Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(ninkute @ 2011 12 16, 20:57)
Labai laukiame pagalbos 112 dovanėlių, bet nesulaukiam. Gal kas žinote kur būtų galima paskambinti ir pasiteirauti, gal kokį telefono numerį turite? Būčiau dėkinga.


Mano mokinukai taip pat dalyvavo šiame konkurse, bet dovanėlių kol kas dar nesulaukėmė verysad.gif Bet vis dar tikimės...
O dėl INGMAN konkurso tai mes taip pat patekom į 100 ir nekantriai laukiam skambučio smile.gif
Age-melage PRABALSUOTA mirksiukas.gif SĖKMĖS drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 13:29)
Labai ačiū už gražius žodžius. Man jų labai reikėjo. O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

My Webpage

šios savaitės programa būtų įvykdyta 100 procentų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano balsas jau ir padovanotas. Pernai ir mes dalyvavom, šiemet nesikankinam, labai aktyviai norint sėkmės reikia agituot savus.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 12:29)
Labai ačiū už gražius žodžius. Man jų labai reikėjo. O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

My Webpage

šios savaitės programa būtų įvykdyta 100 procentų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


prabalsuota 4u.gif

Mes taip pat papuolem i ingman simtuką thumbup.gif , laukiam vadybininkų skambučio,
aciū, visoms prisidejusioms balsavimu. aciuks.gif

As su pirmokais pirmadienį vykau į malsenos malūno edukacinę klasę ir ten kepėme kalėdinius meduoliukus , dekoravome. visi vaikai dar buvo apdovanoti dovanomis - pyrago misiniu ir ruginiais miltais (parvezem mamoms dovanų, zodziu super programa, vaikams labai patiko, tuo paciu aplankeme dar ir keliu muziejų, katedrą, eglę, pabaigai pasigrozėjome žvaigzdėmis planetariume, grįžome jau sutemus, pavargę, bet laimingi .
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 17, 14:36)
prabalsuota 4u.gif

Mes taip pat papuolem i ingman simtuką thumbup.gif , laukiam vadybininkų skambučio,
aciū, visoms prisidejusioms balsavimu. aciuks.gif

As su pirmokais pirmadienį vykau į malsenos malūno edukacinę klasę ir ten kepėme kalėdinius meduoliukus , dekoravome. visi vaikai dar buvo apdovanoti dovanomis - pyrago misiniu ir ruginiais miltais (parvezem mamoms dovanų, zodziu super programa, vaikams labai patiko, tuo paciu aplankeme dar ir keliu muziejų, katedrą, eglę, pabaigai pasigrozėjome žvaigzdėmis planetariume, grįžome jau sutemus, pavargę, bet laimingi .


Sveikos, nėr kada paplepėt, o kartais ir rankos nekyla, jaučiuosi išsunkta kaip citrina smile.gif.
Dėl susitikimo - aš už thumbup.gif .

Laukia sunki savaitė. Šventė mokykloje ir t.t. Penktadienį ir aš važiuosiu į Malseno malūną. Ketvirtadienį vaikiai išsiprašė į filmą, eisim smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 13:29)
Labai ačiū už gražius žodžius. Man jų labai reikėjo. O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

My Webpage

šios savaitės programa būtų įvykdyta 100 procentų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

prabalsuota smile.gif

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 17, 14:36)
prabalsuota 4u.gif

Mes taip pat papuolem i ingman simtuką thumbup.gif , laukiam vadybininkų skambučio,
aciū, visoms prisidejusioms balsavimu. aciuks.gif

As su pirmokais pirmadienį vykau į malsenos malūno edukacinę klasę ir ten kepėme kalėdinius meduoliukus , dekoravome. visi vaikai dar buvo apdovanoti dovanomis - pyrago misiniu ir ruginiais miltais (parvezem mamoms dovanų, zodziu super programa, vaikams labai patiko, tuo paciu aplankeme dar ir keliu muziejų, katedrą, eglę, pabaigai pasigrozėjome žvaigzdėmis planetariume, grįžome jau sutemus, pavargę, bet laimingi .

kokia kaina sios edukacines pamokeles?
Atsakyti
Dabar lėksiu į Senukus, reik prisiprikti visokių niekų, klasėje dekoracijos dar nepadarytos. Dovanos nenupirktos. Vakar tik save palepinau pirkiniais, kuriems visad pagailėdavau pinigėlių smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(editaite @ 2011 12 17, 14:57)
prabalsuota smile.gif
kokia kaina sios edukacines pamokeles?


Kiek žinau ji nemokama, šią išvyką man tėvai paorganizavo, tai smulkmenų nežinau.
Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 13:29)
Labai ačiū už gražius žodžius. Man jų labai reikėjo. O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

My Webpage

šios savaitės programa būtų įvykdyta 100 procentų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ir aš savo balsiuką palikau.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 13:29)
Labai ačiū už gražius žodžius. Man jų labai reikėjo. O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

My Webpage

šios savaitės programa būtų įvykdyta 100 procentų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Prabalsavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 12 17, 13:57)
kokia kaina sios edukacines pamokeles?


nemokama +dar su dovanomis grįzome (net keista siais laikais)
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 12:16)
Receptą įmesiu tuoj į paštą.

Yra pašte... mačiau... tik ppsx neskaito... blush2.gif

QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 12:29)
O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

drinks_cheers.gif

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 17, 13:36)
As su pirmokais pirmadienį vykau į malsenos malūno edukacinę klasę ir ten kepėme kalėdinius meduoliukus , dekoravome. visi vaikai dar buvo apdovanoti dovanomis - pyrago misiniu ir ruginiais miltais (parvezem mamoms dovanų, zodziu super programa, vaikams labai patiko, tuo paciu aplankeme dar ir keliu muziejų, katedrą, eglę, pabaigai pasigrozėjome žvaigzdėmis planetariume, grįžome jau sutemus, pavargę, bet laimingi .

Gerai būt patekt į tokią... g.gif

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 17, 14:16)
nemokama +dar su dovanomis grįzome (net keista siais laikais)

Gal kalėdinė akcija... Skaičiau internete, kad vykdoma kažkas panašaus... bet kiek supratau, tai tik dekoravimas.
ten tau tėvai, matayt, dovaną padarė tokią... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 17, 15:16)
nemokama +dar su dovanomis grįzome (net keista siais laikais)

Skamba viliojančiai! tongue.gif Tikiuosi, kad pirmokams ten būtų įdomu? Labai noriu kontaktų. blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 17, 13:29)
Labai ačiū už gražius žodžius. Man jų labai reikėjo. O, jei dar kokį balsiuką gaučiau šituo adresu,

My Webpage



Mano balsiukas jau užskaitytas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 17, 14:51)
Skamba viliojančiai! tongue.gif  Tikiuosi, kad pirmokams ten būtų įdomu? Labai noriu kontaktų. blush2.gif 

Papildyta:
Mano balsiukas jau užskaitytas. 4u.gif


http://www.malsena.l...ena-kepykleleje
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 17, 14:36)
vykau į malsenos malūno edukacinę klasę ir ten kepėme kalėdinius meduoliukus , dekoravome. visi vaikai dar buvo apdovanoti dovanomis - pyrago misiniu ir ruginiais miltais (parvezem mamoms dovanų, tuo paciu aplankeme dar ir keliu muziejų, katedrą, eglę, pabaigai pasigrozėjome žvaigzdėmis planetariume,

Įdomiai nupasakojai. Įspūdinga ekskursija... smile.gif Džiaugiuosi, kad paklausei mano patarimo dėl planetariumo. Vaikai, ypač pirmą kartą, grįžta apsvaigę ( gerąja prasme)nuo besisukančio dangaus virš jų galvos.
O ką įdomaus matėte kelių muziejuje? Nesu dar ten buvusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 17 gruodžio 2011 - 14:58