Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 15, 15:45)
O mes pagaliau irgi laimėjome thumbup.gif Skambino Ingman vadybininkas ir sutarėm , kad ryt atveš ledus!!!!

thumbup.gif O čia tai bent Kalėdų dovana! Džiaugiuosi už jus smile.gif Tik neperšalkit gerklyčių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 15 gruodžio 2011 - 18:38
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 09, 21:34)
Kojinės labai fainuoliškos thumbup.gif

Pritariu 100 procentų thumbup.gif
Sveikutės.
Protui "nušvitus" užbėgau pas jus, nes įtariu iki mokslo metų pabaigos tokių nušvitimų tik retės.... doh.gif Nors geriu ir B grupės vitaminus..... lotuliukas.gif
Mergaitės pasakykite -kaip su klasės sąsiuviniais. Ar me turime juos tikrinti, taisyti ir kaip dažnai. Aš nespėju ištaisyti privalomų testų, anglų klb.sasiuvinių, o jau apie klasės darbų sąsiuvinius nebėra nei ko svajoti. Jei dar juos rinkti ir tikrinti, tai miegot nebebūtų kada. Nors girdėjau, kad mums už sąsiuvinių taisymą moka pusę val.per savaitę.
Pasidalinkite, kai elgiatės jūs. Ar aš čia tik nespėju g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Toblera @ 2011 12 15, 19:02)
Mergaitės pasakykite -kaip su klasės sąsiuviniais. Ar me turime juos tikrinti, taisyti ir kaip dažnai. Aš nespėju ištaisyti privalomų testų, anglų klb.sasiuvinių, o jau apie klasės darbų sąsiuvinius nebėra nei ko svajoti. Jei dar juos rinkti ir tikrinti, tai miegot nebebūtų kada. Nors girdėjau, kad mums už sąsiuvinių taisymą moka pusę val.per savaitę.
Pasidalinkite, kai elgiatės jūs. Ar aš čia tik nespėju  g.gif  doh.gif

Nežinau tiksliai kiek moka už sąsiuvinių taisymą, g.gif bet tikrai žinau, kad ir čia mes perdirbam... blush2.gif

Aš matematikos sąsiuvinių nerenku. Pasitikrinam klasėje. Mokau pačius ieškot klaidos ir ją ištaisyti. ax.gif
Su rašymo sąsiuviniais sunkiau unsure.gif . Patys klaidų nepastebi, tai reik rinkt ir taisyt. Bent du kartus per savaitę. bigsmile.gif Renku tada, kai turiu langus ir taisau, kad tik nereiktų mano neštis. blush2.gif
Testus taisyt lengviau. Vieną išsitaisai teisingai, o paskui jau pagal tą eina greitai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 15, 15:45)
O mes pagaliau irgi laimėjome thumbup.gif Skambino Ingman vadybininkas ir sutarėm , kad ryt atveš ledus!!!!


Jėga drinks_cheers.gif
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 15, 16:04)
taip. Viską darau pati taip kaip moku rolleyes.gif

Šaunuolė 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2011 12 15, 20:25)
Nežinau tiksliai kiek moka už sąsiuvinių taisymą,  g.gif  bet tikrai žinau, kad ir čia mes perdirbam... blush2.gif



Na, man lengviau šiuo atveju, kai klasėje 8 vaikai, tai dažnai spėju tikrint dar klasėje, kai tik parašo ax.gif O jei dar serga vienas kitas, tai iš vis gerai blush2.gif
Atsakyti
Rytoj ir mes sulauksime ledų, skambino vadybininkas ir derino laiką. Vis dar laukiame ir konkurso „Pagalbos telefonas 112 “ prizų. Sakykite ar visi jau gavote, gal mus pamiršo?
Papildyta:
Gal žinote kordinates, kur galima pasiskambinti dėl žadėtų dovanėlių.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 15, 20:03)
Rytoj ir mes sulauksime ledų, skambino vadybininkas ir derino laiką. Vis dar laukiame ir konkurso „Pagalbos telefonas 112 “ prizų. Sakykite ar visi jau gavote, gal mus pamiršo?

Mums jau atsiuntė. Bet man tik sąrašą atidavė. Ryt pradinukų koncertas, tai dirikas sakė, kad iškilmingai įteiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 12 15, 21:03)
Rytoj ir mes sulauksime ledų, skambino vadybininkas ir derino laiką. Vis dar laukiame ir konkurso „Pagalbos telefonas 112 “ prizų. Sakykite ar visi jau gavote, gal mus pamiršo?
Papildyta:
Gal žinote kordinates, kur galima pasiskambinti dėl žadėtų dovanėlių.



thumbup.gif Labai džiugu, kad gausite išsvajotų ledų. Vaikams tai didžiulis džiaugsmas ir darbo įvertinimas thumbup.gif thumbup.gif
112 konkurso dovanėles vakar direktorius perdavė, tik nesupratau kaip jis jas gavo, nes paštininkė apie siuntinuką nieko nežinojo, kai pakalusiau. Na, bet svarbiausia, kad knygutės ir saldumynai mus pasiekė ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, koleges
Gal kas nors galetu pasidalinti sventes scenarijumi "Baltu ziemuzes takeliu" Buciau dekinga
ewijja@gmail.com
Atsakyti
smile.gif Mes dovanėles už ,,112 telefoną" gavom, taip pat sulaukėm laiško, kad papuolėm tarp laimingųjų iš ,,Ingman ledai". thumbup.gif Laukiam tada ir mes skambučio. Be galo džiaugiuosi ir pati. O tai dalyvaujam, dalyvaujam, o rengėjai net kokio popierėlio pagaili. Vaikai jau pradeda motyvaciją prarast su tais konkursais. Negi kitiems sunku už dalyvavimą vaikams parašyt... g.gif

Tai va, nors gruodį aplankė vaikus sėkmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domassss: 15 gruodžio 2011 - 21:00
QUOTE(Aurute @ 2011 12 15, 19:25)
Nežinau tiksliai kiek moka už sąsiuvinių taisymą,  g.gif  bet tikrai žinau, kad ir čia mes perdirbam... blush2.gif

Aš matematikos sąsiuvinių nerenku. Pasitikrinam klasėje. Mokau pačius ieškot klaidos ir ją ištaisyti.  ax.gif
Su rašymo sąsiuviniais sunkiau unsure.gif . Patys klaidų nepastebi, tai reik rinkt ir taisyt. Bent du kartus per savaitę.  bigsmile.gif Renku tada, kai turiu langus ir taisau, kad tik nereiktų mano neštis.  blush2.gif
Testus taisyt lengviau. Vieną išsitaisai teisingai, o paskui jau pagal tą eina greitai...  4u.gif

Su tuo kad pasitikrinate klasėje- man sunku suderinti, kad tikrinti turi būti visi padarę, o lygis ir greitis labai skirtingas. Aišku kai vaikai pirmokai ar antrokai-tai galima greitai patikrinti,o kai jau ketvirtokai, tai ir darbų apimtys gerooookai didesnės ir užtrunku kol patikrinu... doh.gif
Tai Aurute ,kaip suprantu kažką tikrinate kasdien (kasdien po krūvelę).
Atsakyti
QUOTE(Toblera @ 2011 12 15, 21:22)
Tai Aurute ,kaip suprantu kažką tikrinate kasdien (kasdien po krūvelę).

Beveik. Esu bandžius rinkt rečiau, bet labai daug reikia praverst... blush2.gif
Klasėj 22 vaikai. Kartais surenku pusę, kitą dieną kitą pusę... bet tai nepasiteisina. lengviau tikrint, kai vienodi darbai.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 15, 17:45)
O mes pagaliau irgi laimėjome thumbup.gif Skambino Ingman vadybininkas ir sutarėm , kad ryt atveš ledus!!!!



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti