Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 13:29)
Labai ačiū už gražius žodžius. Man jų labai reikėjo. O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

My Webpage

šios savaitės programa būtų įvykdyta 100 procentų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


prabalsuota
Atsakyti
AČIŪ VISOMS VISOMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Aurute @ 2011 12 18, 09:17)
Labai įdomu, kaip ten tau sekas. Pranešk rezultatus...  mirksiukas.gif


Kokie čia gali būt rezultatai blush2.gif Tik dėl sportinio intereso dalyvaujam. Turėjom tinkamą darbelį ir nusiuntėm. Jei ne jūs tikrai tiek balsų neturėtumėm. Juk iš vieno kompo tik vieną kartą galima balsuot. Bet kaip kiti tūkstančiais ir šimtais balsuoja tai niekaip nesuprantu g.gif Tiek draugų turi schmoll.gif

Taip kad ačiū JUMS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 17, 22:27)
Aš čia jau su dviem laidom buvau. Vaikams patiko. Vedančiosios puikios. Ir būtinai užsisakykit vaišes, kurias ten vaikams pasiūlo. Papildomi pinigėliai, bet verta mirksiukas.gif
Man patinka Prienuose, kad nebrangiai vaikui gaunasi. Jei niekas nepasikeitė, tai už edukacinę pamokėlę 5 Lt ir papildomai, jei norit, vaišės po 5 Lt. Už edukacinę pamokėlę galima apmokėti ir iš mokinio krepšelio lėšų, o už vaišes - grynais.

Klausykit as esu Prieniete, bet apie tai nieko nezinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu geras. Gyvenu dabar Vilniuje ir mes vaikus duonos kept vezam i Ukmerges rajona, ten ir su vaisemis, po 15Lt vaikui.
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2011 12 18, 10:14)
Klausykit as esu Prieniete, bet apie tai nieko nezinau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu geras. Gyvenu dabar Vilniuje ir mes vaikus duonos kept vezam i Ukmerges  rajona, ten ir su vaisemis, po 15Lt vaikui.

Teks dabar važiuot į tėviškę...

Laikas bėga... viskas keičias. Aš irgi nežinau, kas mano tėviškėj naujo atsiranda. O taip mielai vaikus nuvežčiau į Telšius... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 18, 09:57)
AČIŪ VISOMS VISOMS 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kokie čia gali būt rezultatai blush2.gif Tik dėl sportinio intereso dalyvaujam. Turėjom tinkamą darbelį ir nusiuntėm. Jei ne jūs tikrai tiek balsų neturėtumėm. Juk iš vieno kompo tik vieną kartą galima balsuot. Bet kaip kiti tūkstančiais ir šimtais balsuoja tai niekaip nesuprantu g.gif Tiek draugų turi schmoll.gif

Taip kad ačiū JUMS biggrin.gif

Na va, prabalsuota - 60-imtas balsas jums ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 18 gruodžio 2011 - 11:07
Sveikutės 4u.gif . Mergaitės, kaip jūsų vaikams sekasi rašyti rašinėlius? Maniškiai žiauriai rašo - nei fantazijos, nei minčių, nei vaizdingų posakių, atrodo, kad nieko nemokinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 18, 09:57)
AČIŪ VISOMS VISOMS 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kokie čia gali būt rezultatai blush2.gif Tik dėl sportinio intereso dalyvaujam. Turėjom tinkamą darbelį ir nusiuntėm. Jei ne jūs tikrai tiek balsų neturėtumėm. Juk iš vieno kompo tik vieną kartą galima balsuot. Bet kaip kiti tūkstančiais ir šimtais balsuoja tai niekaip nesuprantu g.gif Tiek draugų turi schmoll.gif

Taip kad ačiū JUMS biggrin.gif

verysad.gif verysad.gif O as tik ryt zadu fotkint darbelius ir kelt, tai jau dabar nusviro rankos.............neuzvbalsuos pas mus niekas, net iki 50, o darbeliu tikrai graziu turiu pridarytu, ryt idesiu parodyt 4u.gif

Man tai tas balsavimas internetu is viso nesamone atrodo, ne graziausia isrenka, o kas gudresnis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 18 gruodžio 2011 - 15:17
Sveikutės,

nusiunčiau porą psl. nuorodų į paštą, gal pasinaudosit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 18, 17:16)
verysad.gif  verysad.gif O as tik ryt zadu fotkint darbelius ir kelt, tai jau dabar nusviro rankos.............neuzvbalsuos pas mus niekas, net iki 50, o darbeliu tikrai graziu turiu pridarytu, ryt idesiu parodyt 4u.gif

Man tai tas balsavimas internetu is viso nesamone atrodo, ne graziausia isrenka, o kas gudresnis doh.gif

As irgi ikeliau tik penktadieni, bet dar darbu nera ir pasirodo kad administratorius ikelstik antradieni g.gif tai nezinau ar ir mes surinksime balsu doh.gif bet svarbu mokiniai stengesi ax.gif
Atsakyti
Mes birželį, iš kart pasibaigus mokslo metams, duonutę kepsim Niūronyse, tuo pačiu Puntuką aplankysim, Arklio muziejų ir į vasaros rogučių trasą užsuksim rolleyes.gif
[/quote]
Labukas, buvau du kartus, labai patiko, dar labiau patiko pas Kačkuvienę, kitos pavardės nepamenu.Su vaišėm kainavo vaikams po 12 Lt, apsivalgėm visi
Papildyta:
[quote=eda77,2011 12 16, 20:14]
Gal galima plačiau... mirksiukas.gif

Turiu pasidariusi lentelę ir ten rašau taškus, kas pusmetį susiskaičiuojam, labai skatina motyvaciją, ypač 3-4 klasėje.
Vertinimas
Trečioje ir ketvirtoje klasėse taikau kaupiamąją taškų vertinimo sistemą.
Lietuvių kalba
1.Diktantas, atpasakojimas iki 10 (taškų)
2.Kūrybinis darbas iki 15
-turinys iki 5
-rašyba iki 5
-pastangos iki 5
3.Taisyklių taikymas iki 5
4.Skaitymas iki 10
5.Pasakojimas iki 10
6.Deklamavimas iki 10
7.Teksto suvokimas iki 10

Matematika
1.Tekstinis uždavinys iki 3
2.Sprendinukai - už veiksmą po 1

Pasaulio pažinimas
1.Žinios iki 10
2.Žinių taikymas iki 10

Muzika
1.Žinios iki 10
2.Dainavimas iki 10

Dailė ir technologijos
1.Praktinė raiška iki 10

Kūno kultūra
1.Fizinė veikla iki 10
2.Šokis iki 10

Baigtas sąsiuvinis iki 10
Neatliktas namų darbas -10
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 12 18, 16:16)
verysad.gif  verysad.gif O as tik ryt zadu fotkint darbelius ir kelt, tai jau dabar nusviro rankos.............neuzvbalsuos pas mus niekas, net iki 50, o darbeliu tikrai graziu turiu pridarytu, ryt idesiu parodyt 4u.gif


QUOTE(elimak7 @ 2011 12 18, 18:02)
As irgi ikeliau tik penktadieni, bet dar darbu nera ir pasirodo kad administratorius ikelstik antradieni g.gif tai nezinau ar ir mes surinksime balsu doh.gif bet svarbu mokiniai stengesi ax.gif


Mes tikrai pabalsuosim, kad vaikams būtų smagiau mirksiukas.gif Tik parašykit už kuriuos, kai jau bus sukelti biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri esate turtinga pasaku įrasais?

ieškau Kęstutis Kasparavičius, Dalius Skamarakas, Alma Karosaitė
Kvailos istorijos (CD), gal galetumete persiųsti, pasidalinti?
http://www.manoknyga...torijos-cd.html
Atsakyti