Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

Labai reikia informacijos apie snaiges. Buvo mūsų forume diskutuota, bet nerandu kurioje temoje. Kaip padaryti cukrines snaiges? Į kokius klijus mirkyti? Kiek suprantu skiesti vandeniu, bet kokie turi būti klijai? Jei galite pakonsultuokite. Ačiū.
Atsakyti
[quote=Šarkka,2011 12 15, 21:33]
Jėga drinks_cheers.gif
Labukas,ir aš džiaugiuosi, kad nedaug vaikų dėl taisymo darbų, nes moka tik 0,5 val. Stengiuosi patikrinti kasdien, surašau taškus (pagal mūsų susitarimą), tai skatina kruopščiau atlikti n.d., nors yra tokių kuriems dzin.
[
Atsakyti
[quote=viga,2011 12 15, 23:21]
[quote=Šarkka,2011 12 15, 21:33]
Jėga drinks_cheers.gif
Labukas,ir aš džiaugiuosi, kad nedaug vaikų dėl taisymo darbų, nes moka tik 0,5 val. Stengiuosi patikrinti kasdien, surašau taškus (pagal mūsų susitarimą), tai skatina kruopščiau atlikti n.d., nors yra tokių kuriems dzin.
[
[/quote]


O kaip ten taškais vertinat? Gal plačiau galėtum smile.gif Aš tai tikrinu visus darbus, bet rašau tik T. raidę, kad tikrinta, tai pastebėjau - jokio efekto schmoll.gif
Atsakyti
aš taisau sąsiuvinius beveik kiekvieną dieną, kartais - kas antrą, kitaip apsiversčiau sąsiuviniais namie (taisau per anglų k., kūno kult. arba tikybos pamokas, nes jų neturiu), retai nešuosi namo, nes ir mažylis labai nori "taisyti" biggrin.gif Rašau komentarus, tačiau ne kaskart, o jei yra patikrinamoji užduotis. Jei ne viskas gerai atlikta, tai užklijuoju spalvotą lipnų lapelį, kad matytų ir ištaisytų tame puslapyje esančias klaidas.
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 12 16, 00:36)
O kaip ten taškais vertinat? Gal plačiau galėtum smile.gif Aš tai tikrinu visus darbus, bet rašau tik T. raidę, kad tikrinta, tai pastebėjau - jokio efekto schmoll.gif

Aš už neatliktą n.d. rašau šauktuką ir tą n.d. vis tiek turi atsiskaityt. Dažnai patikrinus rašau T arba trumpą komentarą, priklausomai nuo padarytų klaidų. Arba trumpą pastebėjimą dėl tvarkos ir pan. Kažkaip maniškiams labai įdomu visada paskaityt, ką parašiau ir būna nusivylę, jei ten pamato tik T biggrin.gif
DAr, jei nebūna klaidų darbe arba jų labai nedaug, dedu antspauduką, labai jiems patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarkka: 16 gruodžio 2011 - 09:07
Laba diena.

Įsiterpsiu į diskusiją dėl sąsiuvinių taisymo. Po Jakavonytės (?) seminaro apie vertinimą mūsų metod. grupės pirmininkė grįžo su rekomendacija, kuria mes pasibaudojom. 1. Neprivalu taisyti visko nuo pirmo iki paskutinio puslapio. 2. Negalima rašyti T (tikrinta), nes ta raidė neduoda jokios naudos.3. Dėl tikrinimo dažnumo ir periodiškumo reikia susitarti ir užsiprotokoluoti metodinėj grupėj (mes nutarėm tikrinti sąsiuviniuose tik savarankiškus vaikų darbus ir juos KOMENTUOTI.) Kas kiek laiko tikrinsim, neužfiksavom, bet logiškai mąstant savarankiški darbai mokinių atliekami jau gerokai apčiupinėjus naują temą. Esmė- nereikia tikrinti tik dėl tikrinimo. Reikia parašyti komentarą, kad mokytojo įdėtas darbas tikrinant duotų informacijos vaikui ir tėvams.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 15, 21:56)
Labai reikia informacijos apie snaiges. Buvo mūsų forume diskutuota, bet nerandu kurioje temoje. Kaip padaryti cukrines snaiges? Į kokius klijus mirkyti? Kiek suprantu skiesti vandeniu, bet kokie turi būti klijai? Jei galite pakonsultuokite. Ačiū.



http://kokonas.wordp...erines-snaiges/

http://klaipeda.dien...lgomos-snaiges/

O klijai tai tokie:

http://www.office1.l...mp;changelang=2


Visa kita aprašyta smile.gif
Atsakyti
MES ŠND SU TREČIOKAIS KEPĖM MEDUOLIUS. TREČIADIENĮ PUOŠIM GLAJUMI. VAIKAMS LB LB PATIKO. IR MAN... bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Toblera @ 2011 12 15, 19:02)
Mergaitės pasakykite -kaip su klasės sąsiuviniais. Ar me turime juos tikrinti, taisyti ir kaip dažnai. Aš nespėju ištaisyti privalomų testų, anglų klb.sasiuvinių, o jau apie klasės darbų sąsiuvinius nebėra nei ko svajoti. Jei dar juos rinkti ir tikrinti, tai miegot nebebūtų kada. Nors girdėjau, kad mums už sąsiuvinių taisymą moka pusę val.per savaitę.
Pasidalinkite, kai elgiatės jūs. Ar aš čia tik nespėju  g.gif  doh.gif

As klaseje turiu 12 mokinių, bet pratybas tai sąžiningai taisau nuo pat pirmo iki paskutinio puslapio. Tai vat kasdien maždaug po 2 val. (kartais net daugiau) skiriu taisymui. Sąsiuvinius jei mokiniai dirba savarankiškai irgi renku ir taisau kasdien. Komentarus rašau po testu. Nors man už taisymą yra mokama 1val sutrupučiu, bet tas valandas perdirbu su kaupu doh.gif Nors žinau, kad daugeliui tėvų vienodai šviečia, kad tiek taisau. Deja, skriaudžiu save ir savo šeimą, jiems laiko beveik nebelieka verysad.gif Esu per daug sąžininga, bet ne visi tai įvertina... verysad.gif
Užtad per mokinių atostogas atsigaunu, tada jokių taisymų... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 16, 17:36)

Sveikos, darbščiosios bitelės. Gal kuri dalyvavote masinėje mankštoje? Ar jau gavote įrėmintą padėką? Mums žadėjo gruodžio pirmą savaitę, bet vis nesulaukiame. schmoll.gif
Tiesa, džiaugiuosi, kad jūsų paklausiau ir šiandien pasikviečiau Rikį į svečius. Mūsų vaikams labai patiko, smagiai pasižaidė senovinius žaidimus. thumbup.gif
Dar labai nustebino tėvų permainos. Per susirinkimą svaigsta apie moralinį pasiruošimą viskam , kas susiję su mokykla. O šiandien-vienas atėjęs kalėdinę kompoziciją per visą pamoką darė. Kitas- eglę gražiausią klasėje pastatė. Trečias- į adventinius maišelius saldainių prikamšė, kad man nereikėtų pirkti. Ketvirtas pasigavęs koridoriuje vis klausinėjo "Gal ko reikia? gal kuo galėtų padėti?" ir klasės kilimą pasišovė išplauti per atostogas. ax.gif Tai vėl nežinau, ar čia džiaugtis, ar dar palaukti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 16 gruodžio 2011 - 16:47
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 16, 17:46)
Gal kuri dalyvavote masinėje mankštoje? Ar jau gavote įrėmintą padėką? Mums žadėjo gruodžio pirmą savaitę, bet vis nesulaukiame. schmoll.gif


Sveikutės smile.gif
Mes dalyvavome mankštoje ir padėkos jau sulaukėme smile.gif
Atsakyti
as nuo 2 klases ismokiau tikrint ir vertint drauga. Namu darbus tikrinam taip, apsikeiciam ir zalia spalva taisom kartu. paskuis suskaiciuoja klaidas, ivertina drauga. Kartais klasej padirbe tikrinames. As kartais ir pertikrinu ju darbus, vertinu ir taisytoja.. Testus ar kokius rimtus darbus vertinu, zinoma, as pati smile.gif kai zino kad pastaoviai yra tikrinami, tuomet stengias.. Dabar 4 tai jie jau zino viska.. tikrai labai palengvina darba ir jie patys mokosi, kartoja, taisykles ir t.t
Atsakyti