Įkraunama...
Įkraunama...

Išsausėję žandukai

Šį rudenį ir žiemą mums nepamainomas yra "Excipial U Lipolotio". thumbup.gif
Atsakyti
Mums tai nelabai kas padėjo, tai odod gydytoja patarė Locobase geltonoj pakuotej, kol kas tai thumbup.gif
Atsakyti
mum labai gerai tiko ir žandukam ir iššutimams , ir smulkiom žaizdelėms gydyti : sebamed baby cream extra soft (ilgai vartojant gal pripranta odelė g.gif ) ir A-derma 4u.gif
Atsakyti
mums gydytoja israse cutibaza tepaliuka,keleta kartu patepiau ir labai pagrazejo odyte,o buvo tokia serpetojanti ir raudona,ypac vienas zandukas
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 03 31, 19:20)
mums gydytoja israse cutibaza tepaliuka,keleta kartu patepiau ir labai pagrazejo odyte,o buvo tokia serpetojanti ir raudona,ypac vienas zandukas

Mums irgi labai padeda cutibaza tepaliukas, mes ji jau profilaktiskai naudojam- kaip paraudonuoja, ar apsiserpetoja kelintas menesis, gydytoja israse, tai toks pusriebis kremas, tinka tepti ir 5 men vaikeliukui. ziema tepdavau sebamed baby nuo salcio, labai geras buvo. tongue.gif
Papildyta:
O jus moterys neanalizavote nuo ko tie zandukai raudonuoja? as noriu paklausti jusu- ar vaikas geria granuliuota arbata, uzpilama virintu vandeniu; ar vaikas miega ant vilnones pagalves, uzsiklojes vilnone antklode? mano manymu musu- sitos dvi problemos - del kuriu raudonuoja ir serpetoja zandukai.. nes jau ne ziema, jau nelabai salta, ir dazniausiai pastebiu- katik atsikelusia mergaite is miegucio.. ka jus manote, kaip jums yra? atsakykite blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif kremas: A derma EXOMEGA
Atsakyti
daug visko isbandem, dabar turiu namie visa kolekcija - locobase, cutibase, balmandoil, kitokiu visokiu aliejuku....bet odele kaip buvo sausa, taip ir yra...niu, mergyte dar ir alergija turi, nors nuberti tik zandai ir tai nelabai aisku nuo ko. nezinau,bet cutibase ismeciau, nes tai hormoninis tepalas (berods),dermatologe grieztai liepe keisti tepalus, nes oda pripranta....dabar meginam sebamed...kuneli tepu naturaliu vynuogiu aliejumi - padeda ir svarbiausia - naturalus produktas....tik zandus jis trumpai veikia kazkodel.....
Atsakyti
Vakar buvau pas gydytoja, ji sake pasidaryti kraujo tyrima, kad suzinociau nuo ko beria zandukus, ir kam ji alergista. tai istirs 20 maisto produktu ir 20 oro veiksniu.. tures imti krauja is venos, nors mano mazgei tik 10 men sad.gif ir tas tyrimas kainuos apie 200 litu. Mama mano bando atkalbeti , kad nedarytumem tokiai mazytei kraujo tyrimo, tai taip ir nezinau ka darysiu.. jei ka- tai parasysiu kaip sekesi...
[COLOR=red]gal jus ka zinote apie ENDEMIC ir ta tyrima... ?
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2007 02 10, 16:41)
mamos pasakykit prašau kaip atrodoo žandukai ir barzdytė jei jei nušala.?

Nežinau mano mažei jau kelinta diena žaundukai paraudę tokie sausi, o smakriukas tai visai toks pašerpetojęs  verysad.gif . Nepadeda jokie kremukai  verysad.gif

Bet ant žandukų ir spuogelių yra, ar tai gali būti alergiją  g.gif , nokio maisto naujo nebandė. O gal perdaug kaškokio produkto pvz obuolių tyrelę, ją valgo kiekvieną dieną  g.gif

ačiū  4u.gif

Aš gal ne visai į temą rašau smile.gif , bet peržiūrėjau jūsų saulytės fotoalbumą: dukrytė nuostabi, nuotraukytės puikios, ypač gražios nuotraukos darytos studijoj ar profesionalo. Jūsų dukrytė ten tirk pripozavus, turbūt turi menišką sielą g.gif smile.gif .
Aukit sveikutės.
Atsakyti
Maniskiui daznai buna raudoni zandukai, ypac vos tik iseina i lauka, tuoj tampa raudoni, kaip obuoliukai. Kartais buna, kad ir tokie siurkstoki, tada patepu EXIPIAL tepaliuku, tai padeda, bet kai dabar taip karsta, tai nenoriu tokio riebaus tepti, nes tada vaikuciui labai prakaituoja veidukas doh.gif
Manau, kad gali tureti itako pukines, plunksnines pagalves g.gif
Atsakyti
Mums stebuklingai padejo DERMOBAZA kremukas thumbup.gif Ziema mazyle buvo nusalus zandukus, po to jie nuserpetojo, beveik odele luptis pradejo, o joks kremukas nepadejo. Gydytoja pasiule pabandyti DERMOBAZA, tai per pora savaiciu veidelis toks svelnus svelnus tapo thumbup.gif dabar si krema naudoju kasdien 4u.gif
Atsakyti
o mes naudojome paprasciausia ESSEX krema, labai padejo!
Atsakyti