Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

narscosmetics.eu
Pirkau pirmą kartą.
Siunta atėjo per 12 kalendorinių dienų.
Nemokamas siuntimas perkant virš 50 eurų, siunta registruota, siunčiama iš Vokietijos.
Duoda dovanų.biggrin.gif
Atsakyti
Feelunique siuntinys neateina daugiau nei mėnesį ir man labiausiai nepatinka, kad jie neatrašo jau į tris laiškus daugiau nei savaitę. Mokėjau ne per paypal unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2014 12 05, 09:45)
Feelunique siuntinys neateina daugiau nei mėnesį ir man labiausiai nepatinka, kad jie neatrašo jau į tris laiškus daugiau nei savaitę. Mokėjau ne per paypal  unsure.gif


man irgi ilgai neatrasinejo, bet po to atrase
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 12 05, 09:21)
man irgi ilgai neatrasinejo, bet po to atrase

Man ir ilgai neatrasinejo, po to atrase, toki bendra laiska, kad nepraejus menesiui laiko jie nenagrineja ieskinio del dingimo, nor jau buvo praeje tiek laiko. Dabar vel parasiau, tai vel nieko neatraso g.gif


Kazkaip keistai, kad daug vienu metu negaunanciu is sios parduotuves g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 12 08, 23:06)
 
Kazkaip keistai, kad daug vienu metu negaunanciu is sios parduotuves g.gif


Parduotuves nekaltinciau, nes gi rimta ji - matyt kazkur pakeliui prapuola siuntinukai, nes neregistruoti. Bet kad toks prastas customer service, tai nefaina - paciai i JAV siunciantis teko kazkada su jais bendraut, tai tik tas ir gelbejo, kad paypal'u mokejau (per paypal ir susirasinejau, nes kitaip reakcijos is ju nedaug).
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 12 09, 01:37)
Parduotuves nekaltinciau, nes gi rimta ji - matyt kazkur pakeliui prapuola siuntinukai, nes neregistruoti. Bet kad toks prastas customer service, tai nefaina - paciai i JAV siunciantis teko kazkada su jais bendraut, tai tik tas ir gelbejo, kad paypal'u mokejau (per paypal ir susirasinejau, nes kitaip reakcijos is ju nedaug).

Gal reiktu ir man jiems per paypal parasyti g.gif tik va net nezinau, kur ten rasyti, niekada neteko to daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 12 09, 09:42)
Gal reiktu ir man jiems per paypal parasyti g.gif  tik va net nezinau, kur ten rasyti, niekada neteko to daryti blush2.gif

Gal kas gali pamokyt, kur ten reikrasyti?
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2014 12 05, 08:45)
Feelunique siuntinys neateina daugiau nei mėnesį ir man labiausiai nepatinka, kad jie neatrašo jau į tris laiškus daugiau nei savaitę. Mokėjau ne per paypal  unsure.gif

Negaunu is feelunique ir as:( issiusta 11.16, parasiau 3 laiskus i customer care, atsakymo nera. Gal tikrai bandyt per paypal? Ten greit viskas sprendziama:) bet man labiau prekiu reik cool.gif
Atsakyti
Is feelunique prapuole siuntinys, parasiau po kazkur 30 dienu po issiuntimo, atsakyma gavau po dienos, ta pat diena pasirasinejom kas kur ir kaip, dar sekancia issiunte pakartotinai ir po 10 kalendoriniu dienu pakartotinas siuntinys pas mane.

---
nezinau kiek tai svarbu, kiek yra teke jiems rasyt del uzsakymo, visada rasau replay i laiska kuriame rasoma kad supakuota ir issiusta. i toki visada atsako veliausia kita diena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noir couture: 10 gruodžio 2014 - 20:54
QUOTE(Noir couture @ 2014 12 10, 20:53)
Is feelunique prapuole siuntinys, parasiau po kazkur 30 dienu po issiuntimo, atsakyma gavau po dienos, ta pat diena pasirasinejom kas kur ir kaip, dar sekancia issiunte pakartotinai ir po 10 kalendoriniu dienu pakartotinas siuntinys pas mane.

---
nezinau kiek tai svarbu, kiek yra teke jiems rasyt del uzsakymo, visada rasau replay i laiska kuriame rasoma kad supakuota ir issiusta. i toki visada atsako veliausia kita diena

man neatsake i 3 laiskus, parasiau per paypal, ziuresim, turetu sureaguoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2014 12 12, 09:23)
man neatsake i 3 laiskus, parasiau per paypal, ziuresim, turetu sureaguoti ax.gif

O kaip rasot? Keliat disputa?
Atsakyti
Man viskas gerai su feelunique kaip visada- užsakyta Gruodžio 2d, šiandien pasiėmiau pašte thumbup.gif
Atsakyti