Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

Sveikos!
jeigu aš tarkim iš feeluniqe.com užsakysiu prekių virš 200 Lt, ar neapmuitins mano siuntinuko?
Atsakyti
Kadangi Feelunique siuncia is Jersey salos, kuri priklauso GB, bet nepriklauso EU, tai yra labai nedidele tikimybe, kad uz siuntini bus paskaiciuotas importo PVM (bet ne muitas). Bet sita mokesti, nuskanavus kvitukus, feelunique grazina: http://www.feeluniqu...and-customs-tax .
As gyvenu DE, tai man viena vieninteli karta teko taip susimoketi (nors is ten siunciausi jau kokius 10 kartu), tai Feelunique per kelias dienas grazino pinigus. Bet is cia rasanciu merginu is LT dar niekad negirdejau, kad kazka butu apmokestine g.gif taip kad nebijokit biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
As is feelunique esu siuntus ir uz beveik 400 lt, jokiu papildomu mokesciu niekad neteko moket...
Atsakyti
nėra apmuitinę siunčiantis iš feelunique, nors užsakymų esu darius virš 10 tikrai smile.gif
Atsakyti
Turiu dar vieną klausimėlį: ar esate ką nors užsakinėjusios iš šios internetinės parduotuvės bath&unwind? Ar patkima ši parduotuvė?
Atsakyti
www.lookfantastic.com reikia kreditinės kortelės ar priima ir tarptautinius pervedimus?
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 08 14, 18:28)
www.lookfantastic.com reikia kreditinės kortelės ar priima ir tarptautinius pervedimus?

ir www.feelunique.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MKO @ 2013 08 13, 15:57)
Turiu dar vieną klausimėlį: ar esate ką nors užsakinėjusios iš šios internetinės parduotuvės bath&unwind? Ar patkima ši parduotuvė?

Esu. Viskas tvarkoj, panašiai kaip ir su visom feelunique, lookfantastic ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 08 14, 22:13)
ir www.feelunique.com smile.gif

feelunique.com atsiskaitynėju per Paypal'ą
Atsakyti
Feelunique ispardavimas, nuolaidos 10-20 proc beveik visom prekem..
tik neaisku kodel jie jokio laisko neatsiunte , netycia pamaciau
Atsakyti
Sveikos, noriu paklaust uz kiek galima pirkti kad LT nepatektu i muitine paketas ir iherb?
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2013 09 04, 13:21)
Sveikos, noriu paklaust uz kiek galima pirkti kad LT nepatektu i muitine paketas ir iherb?

Jei pirkinio suma neviršys 75lt (shippingo kaina į tai neįeina), tai neapmuitins.
Atsakyti