Įkraunama...
Įkraunama...

Išsausėję žandukai

Mamkos, jei staiga išraudonavo ar išsausėjo bet kokia vaiko kūno dalis tarkitės su gydytojais. Tai gali būti alergija ar atopinis dermatitas. Negalima, šiaip sau imti ir tepti kremų.
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 03 31, 19:20)
mums gydytoja israse cutibaza tepaliuka,keleta kartu patepiau ir labai pagrazejo odyte,o buvo tokia serpetojanti ir raudona,ypac vienas zandukas

mums irgi dermatologe,ta pati israse,sake tie pasausejimai gali buti nuo geruju bakteriju trukumo,ir patare bent savaite i menesi profilaktiskai gert 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2007 04 02, 22:37)
daug visko isbandem, dabar turiu namie visa kolekcija - locobase, cutibase, balmandoil, kitokiu visokiu aliejuku....bet odele kaip buvo sausa, taip ir yra...niu, mergyte dar ir alergija turi, nors nuberti tik zandai ir tai nelabai aisku nuo ko. nezinau,bet cutibase ismeciau, nes tai hormoninis tepalas (berods),dermatologe grieztai liepe  keisti tepalus, nes oda pripranta....dabar meginam sebamed...kuneli tepu naturaliu vynuogiu aliejumi - padeda ir svarbiausia - naturalus produktas....tik zandus jis trumpai veikia kazkodel.....

ar tepi drėgną odelę? Daug geriau veikia visi tie tepaliukai ir aliejus, kai vaikiuką iš karto pateplioji nupraustą ir vos nušluostytą.
Atsakyti
QUOTE(buciux @ 2007 06 09, 19:27)
ar tepi drėgną odelę? Daug geriau veikia visi tie tepaliukai ir aliejus, kai vaikiuką iš karto pateplioji nupraustą ir vos nušluostytą.

jo mum irgi sake dermatologe tepti nuprausta veiduka ax.gif tai gal rimtai sel to tau ir nepadejo,nes mum tai dabar odyte thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukrytei buvo atopinis dermatitas, tai esam išbandę visokių kremukų. (Exipial, Cutibaza, dermobaza, Lacobal) Labiausiai man patiko Linola Fett N , bet dabar tokio nerandu niekur pirkt verysad.gif Dar naudojau Linola fett pienelį kūnui irgi labai patiko, bet nerandu pirkt dabar doh.gif Dermatologė patarė pakeisti A derma. Dar naudojam Ivostin pusiau riebų kremą. Irgi visai nieko. Dabar kai atopinį dermatitą išsigydėm kūnelį po kiekvienų maudynių tepu Ivostin pieneliu kūnui. Išsimaudžius rekomenduojama pasitepti kremu 3 min. bėgyje.

P.S. viena mamytė rašė, kad Cutibaza hormoninis. Kiek žinau tai ne. Hormoninis yra Cultivate.
Atsakyti
Ir mes turėjom tokią bėdą.Tepėm ir aliejukais, kremukais- nieko. unsure.gif
Vaistinėj pasiūlė Exipial kremą. PO kelių dienų rezultatas thumbup.gif
Iš tiesų, kievienam individualiai: vieniems padeda vienoks preparatas,kitiems kitoks. 4u.gif
Atsakyti
Pas mus tai tokie spuogeliai ant veiduko, kurie išsausėja.Tai Cutibaza naudojam, nelabai man jis g.gif
Atsakyti
O tepalas ADVANTAN harmoninis ar ne? Patepiau odytę duktrytei po maudyniu, tai ryte pagerėjimas akivaizdus. Buvo visas kakliukas spuogeliai nusėtas, baisus vaizdas, labai tikiuosi, kad čia nelaikinas poveikis...
Atsakyti
Naudoju Johnsons Baby. 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrytes oda jautri ir sausa, as tepu veiduka ESSEX kremu thumbup.gif
Atsakyti
mes naudojam italų babycoccole vaikišką kremą. pirkau euro vaistinėje. tūris 100ml. labai švelni tekstūra, neriebus, greitai susigeria. labai mažai reikia. naudojam po baseino ir eidami į lauką skruostukams tepti. kremas ne iš pigiųjų apie 25lt, bet mums labai tiko.
Atsakyti
Naudojame A DERMOS kremuka. Mano dukriukas sausiaode, visas kunelis, todel po kiekvienu maudyniu istepu minetu kremuku visa, zandukus taip pat - labai gerai susigeria ir odele buna svelni, nesausa.
Atsakyti