Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos internetinės parduotuvės-2

QUOTE(NMZ @ 2013 04 18, 19:10)
Feelunique.com pagaliau sutiko grazinti pinigelius po 50 darbo dienu negavimo prekiu.
Nusivyliau trumpiau tariant. verysad.gif


keista, kiek užsakinėjau - visada gavau ir pakankamai greitai
Atsakyti
perku pagrinde is iherbo, dabar uzsisakiau is beautybay.com nes pigiau nei lookfantastic arba feelunique. Laukiau 2.5 savaites, jau apverkiau, galvoju gal pradingo nes labai ilgai bet gavau lapeli pagaliau thumbup.gif siaip laukiu dar dvieju siuntiniu bet sirdis sako kad ten tas bigsmile.gif
dar esu pirkusi is fragrancedirect.co.uk, kiek ieskojau ten pigiausi kvepalai, nors siuntimas 4.5 svaro, tai as palaukiu kokiu nuolaidu dazniausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 04 21, 11:17)
dabar uzsisakiau is beautybay.com nes pigiau nei lookfantastic arba feelunique.


čia UK parduotuvė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 22 balandžio 2013 - 07:28
QUOTE(style18 @ 2013 04 22, 07:27)
čia UK parduotuvė?

taip, siuntinys ejo 10 darbo dienu.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 04 21, 10:17)
perku pagrinde is iherbo, dabar uzsisakiau is beautybay.com nes pigiau nei lookfantastic arba feelunique. Laukiau 2.5 savaites, jau apverkiau, galvoju gal pradingo nes labai ilgai bet gavau lapeli pagaliau  thumbup.gif siaip laukiu dar dvieju siuntiniu bet sirdis sako kad ten tas  bigsmile.gif
dar esu pirkusi is fragrancedirect.co.uk, kiek ieskojau ten pigiausi kvepalai, nors siuntimas 4.5 svaro, tai as palaukiu kokiu nuolaidu dazniausiai  smile.gif

Gerai, kad gavote, nes as siuntinio negavau, ir jei kazkam feelunique nors ir po menesio, bet grazino pinigus, tai is beautybay.com nieko negavau. doh.gif
Atsakyti
Aš truputį www.hqhair.com esu nusivylus, siunčiausi šampūną ir kondicionierių, truputį ne tokius atsiuntė, rašiau jiems laišką, sakė, kad atsiųs kitus, o aš tuos turiu grąžinti, paklausiau kaip grąžinti juos jų sąskaita, kokiu būdu (nes vistiek tai ne mano klaida, kodėl aš turiu mokėti už tai, kad ne tuos įdėjo), tai jie nieko nebeatrašė man visai, nors siunčiau dar kelis paklausimus smile.gif nusviro rankos, sunaudosiu ir tuos, tingėjau jau gilintis smile.gif galėjau rašyti skundą Paypal, nes per ten mokėjau, bet ai, tiek to smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali duoti nuolaida feelunique pirmam apsipirkimui? Ir ar feelunique siuncia kvepalus i Lt be apribojimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 09 gegužės 2013 - 18:20
QUOTE(jearmaine @ 2013 05 09, 18:05)
Gal kas gali duoti nuolaida feelunique pirmam apsipirkimui? Ir ar feelunique siuncia kvepalus i Lt be apribojimu?

springsave5 ir gausi 5 svarus jei suma virsys 50 svaru...
Atsakyti
Nepavyko pasinaudoti kodais, nes feelunique nebesiuncia kvepalu doh.gif perskaiciau ir cia keliais puslapiais atgal. Uzsakiau mamai kvepalus is fragrancedirect. Siuntimas apie 5£ ir keliauja 10-24 dienas, nes zemes, o ne oro pastu siunciama del apribojimu. Bet ka darysi, kaina vis tiek geresne gavos ir siuntimo kaina normali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 10 gegužės 2013 - 12:09
Sveikos 4u.gif
Ar perkate kvepalus feelunique? Noriu tikrai originalių, geriausia kaina galima dabar ir kad nereiktų be galo ilgai laukti, tarkim 1-2 sav., jau tikrai ne ilgiau. Tai kaip ir netiktų JAV g.gif Ką pasiūlytumėt? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jearmaine @ 2013 05 10, 13:08)
Nepavyko pasinaudoti kodais, nes feelunique nebesiuncia kvepalu  doh.gif  perskaiciau ir cia keliais puslapiais atgal. Uzsakiau mamai kvepalus is fragrancedirect. Siuntimas apie 5£ ir keliauja 10-24 dienas, nes zemes, o ne oro pastu siunciama del apribojimu. Bet ka darysi, kaina vis tiek geresne gavos ir siuntimo kaina normali.

nu geras, dabar tepaskaičiau doh.gif
Mane nervina feelunique, su ta apsipirkimo nuolaida pirmam kartui irgi gerai apmovė. Pirkau prekę tik tam, kad gaučiau tuos -5sv., na gerai, iš išskaičiavimo, bet pasiūlyme jokių žvaigždučių nebuvo, kad |"išskyrus"... rašoma aiškiai, viskam kam širdis geidžia. Na ir pasimoviau, išskyrus Lily lolo, dar ten kelis ženklus pasirodo. Žiūriu, ko netaiko tuos nuolaidos, tai dar gerai pavargti teko, kad rasčiau tokią info, kodėl netaiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2013 04 23, 09:00)
Gerai, kad gavote, nes as siuntinio negavau, ir jei kazkam feelunique nors ir po menesio, bet grazino pinigus, tai is beautybay.com nieko negavau.  doh.gif

jeigu nieko negaunate tai gal ne saitu problema o jusu pasto g.gif nes as siunciausi jau kelis kartus, viska gaunu po lygiai 10 darbo dienu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jearmaine @ 2013 05 10, 12:08)
Nepavyko pasinaudoti kodais, nes feelunique nebesiuncia kvepalu  doh.gif  perskaiciau ir cia keliais puslapiais atgal. Uzsakiau mamai kvepalus is fragrancedirect. Siuntimas apie 5£ ir keliauja 10-24 dienas, nes zemes, o ne oro pastu siunciama del apribojimu. Bet ka darysi, kaina vis tiek geresne gavos ir siuntimo kaina normali.

is ju kvepalus gavau per maziau nei savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 05 25, 15:56)
is ju kvepalus gavau per maziau nei savaite smile.gif


Pasiseke bigsmile.gif praejo dvi savaites, mama dar negavo. Bet jau kita sav tikiuosi..
Atsakyti