Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Sveikos smile.gif

Pirmiausia AČIŪ už naujuosius namučius group.gif

Noriu padėkoti už gražius ir šiltus sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Buvau LABAI nustebinta 4u.gif Dėkui aciuks.gif
Atsakyti
Suuu gimtadieniu 4u.gif , su gimtadieniu 4u.gif , linkime mes 4u.gif , linkime mes 4u.gif namų be dūūmųų 4u.gif
Atsakyti
Siandien saviskiam isdalinui dovaneles , kurias gavom , perskaiciau visa laiskeli nuo organizatoriu . Tai mokiniai vos i kelnes nepasisiojo is laimes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Butu smagu, kad dalyvaujant konkursuose, nors ir nelaimetojai, bet vistiek skirtu nors smulkmeniskas dovaneles. Mokiniai tokie laimingi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif O, jau nauja temuke thumbup.gif Aciu 22peliukui22 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mergaites, gal galit pagelbet. Diskusijoje su darzeliu aukletojomis reikai skaityt pranesima artima diskusijos temai "Musu bendras tikslas - kiekvieno vaiko sekmingas mokyklinis startas". Gal kas galit man pagelbet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 09 gruodžio 2011 - 13:44
QUOTE(elimak7 @ 2011 12 09, 13:31)
Butu smagu, kad dalyvaujant konkursuose, nors ir nelaimetojai, bet vistiek skirtu nors smulkmeniskas dovaneles. Mokiniai tokie laimingi lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Iš tiesų nors ir kuklios, bet visgi DOVANĖLĖS! Maniškiai pirmokėliai buvo maloniai nustebinti, nes apie būsimus prizus nieko nesakiau. Delsiau... Nesinorėjo vaikų nuvilti.
Elimak7, pritariu Tavo minčiai, kad vaikus skatintų aktyviau dalyvauti konkursuose net pačios mažiausios dovanėlės. Gaila, bet turbūt ne visų konkursų organizatorių kišenė ir supratimas vienodas. doh.gif

[b]Papildyta:

Mielos kaunietės, vilnietės ir kaimynėle Šarkka, radau info apie Lietuvos jūrų muziejaus inicijuojamą projektą „SUSITIKIME PRIE BALTIJOS!“. Jis skirtas Vilniaus ir Kauno miestų bei Vilniaus ir Kauno rajonų mokyklų moksleiviams. O prizai laaaaabai viliojantys. Sudalyvaujam? mirksiukas.gif
http://kauno_pradinukai_lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 09 gruodžio 2011 - 15:11
Ačiū už naujus namučius 4u.gif

Prie gimtadienio sveikinimų ir aš prisidedu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(R.@usra @ 2011 12 09, 00:35)
Kaip visada pagiriamasis žodelis PELIUKUI už šventinius namučius, friends.gif

Daug kas jau gavo knygutes ir saldainukų, o mes dar ne. Gal tikrai neatidavė, jei neaiškus adresatas, be konkrečios mokytojo pavardės? g.gif  g.gif

Mano pavardė irgi nenurodyta, bet pagal vaikų pavardes, administracija atnešė į klasę mirksiukas.gif

Šiandien darėm su vaikais eglutę iš tų popierinių pagaliukų. Gavosi thumbup.gif Vaikus labai nustebino, kad taip paprastai ir gražiai pavyko... Pirmadienį nufotografuosiu, pasirodysiu, gal ir jūs pasinaudosit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 gruodžio 2011 - 16:25
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 09, 17:24)
Ačiū už naujus namučius 4u.gif

Prie gimtadienio sveikinimų ir aš prisidedu 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Mano pavardė irgi nenurodyta, bet pagal vaikų pavardes, administracija atnešė į klasę mirksiukas.gif

Šiandien darėm su vaikais eglutę iš tų popierinių pagaliukų. Gavosi  thumbup.gif  Vaikus labai nustebino, kad taip paprastai ir gražiai pavyko... Pirmadienį nufotografuosiu, pasirodysiu, gal ir jūs pasinaudosit mirksiukas.gif



Sveikutės,
šiandien su ketvirtokais darėme kojinaites, kurias pasiūlė kažkuri kolegė [didelis didelis jai thumbup.gif ], ta va kas gavosi.

kojinės1
kojinės 2
Papildyta:
QUOTE(Inusia @ 2011 12 09, 17:48)
Sveikutės,
šiandien su ketvirtokais darėme kojinaites, kurias pasiūlė kažkuri kolegė [didelis didelis jai thumbup.gif ], ta va kas gavosi.

kojinės1
kojinės 2


P.S. Ačiū ačiū už naujus žiemiškus namučius!!! bigsmile.gif
o Vilsonytei - 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Inusia, labai gražios gavosi kojinės, spalvingos, o svarbiausia originalios ir skirtingos. Ko gero ir maniškius sudominsiu kojinių "mazgimu" lotuliukas.gif
O dėl siuntinuko, kantriai kantriai lauksim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2011 12 09, 19:23)
Inusia, labai gražios gavosi kojinės, spalvingos, o svarbiausia originalios ir skirtingos. Ko gero ir maniškius sudominsiu kojinių "mazgimu" lotuliukas.gif
O dėl siuntinuko, kantriai kantriai lauksim tongue.gif



Džiaugiuosi, kad patiko. Jei kas-klauskite, būtinai padėsiu drinks_cheers.gif
O dar gal kam patiks mūsų papuošti klsaės langai. Paprastai, bet neprastai.
ax.gif Maniškiams labai patiko.

langas 1

langas 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inusia: 09 gruodžio 2011 - 19:22
QUOTE(Inusia @ 2011 12 09, 19:20)
Džiaugiuosi, kad patiko. Jei kas-klauskite, būtinai padėsiu  drinks_cheers.gif
O dar gal kam patiks mūsų papuošti klsaės langai. Paprastai, bet neprastai.
ax.gif  Maniškiams labai patiko.

langas 1

langas 2



Bet tikrai, kokios jūs kūrybingos - labai originaliai atrodo langai clap_1.gif Kojinytės irgi įspūdingos thumbup.gif O, beje, nuo kurios vietos pradėjote rišti juostelę? Pabandysiu ir aš su savo pupuliais pirmokais - visai nebloga bus dovanėlė tėveliams.
Atsakyti
QUOTE(Inusia @ 2011 12 09, 17:59)
Sveikutės,
šiandien su ketvirtokais darėme kojinaites, kurias pasiūlė kažkuri kolegė [didelis didelis jai thumbup.gif ], ta va kas gavosi.




thumbup.gif

Ir langai thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domassss: 09 gruodžio 2011 - 20:37
kaip tylu forume.... tikriausiai visos ruošiasi prieškalėdiniam maratonui santa2.gif
Atsakyti