Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

Ar patikima internetinė parduotuvė sau.lt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2013 04 23, 07:00)
Gerai, kad gavote, nes as siuntinio negavau, ir jei kazkam feelunique nors ir po menesio, bet grazino pinigus, tai is beautybay.com nieko negavau.  doh.gif


doh.gif as irgi si beautybuy vengiu pirkti, na nebent jau niekur kitur nera..nes man buvo, kad uzsisakiau plaukams aliejukus du. Abu buvo blogai uzsukti ir aisku issipyle kazkiek, nes gulejo ant sono doh.gif Nedaug, bet..Dar baisiai nepatiko , kad dezutej taip ir buvo ant sono suguldyti buteliukai (stikliniai) su originalia pakuote ir daugiau nieko, nei oro maiselio, nei tokiu "kukuruzu" apsauginiu, nei kokio popieriaus. Na rasiau skunda, tai paprase pafotkinti, nusiunciau foto, ale jokio atsakymo, atsiprasymo, kompensacijos, galu gale bent kazka parasytu, kad negrazins pinigu pvz.

Atsakyti
Merginos, gal kuri nepatinges man paaiskint kaip te su tom braskem yra? Kiek suprantu siuntimas ten nemokamas, ane? O apribojimas yra koks nors pirkimo sumai? Ar cia ne is USA siuntiniai ateina?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2013 10 14, 07:57)
Merginos, gal kuri nepatinges man paaiskint kaip te su tom braskem yra? Kiek suprantu siuntimas ten nemokamas, ane? O apribojimas yra koks nors pirkimo sumai? Ar cia ne is USA siuntiniai ateina?

Braškės

siuntimas nemokamas. Jei pirkinio vertė iki 75 lt, muito mokėt nereik. Jei viršija ir muitinė patikrina, teks susimokėt muitą, kurį braškės grąžina.
Būna siuntiniai ateina iš ES šalies, tada pirkinio vertė nesvarbu. Bet pirkdama to nežinosit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 10 14, 12:35)

Būna siuntiniai ateina iš ES šalies, tada pirkinio vertė nesvarbu. Bet pirkdama to nežinosit smile.gif

Aaaaciu!
reiskias teks apsiribot tais 75 lt, laaaabai gerai kai kazkas riboja tavo islaidas biggrin.gif

p.s. pasirodo ir tema tokia yra, begu skaityt, aciu!
Atsakyti
Sveikos. Gal kaunietės norėtų jungtis prie užsakymo ir www.selective.lt kad siuntimas į Kauną būtų nemokamas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2013 10 16, 10:26)
Sveikos. Gal kaunietės norėtų jungtis prie užsakymo ir www.selective.lt kad siuntimas į Kauną būtų nemokamas? 4u.gif

Tokiem klausimam ši tema wink.gif
Atsakyti
Gal kas nesenai siuntesi is feelunique?dvi savaites , bet siuntinuko ner, dar lyg ir kaledos toli, kad ilgai eitu ax.gif
Atsakyti
20 diena is lookfantastic.com gavau laiska kad jau keliauja siuntinys bet iki siol dar negavau, kas siuntetes kiek laiko jums eidavo siuntinys?
Papildyta:
QUOTE(vile999 @ 2013 10 21, 10:00)
Gal kas nesenai siuntesi is feelunique?dvi savaites , bet siuntinuko ner, dar lyg ir kaledos toli, kad ilgai eitu ax.gif


Gal pameginkit jiems laiska parasyt ir paklaust
Atsakyti
Na va jau atejo mano pirmasis siuntinys is lookfantastic. Be galo dziaugiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2013 10 21, 09:00)
Gal kas nesenai siuntesi is feelunique?dvi savaites , bet siuntinuko ner, dar lyg ir kaledos toli, kad ilgai eitu ax.gif


Viena karta ir man ilgai ejo is ten siuntinys, kokias gal 3 savaites ir gavau ne tai ka buvau uzsisakiusi. Parasiau laiska tai jie issiunte tada mano uzsakyta preke, kuria gavau jau po savaites.
Atsakyti
QUOTE(forestberry @ 2013 10 30, 20:07)
20 diena is lookfantastic.com gavau laiska kad jau keliauja siuntinys bet iki siol dar negavau, kas siuntetes kiek laiko jums eidavo siuntinys?
Papildyta:
Gal pameginkit jiems laiska parasyt ir paklaust



parasiau praejus 20 dienu po ju zinutes, kad siuntinys issiustas, atrase greitai, nors prisiskaiciau , kad labai apgailetinas ju servisas, tai liepe parasyt jei neateis po 28 dienu. bet jau 100proc tikiu, kad neateis, nes siandien jau turbut 24 ar 25d verysad.gif
as tik vieno nesuprantu kodel jie nesiuncia registruotai, patys rizikuoja daugiau nei pirkejas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vile999: 01 lapkričio 2013 - 21:02