Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

As irgi visuomet perku koretele..
rasykit dar karteli, rasykit ir rasykit, kol sureaguos..

mano atveju paskutini kart atrase savaitgali..gavau ta automatiska laiska, o po poros val ir normalu atsakyma

o jus pirma karta perkat is feeluniq?

Papildyta:
eikit kur my account, tada contact customer service ir ten galima pasirinkt butent ta siuntini del kurio klausiate, va cia Select a recent order and help us respond quicker:


kai dingo mano siuntinys man po 28 kalend.dienu grazino pinigus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 06 balandžio 2014 - 09:11
Keletas merginu rase, kad lookfantastic ir feelunique nebesiuncia i Lietuva, tai siandien dariau uzsakyma is lookfantastic ir viskas tvarkoj, patvirtino, siuntimas nieko nekainuoja, kaip ir seniau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 04 06, 21:03)
Keletas merginu rase, kad lookfantastic ir feelunique nebesiuncia i Lietuva, tai siandien dariau uzsakyma is lookfantastic ir viskas tvarkoj, patvirtino, siuntimas nieko nekainuoja, kaip ir seniau  rolleyes.gif


Aš supratau kad ten buvo apie Moroccanoil stiklinėj taroj.
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2014 04 06, 10:01)
As irgi visuomet perku koretele..
rasykit dar karteli, rasykit ir rasykit, kol sureaguos..

mano atveju paskutini kart atrase savaitgali..gavau ta automatiska laiska, o po poros val ir normalu atsakyma

o jus pirma karta perkat is feeluniq?

Papildyta:
eikit kur my account, tada contact customer service ir ten galima pasirinkt butent ta siuntini del kurio klausiate, va cia  Select a recent order and help us respond quicker:
kai dingo mano siuntinys man po 28 kalend.dienu grazino pinigus

Trecia karta uzsisakiau.
Aciu uz patarimus, bandysiu prisisaukti. Mano kolege sako, kad as per graziai parasiau jiems laiska. Klausiau ar yra kokia galimybe persiusti dar karta siuntini. Bet gal jau lietuvaites apipylusios laiskas juos, nevisos ir saziningos pasitaiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aukse.silv @ 2014 04 22, 17:48)
Sveikos va atradau toki neblogą e-shopą labai greitas pristatymas bei padaro nuolaideles daguma prekių ekologiškos www.Biofarma.lt užsukit pačios įsitikinsite  smile.gif

O kas jums toje parduotuveje atrodo pigu? Man pasirode viskas gal brangoka, atidziau perziurejau eterinius aliejus, kainos doh.gif
va cia galima rasti tikrai pigiau nei LT joje visko galima rasti nuo papildu iki kosmetikos ir dar kazin ko...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 04 22, 20:39)
O kas jums toje parduotuveje atrodo pigu? Man pasirode viskas gal brangoka, atidziau perziurejau eterinius aliejus, kainos  doh.gif
va cia galima rasti tikrai pigiau nei LT joje visko galima rasti  nuo papildu iki kosmetikos ir dar kazin ko...


Pritariu. iHerb smagi eparduotuve su unikalia pasūla. Gana senai apsiperku joje.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 04 07, 12:07)
Trecia karta uzsisakiau.
Aciu uz patarimus, bandysiu prisisaukti. Mano kolege sako, kad as per graziai parasiau jiems laiska. Klausiau ar yra kokia galimybe persiusti dar karta siuntini. Bet gal jau lietuvaites apipylusios laiskas juos, nevisos ir saziningos pasitaiko  blush2.gif

Pagaliau atgavau savo siuntini, tiksliau antra karta issiunte smile.gif Aisku buvo nemazai susirasinejimo, bet visgi ju servisas neblogas, patinka man ju toks poziuris i pirkejus smile.gif
Atsakyti
uz kiek litu galima pirkti kad nepapultu i muitine? zadu grizti i lt ir ta proga ka nors uzsisakyti is iherb
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2014 05 18, 16:29)
uz kiek litu galima pirkti kad nepapultu i muitine? zadu grizti i lt ir ta proga ka nors uzsisakyti is iherb

Is Iherbo galima siustis iki 75 litu, cia muitines kursa galite pasitikslinti http://www.avilda.lt...ex.php?tema=701
Atsakyti
Merginos, ar ši parduotuvė patikima? Prekės atkeliauja geros kokybės?
http://www.save24.lt/

Norėčiau tušo, bet baisu negaut kokio pasenusio smile.gif
Atsakyti
Vis kaupiuosi pirmam uzsakymui is lookfantastic. noreciau benefit the professional..tik neturi joe bases. einu ieskot kitur ax.gif

O kadangi as esu naujoke feelunique ir lookfantastic, jauciuos turinti teise paklausti: o kuri parduotuve dazniausiai buna pigesne ? ir ar gaunate visus uzsakymus? 4u.gif tikrai idomu labai. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miyako: 25 gegužės 2014 - 09:04
kurioje šalyje gyvenate? Benefit siunčiamas tik į UK ir dar kelias šalis.
Abi parduotuvės geros, patikimos, iš abiejų siunčiausi ne kartą. smile.gif tiesiog jose kažkiek skiriasi pasiūla. Vienoje yra vienokių firmų, kitoje kitokių. O kai yra tų pačių firmų, dažnai būna kiek skirtingi produktai. Kainas reikia lyginti ir tarpusavyje, ir su kitomis parduotuvėmis. Be to ir pasiūlymai, nuolaidos kitokios būna, tai tiesiog reikia žiūrėt kur tuo momentu produktas pigiausias, apibendrintai pasakyti kad kažkuri parduotuvė daug pigesnė negalima schmoll.gif ir užsisakykit naujienlaiškius, dažnai atsiunčia nuolaidų kodus..
Atsakyti