Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(ingapoc @ 2014 11 25, 19:38)
Ahha, kazkaip pastrigo ir man si karta, nuo 10.29 d.laukiu..
atrase, kad 'prasome palaukti 35 d., tada mums praneskite jei negavote, imsimes atitinkamu veiksmu..
Anksciau prasydavo 28 d. palaukt..
o siaip klausia- ar nori kad grazintumem pinigus ar jei turi dar tu prekiu prekyboj ir jus norit butent prekiu, tai persiuncia antrakart

as taip pat 10.29 uzsakyma dariau, kazkaip jau nesitikiu sulaukt.. niekad neesu pirkus is feelunique, tikriausiai ir nebandysiu daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(MissLeah @ 2014 11 25, 22:12)
as taip pat 10.29 uzsakyma dariau, kazkaip jau nesitikiu sulaukt.. niekad neesu pirkus is feelunique, tikriausiai ir nebandysiu daugiau g.gif

as tai pirkau daaaaaug kartu, viskas ok budavo, esu gavus ir per 5 dienas...cia db nzn kas pas juos atsitiko paskutiniu metu
Atsakyti
as ir negavau, uz viena preke pinigus grazino , kita issiunte, bet jau beveik 3 savaites laukiu tos prekes doh.gif
Atsakyti
Gavau po 3 savaičių iš feelunique smile.gif
Atsakyti
Gavau ir as snd...
25 d.spalio uzsakiau, 29 d. issiunte, snd gavau..kazkas stringa pas juos konkreciai
Atsakyti
gavau ir as snd rolleyes.gif nors mieliau buciau atgavus pinigus, nes per ta laika susipirkau prekes kitur biggrin.gif
Atsakyti
tikrai kazkas negerai pas juos smile.gif norejau pries pora dienu dar pirkti, bet susilaikiaiu
Atsakyti
Aš jau virš mėnesio laukiu feelunique siuntinuko smile.gif Parašiau jiems per paypal. Prašė palaukt 35d.
Bet jeigu siūlys išsiųsti dar kartą prekę - atsisakysiu, nebenoriu nei laukt nei ką, geriau pinigus atgaut g.gif
Atsakyti
Man su feelunique nebuvo jokių problemų paskutiniu metu. Šį savaitgalį pasinaudojau "BLACK FRIDAY" nuolaidomis. Rašo kad išsiųs per 3 dienas biggrin.gif Na ir tikiuosi šiemet sulaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 11 26, 10:48)
as ir negavau, uz viena preke pinigus grazino , kita issiunte, bet jau beveik 3 savaites laukiu tos prekes doh.gif


pagaliau gavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 11 30, 17:43)
Man su feelunique nebuvo jokių problemų paskutiniu metu. Šį savaitgalį pasinaudojau "BLACK FRIDAY" nuolaidomis. Rašo kad išsiųs per 3 dienas biggrin.gif  Na ir tikiuosi šiemet sulaukti smile.gif

Per 2 savaites atejoi siuntinukas. thumbup.gif I
Atsakyti
Iš kur siunčiatės kvepalus? Ga yra koks puslapiukas su gerom nuolaidom? smile.gif
Atsakyti