Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

O man nieko neatsako verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Norejau paklausti is kur siunciates NYX ?

Atsakyti
QUOTE(special @ 2014 12 12, 10:23)
man neatsake i 3 laiskus, parasiau per paypal, ziuresim, turetu sureaguoti ax.gif


Man irgi i laiškus neatsakinėjo, tai as jiem Facebook ant sienos parašiau, ten daug nusiskundimu. Tada iškart su manim susisiekė ir gražino pinigus, nes prekių man nebereikėjo.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2014 12 30, 10:10)
Man irgi i laiškus neatsakinėjo, tai as jiem Facebook ant sienos parašiau, ten daug nusiskundimu. Tada iškart su manim susisiekė ir gražino pinigus, nes prekių man nebereikėjo.

O man niekaip irgi neatraso, o per paypala jau nebegaliu kelti bylos, nes laikas baigesi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 12 30, 11:58)
O man niekaip irgi neatraso, o per paypala jau nebegaliu kelti bylos, nes laikas baigesi sad.gif


Parašykit fb, turetu sureaguoti. Tiesiog, kad negavote siuntos, praėjo jau tiek laiko, siuntos numeris toks.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2014 12 30, 11:18)
Parašykit fb, turetu sureaguoti. Tiesiog, kad negavote siuntos, praėjo jau tiek laiko, siuntos numeris toks.

Aha, parasiau katik thumbup.gif ziuresim, tikiuosi sureguos, nes uzsakymo laukiu nuo spalio 16 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 30 gruodžio 2014 - 11:21
Sveikos merginos 4u.gif
priminkite kokie tax'ai www.ulta.com ir www.sephora.com ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2015 01 02, 15:27)
Sveikos merginos  4u.gif
priminkite kokie tax'ai www.ulta.com ir www.sephora.com  ax.gif


Priklauso nuo valstijos. Skiriasi.
Atsakyti
Šiandien gavau feelunique.com prekes, išsiųstas sausio 4 d. Tai nepilnos dvi savaitės.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2015 01 15, 07:55)
Šiandien gavau feelunique.com prekes, išsiųstas sausio 4 d. Tai nepilnos dvi savaitės.


Oho thumbup.gif

Kažin feelunique dar galima nusistatyti nuolaidą tam tikram brandui ar jau nebe? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 01 15, 10:34)
Oho thumbup.gif

Kažin feelunique dar galima nusistatyti nuolaidą tam tikram brandui ar jau nebe? unsure.gif


Aš neberizikuosiu iš jų užsisakinėt, bent kurį laiką, FB pilna skundų, kas ten pas juos darosi... Galima pasidaryti nuolaidą brand'ui, Unique members club.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 15 sausio 2015 - 10:12
QUOTE(Malena @ 2015 01 15, 09:34)

Aha, šį kartą labai greitai net ir žiūrint į standartinį laikotarpį.
Pora dienų anksčiau išsiųstas escentual.com užsakymas kažkur dar valkiojasi.

QUOTE(jearmaine @ 2015 01 15, 10:11)
Aš neberizikuosiu iš jų užsisakinėt, bent kurį laiką, FB pilna skundų, kas ten pas juos darosi...

Man tik keista, kad pas juos negalima pasirinkti registruoto siuntimo. Galėtų būti bent jau EU ribose. Ypač perkant daugiau/brangiau tie keli papildomi svarai į bankrotą nenuvarytų.
Bet, tpfutpfutpfu, kol kas viską, ką užsakinėjau, iš feelunique aš gaudavau laiku.smile.gif
Atsakyti