Įkraunama...
Įkraunama...

Išsausėję žandukai

thumbup.gif Sebamed baby cream, universalus kremukas
Atsakyti
O mes išbandėm visus kremus kokius tik galima doh.gif , nes mano didžioji pupa daug kam alergiška, kol nenuvykom pas alergologą ir ji patarė Cutibaza, ir Dermobaza. Tai su mažąja nebeexpermentuoju, kai tik parausta žandukai, ar einant į lauką užtepu kurį nors iš šitų dviejų, priklausomai nuo oro, nes vienas riebesnis kitas ne toks riebus, ir žandai mūsų gražūs. biggrin.gif O šiaip tai beria tikrai arba nuo maisto, mus pvz. bėrė nuo skalbimo miltelių, ir bėrė tik žandus, mažąjai bėrė žandus, nes beveik du mėnesius niekaip nėjo išgydyti pienligės. Pradėjo gyti pienligė, pagražėjo mūsų žandukai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2006 03 29, 17:15)
...jei labai jau sausa odele DERMOBAZA kremukas yra

QUOTE(mikke @ 2007 05 11, 19:37)
Mums stebuklingai padejo DERMOBAZA kremukas thumbup.gif ...

QUOTE(jurni @ 2009 03 18, 15:13)
O mes išbandėm visus kremus kokius tik galima doh.gif , nes mano didžioji pupa daug kam alergiška, kol nenuvykom pas alergologą ir ji patarė Cutibaza, ir Dermobaza rolleyes.gif....

Mums DERMOBAZA labai padėjo thumbup.gif
Mažiuko skruostukai buvo tokie paraudę, paberti, atšerpetoję... verysad.gif o Dermobaza viską įveikė thumbup.gif ir mūsų žandukai dabar gražūs wub.gif rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(M@mulyte @ 2009 03 28, 10:54)
Mums DERMOBAZA labai padėjo thumbup.gif
Mažiuko skruostukai buvo tokie paraudę, paberti, atšerpetoję... verysad.gif o Dermobaza viską įveikė thumbup.gif ir mūsų žandukai dabar gražūs  wub.gif  rolleyes.gif ...


butent mums irgi padejo dermobaza thumbup.gif
Atsakyti
Dekoju visosms uz patarimus ir kremuku pavadinimus reiks ir mus nusipirkti dermobaza,nes zandukai issauseje,o sis kremas tik veidui ar ir visam kunui?
Atsakyti
dermobaza manau tinka visam kunui, bet jis riebus, tai gal labai rubai liptu prie kunelio g.gif Mums beja jis nedare jokio poveikio, vazelinas ir tiek...O sausus zandukus puikiai sutvarke Iricar homeopatinis kremas.
Atsakyti
pasiskaicius tema supratau jei nuo alergijos zandukai pasiurksteja kremukas gali padeti? g.gif
Atsakyti
na pvz mano sunu alergizuoja kone nuo visko, tad ir skruostai jo nuolat nuskirde, issauseje, rankos isbertos, bei taip pat nusausejusios, tai mes taip pat gan daug visokiu kremu isbande. kai siaip nusauseje, tai tepam Excipial. kazkada, dar kudikysteje, tepem Essex, bet nelabai padedavo. o Excipial net man, kai kazkada buvo ziauriai demem ismete visa veida nuo saules, padejo. o kai jau maziu kankina berimai ir demes tai neissiverciam be kartu naudojamu Cutibaza ir Cutivate, Cutibaza drekina oda, o Cutivate jau gydo tas demeles ar berima. musu atveju - dermatita. kai buvo vaikas mezesnis gyd liepdavo Cutivate pamaisyti su cutibaza arba su Essex, o dabar naudojam taip: 2 kartus/diena tepam Cutivate, o 4k/Cutibaza. tikrai padeda mirksiukas.gif
Papildyta:
na pvz mano sunu alergizuoja kone nuo visko, tad ir skruostai jo nuolat nuskirde, issauseje, rankos isbertos, bei taip pat nusausejusios, tai mes taip pat gan daug visokiu kremu isbande. kai siaip nusauseje, tai tepam Excipial. kazkada, dar kudikysteje, tepem Essex, bet nelabai padedavo. o Excipial net man, kai kazkada buvo ziauriai demem ismete visa veida nuo saules, padejo. o kai jau maziu kankina berimai ir demes tai neissiverciam be kartu naudojamu Cutibaza ir Cutivate, Cutibaza drekina oda, o Cutivate jau gydo tas demeles ar berima. musu atveju - dermatita. kai buvo vaikas mezesnis gyd liepdavo Cutivate pamaisyti su cutibaza arba su Essex, o dabar naudojam taip: 2 kartus/diena tepam Cutivate, o 4k/Cutibaza. tikrai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Exipial kol kas visada padeda rolleyes.gif
Atsakyti
mes naudojam sebamed smile.gif
Atsakyti
Sausai odai tinka naturalus kokoso aliejus. Be konservantu, geras dalykas.
Atsakyti
na mes pabandem irgi excipial u hidrolotio vaistininke sake kad ir siaip ji galima naudoti kaip losiona visam kunui ir as ji naudoju ziauriai patenkinti efektu, jis neriebus ir kai tepam vaikui rubeliai neissiriebaluoja ir nelimpa prie kuno ir puikiai i odele susigeria thumbup.gif
man buvo ant ranku baisi alergija oda iki alkuniu suskilinejusi
padejo po keliu naudojimu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 01 birželio 2009 - 14:54