Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(style18 @ 2015 03 02, 14:16)
norejau paklaust, ar  gaunate is feelunique siuntinius?

Paskutini per nepilnas dvi sav gavau
Atsakyti
Feelunique turi Burberry bigsmile.gif Ir kaip dabar atsilaikyt? lotuliukas.gif
http://www.feeluniqu...burberry/makeup
Atsakyti
Sveikos, atsiprasau jei kam mano klausimai pasirodys durni bet ne lietuviskoj internetinej pardej bandysiu pirktis pirma karta. Ar is feelunique.com siuntoms neuzdeda kokiu muitu lietuvoje? ir ar bankas nepriskaiciuoja papildomai uz konvertavima valiutos. Didelis aciu is anksto kas nepatinges atsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2015 05 11, 13:58)
Sveikos, atsiprasau jei kam mano klausimai pasirodys durni bet ne lietuviskoj internetinej pardej bandysiu pirktis pirma karta. Ar is feelunique.com siuntoms neuzdeda kokiu muitu lietuvoje? ir ar bankas nepriskaiciuoja papildomai uz konvertavima valiutos. Didelis aciu is anksto kas nepatinges atsakyti 4u.gif


Muitų feelunique tikrai nėra. Dažnai iš jų siunčiuosi 4u.gif
Perku kreditine kortele, tai pinigus konvertuoja pagal tos dienos kursą. Jei pirksit per PayPal, man atrodo bus šiek tiek brangiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2015 05 11, 11:02)
Muitų feelunique tikrai nėra. Dažnai iš jų siunčiuosi  4u.gif
Perku kreditine kortele, tai pinigus konvertuoja pagal tos dienos kursą. Jei pirksit per PayPal, man atrodo bus šiek tiek brangiau smile.gif

Aciu labai notworthy.gif as irgi pirksiu kreditine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2015 05 11, 12:58)
Sveikos, atsiprasau jei kam mano klausimai pasirodys durni bet ne lietuviskoj internetinej pardej bandysiu pirktis pirma karta. Ar is feelunique.com siuntoms neuzdeda kokiu muitu lietuvoje? ir ar bankas nepriskaiciuoja papildomai uz konvertavima valiutos. Didelis aciu is anksto kas nepatinges atsakyti 4u.gif

teorinė galimybė muitams yra, nes feelunique registruota salose, kurios nepriklauso ES, bet praktiškai dar negirdėjau, kad kam nors muitus uždėtų
Atsakyti
Kai įvedė eurą pas mus aš iš feeluniqo eurais perku, kiek skaičiavau man atrodo pigiau gaunas..
o paypal'as nei kiek ne brangiau, kiek prekė kainuoja tiek ir nuskaičiuoja.
Ir nžn, sutapimas ar ne, kai moku paypal'u greičiau žymiai ateina..paskutiniai trys siuntiniai per savaitę plius minus atėjo visi
Atsakyti
Pirkit geriau PayPal'u - patikimiau bus, nes neduok die siuntiniui dingus - bent galėsit bylą iškelt ir susigrąžint pinigus.

O brangiau PayPal'u būdavo tik tada, kuomet dar turėjom litą ir tik tiems, kurie būdavo įsijungę pačio PayPal'o konvertavimą - t.y. mokėdavot, tarkim $25, o PayPal'as pats išversdavo sumą kiek į didesnę pusę. Dabar to nebėra, kokia kaina eurais, tiek ir nuskaičiuoja.
Atsakyti
Kad ir taip- niekas nedingsta iš feelunique.com Viena iš patikimiausių parduotuvių.
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Gal kuri nors užsisakinėja prakes iš Ecco Verde (https://www.ecco-verde.at/benecos/benecos-make-up/eyebrow-designer)? Geriau būtų jei gyvenanti Panevėžyje ar netoli jo. Labai reikia Benecos antakių pieštuko. Pirkdavau Ecoland, bet kiek supratau iš komentarų ši parduotuvė pasivedė. Buvo Camelijoj, bet ir ten nebėra. Livinn irgi neturi sad.gif, o vieno ar dviejų siųstis neapsimoka sad.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera72: 23 gegužės 2015 - 19:04
http://www.escentual.com/
user posted image
Atsakyti
Ecco verde pradėjo prekiauti Uoga uoga bigsmile.gif
Atsakyti