Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(viga @ 2011 12 16, 00:21)
Labukas,ir aš džiaugiuosi, kad nedaug vaikų dėl taisymo darbų, nes moka tik 0,5 val. Stengiuosi patikrinti kasdien, surašau taškus (pagal mūsų susitarimą), tai skatina kruopščiau atlikti n.d., nors yra tokių kuriems dzin.


Gal galima plačiau... mirksiukas.gif

Aš čia ne į temą: gal kas žinot kur rasti gražių rėmelių padėkai su žiemos tematika? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 16 gruodžio 2011 - 18:15
Konkursas „Pagalbos telefonas 112 “, cia buvo respublikinis ar tarptautinis renginys, kuiciuosi su ataiskaita doh.gif , nezinau ką rasyti doh.gif neatsimenu, kaip buvo įvardinta?
Papildyta:
QUOTE(eda77 @ 2011 12 16, 18:14)
Gal galima plačiau... mirksiukas.gif

Aš čia ne į temą: gal kas žinot kur rasti gražių rėmelių padėkai su žiemos tematika? blush2.gif


cia yra vertų dėmesio, siunciuosi iš cia:
http://freeframes.ne...picture-frames/
Atsakyti
Sveikutės,
Perskaičiau visas mintis ir truputį apsiraminau, matau, kad visoms panašiai. o ypač po tėvų susirinkimo...
Supratau, kad kuo toliau tuo labiau esam kaltos už viską... Reikės turbūt ieškoti kokių seminarų kaip mokytojams apsiginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nonele @ 2011 12 16, 19:51)
. o ypač po tėvų susirinkimo...
Supratau, kad kuo toliau tuo labiau esam kaltos už viską... Reikės turbūt ieškoti kokių seminarų kaip mokytojams apsiginti smile.gif



Sveikos smile.gif

Reiškia, antrasis metodinio posėdžio pas Aurute dienotvarkės punktas galėtų būti "Efektyviausi mokytojo psichologinės savigynos būdai ir metodai" smile.gif Kas už?
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 12 16, 20:17)
Sveikos smile.gif

Reiškia, antrasis metodinio posėdžio pas Aurute dienotvarkės punktas galėtų būti "Efektyviausi mokytojo psichologinės savigynos būdai ir metodai" smile.gif Kas už?

thumbup.gif as thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 12 16, 20:17)
Sveikos smile.gif

Reiškia, antrasis metodinio posėdžio pas Aurute dienotvarkės punktas galėtų būti "Efektyviausi mokytojo psichologinės savigynos būdai ir metodai" smile.gif Kas už?

Įtraukiam į dienotvarkę drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū kolegei už informaciją apie snaiges. Mes šiandieną sulaukėme ledų, bet atvežė jau po pamokų, tai pradėsime ragauti nuo pirmadienio. Labai laukiame pagalbos 112 dovanėlių, bet nesulaukiam. Gal kas žinote kur būtų galima paskambinti ir pasiteirauti, gal kokį telefono numerį turite? Būčiau dėkinga. Ar jau turite konkurso „Traukiniu atrieda Kalėdos“ atšvaitus?
Atsakyti
Gražu skaityti, apie jūsų dalyvavimus ir laimėjimus įvairiuose konkursuose, kaip jūs viską spėjate, man kažkaip neišeina, juk taip smagu vaikams laimėti.
Papildyta:
QUOTE(eda77 @ 2011 12 16, 18:14)
Gal galima plačiau... mirksiukas.gif

Aš čia ne į temą: gal kas žinot kur rasti gražių rėmelių padėkai su žiemos tematika? blush2.gif

Ir aš niekur nerandu tokių rėmelių, rudens tema labai gražius kažkuri buvo įmetusi, o su žiema neturime schmoll.gif
Atsakyti

Mes irgi darėm eglutes iš žurnalų. Geriau tinka TV antena, netgi vaistinių reklamos. Vaikams labai patiko. Vienas atnešė padaręs iš senų pratybų, tai thumbup.gif . Nufotogtafuosiu ir įmesiu paštan.

Dėl PSP kompiuteriuko. Maniškis turi, tai labai patenkintas. Kelionių palydovas. Į mokyklą neštis griežtai draudžiam, nors ir kaip prašo. Siunčiamės DEMO žaidimų versijas, dar kol kas nepirkom nei vieno žaidimo.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 16, 22:57)
Labai laukiame pagalbos 112 dovanėlių, bet nesulaukiam. Gal kas žinote kur būtų galima paskambinti ir pasiteirauti, gal kokį telefono numerį turite?

Mums pristate sias dovaneles Girininkas g.gif , o ne pastininke, tai net ir nezinau. Jeigu nebuciau uzejus pas administracija ir pamaciusi, tai turbut irgi butu nuplauke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 15, 00:13)

Man dirbant su PUPA mažoka skaitymui tekstų  g.gif


man uztenka, nes nekokie skaitytojai....vis atsvieciu jiems is skaitiniu knygos, pazengusiems is tolimesniu straipsneliu, o kitiems tuos pradzios pusinukus...
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 15, 17:22)
Šiandien darėm eglutes iš čia http://www.youtube.c...h?v=YgW_4JYxnNw  labai gerai sekėsi. Trečiokai iš stiliaus per pusę pamokos sulankstė  lotuliukas.gif Per kitą laiką papuošė. Man patiko. Ačiū už nuorodą  thumbup.gif

mes su pirmokais irgi darem, labai sauniai pavyko, ir su savo penkiameciu isbandziau, liuks thumbup.gif issinese siandien i darzeli smile.gif

QUOTE(Toblera @ 2011 12 15, 20:02)
Pritariu 100 procentų  thumbup.gif
Sveikutės.
Protui "nušvitus" užbėgau pas jus, nes įtariu iki mokslo metų pabaigos tokių nušvitimų tik retės.... doh.gif Nors geriu ir B grupės vitaminus..... lotuliukas.gif
Mergaitės pasakykite -kaip su klasės sąsiuviniais. Ar me turime juos tikrinti, taisyti ir kaip dažnai. Aš nespėju ištaisyti privalomų testų, anglų klb.sasiuvinių, o jau apie klasės darbų sąsiuvinius nebėra nei ko svajoti. Jei dar juos rinkti ir tikrinti, tai miegot nebebūtų kada. Nors girdėjau, kad mums už sąsiuvinių taisymą moka pusę val.per savaitę.
Pasidalinkite, kai elgiatės jūs. Ar aš čia tik nespėju  g.gif  doh.gif


anksciau tikrindavau viska viska..... ir tada vaiku apie 18-20 turejau, o dabar kai vaiku 10, netikrinu lotuliukas.gif juokauju, tikrinu, bet ne viska, labai daznai kai dirba per pamoka, tada perbegu, is karto ir klaidas taiso ar perraso jeigu reikia. Arba megstu, kai visi savarankiskai dirba, su silpnesniu prie lentos padirbti, tada anu lieka netaisyta....
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 16, 17:46)
Sveikos, darbščiosios bitelės. Gal kuri dalyvavote masinėje mankštoje? Ar jau gavote įrėmintą padėką? Mums žadėjo gruodžio pirmą savaitę, bet vis nesulaukiame. schmoll.gif


taip gavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 12 16, 19:50)
Konkursas „Pagalbos telefonas 112 “, cia buvo respublikinis ar tarptautinis renginys, kuiciuosi su ataiskaita doh.gif , nezinau ką rasyti doh.gif neatsimenu, kaip buvo įvardinta?

tiesiog rašyk Piešinių konkursas 112, kurį organizavo Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje.
Atsakyti