vyruką planuoju leisti į gimnaziją. Tai su mašinyte abiem į tą pačią pusę būt visai neblogai smile.gif



Nėra už ką ax.gif Smagu būti naudingai. Gal mano akių varvinimas internete duos kažkam naudos. O be to, aš pagalvojau, kad būtent čia ir renkasi pačios pačiausios pradinukės, kokių ir pageidautų privati ugdymo įstaiga smile.gif Kur dar daugiau gali rasti tokių darbščių, kūrybingų ir neabejingų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės. Kreipiuosi į Ingman ledų laimėtojas. Ar jau visos gavote ledų? Su mumis tai dar niekas nesusisiekė. Greit ir atostogos, tai vaikai ima nerimauti. Rašyti organizatoriams ir raginti kažkaip nepatogu. Gal ir daugiau dar yra neapdovanotų?
Atsakyti
Mes šiandien gavom LEDŲ thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nors man neskambino jokie vadybininkai, tačiau ledai jau šiandien buvo palikti mokyklos valgykloje. Tikrai nustebau, kai dėžutėse radome SUPER VIVA ledus smile.gif Aišku, VAIKAI apidžiaugė LABIAUSIAI thumbup.gif SMAGU thumbup.gif

IRUCIUK, nenusimink tikrai ir JŪS gausit, tik truputį dar pakentėkit mirksiukas.gif
Atsakyti