Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės..., 20 tema

QUOTE(rollick @ 2011 12 14, 21:38)
kuo toliau, tuo graziau... pasak musu diriko - klientas visad teisus.. tai musu litai ir t.t.... ale kaskaip reik tam gala padaryt.. tik nezinia kaip  verysad.gif as tai jau visai noreciau darba keisti.. jua nusibodo.. gal tikrai ziemine depesija  doh.gif



Pasiklausai tokių tėvelių, ir į gerokai išankstinę pensiją norisi eiti.
Ir net neeiti, o bėgti schmoll.gif O geriausias vaistas nuo depresijos,
neseniai skaičiau, tai skaityti knygą. Žinoma, ne pedagogine tema blink.gif
Aš taip ir darau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, mergaitės. Kaip greitai keičiasi tie mūsų namukai biggrin.gif O susitikti tikrai būtų smagu, gera mintis thumbup.gif Nespėju aš su jumis, tiek darbų prieš šventes, visokiausių susitikimų, iki vakaro mokykloje tenka būti. O tėvelių tai visokių yra, vieniems nesinori vieno, kitiems kito verysad.gif
Mes su vaikais buvome žvakių fabrikėlyje Kaune, tai jau labai patiko thumbup.gif vaikai grįžo laimingi ir su žvakėmis. tikrai verta apsilankyti.
Atsakyti
QUOTE(tigruole @ 2011 12 14, 23:24)

Mes su vaikais buvome žvakių fabrikėlyje Kaune, tai jau labai patiko thumbup.gif  vaikai grįžo laimingi ir su žvakėmis. tikrai verta apsilankyti.

Labai šaunu, kad patiko thumbup.gif

Aš darbuojuosi rinkdama kalėdinį laikraštį, nes vaikams pažadėjau išleisti panaudodama jų kūrybą. Jie neša užduotis, eilėraščius, kryžiažodžius, o aš juos apdoroju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 12 14, 20:00)

1 naujiena: Jei vaikas vėluoja į pamoką- tai kalta mokykla ir mokytoja.
2 naujiena: jei tėvai kyšteli nosį į klasę, reiškia, kad jie trokšta pokalbio su mokytoja. Ir mokytoja turi viską metusi lėkti pas juos.
3 naujiena: Apie pagalbą klasei tėvų komiteto pirmininką reikia informuoti prieš 2 mėnesius, kad jis spėtų tam pasiruošti morališkai ir fiziškai.
Va, kaip apsišviečiau po 18 darbo metų blush2.gif Gyveni ir turtini savo žinias doh.gif

doh.gif Bet pradžioje mokslo metų lyg ir džiaugeisi savo tėveliais, o va kaip pragydo blink.gif

QUOTE(Aurute @ 2011 12 14, 21:27)
Mes būtume taip tave apšvietusios, kad tėvai būtų apakę nuo tos šviesos...  doh.gif

Oi, Aurute, tavo šmaikštumui nėra ribų thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tigruole @ 2011 12 14, 22:24)
Mes su vaikais buvome žvakių fabrikėlyje Kaune, tai jau labai patiko thumbup.gif  vaikai grįžo laimingi ir su žvakėmis. tikrai verta apsilankyti.

Reikės susiplanuoti rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Šarkka,2011 12 14, 23:41]
doh.gif Bet pradžioje mokslo metų lyg ir džiaugeisi savo tėveliais, o va kaip pragydo blink.gif
Matomai mokslo metų pradžiai jie morališkai jau buvo pasiruošę biggrin.gif O dabar arba išseko baterijos, arba žiemine depresija apsirgo. Kas ten juos supaisys... schmoll.gif
Papildyta:
[quote=Aurute,2011 12 14, 21:27]Labiausiai gaila, kad tau niekas nedavė tų dviejų mėnesių morališkai pasiruošt atsakymams į tokias naujienas. Mes būtume taip tave apšvietusios, kad tėvai būtų apakę nuo tos šviesos...  doh.gif
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aurute,ačiū už puikią vakarinę dozę optimizmo ir šaunų humorą thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 14 gruodžio 2011 - 23:11
QUOTE(zuzanele @ 2011 12 14, 22:47)

Aš darbuojuosi rinkdama kalėdinį laikraštį, nes vaikams pažadėjau išleisti panaudodama jų kūrybą. Jie neša užduotis, eilėraščius, kryžiažodžius, o aš juos apdoroju  rolleyes.gif

Ir paskui pati maketuoji?


Merginos, nusipirkau skaitinius 3 - 4 kl., ar reikėtų? 1 - 2 klasės skaitinukus anksčiau nusiunčiau paštan.
Man dirbant su PUPA mažoka skaitymui tekstų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarkka: 14 gruodžio 2011 - 23:16
Labas rytas mielos mergaites. As su Jumis nespeju, apsisnarpliojusi iki ausu doh.gif ir vis niekaip nepasveikstu. O dar maniskiai niekaip nesugeba taikiai klaseje gyventi , tai vos ne kas savaite mustinemis aiskinasi santykius . Atrodo jau ir Kaledos ant nosies, laiskelius ir grazias istorijas skaitome is kaledines knygos, bet juos itakoja visiskai priesingiems darbams. Jau nebezinau , tiesiog varo i nevilti alc.gif alc.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
O mes pagaliau irgi laimėjome thumbup.gif Skambino Ingman vadybininkas ir sutarėm , kad ryt atveš ledus!!!!
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 12 15, 01:13)
Ir paskui pati maketuoji?

taip. Viską darau pati taip kaip moku rolleyes.gif

QUOTE(elimak7 @ 2011 12 15, 10:37)
Labas rytas mielos mergaites. As su Jumis nespeju, apsisnarpliojusi iki ausu  doh.gif  ir vis niekaip nepasveikstu. O dar maniskiai niekaip nesugeba taikiai klaseje gyventi , tai vos ne kas savaite mustinemis aiskinasi santykius . Atrodo jau ir Kaledos ant nosies, laiskelius ir grazias istorijas skaitome is kaledines knygos, bet juos itakoja  visiskai priesingiems darbams. Jau nebezinau , tiesiog varo i nevilti  alc.gif  alc.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif

Pas mane lygiai tokia pati situacija doh.gif g.gif

QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 15, 16:45)
O mes pagaliau irgi laimėjome thumbup.gif Skambino Ingman vadybininkas ir sutarėm , kad ryt atveš ledus!!!!

Tikrai labai džiugu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 15, 15:45)
O mes pagaliau irgi laimėjome thumbup.gif Skambino Ingman vadybininkas ir sutarėm , kad ryt atveš ledus!!!!

4u.gif 4u.gif 4u.gif SVEIKINIMAI!
Atsakyti
Šiandien darėm eglutes iš čia http://www.youtube.c...h?v=YgW_4JYxnNw labai gerai sekėsi. Trečiokai iš stiliaus per pusę pamokos sulankstė lotuliukas.gif Per kitą laiką papuošė. Man patiko. Ačiū už nuorodą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 15 gruodžio 2011 - 16:22
QUOTE(agė-melagė @ 2011 12 15, 14:45)
O mes pagaliau irgi laimėjome thumbup.gif Skambino Ingman vadybininkas ir sutarėm , kad ryt atveš ledus!!!!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti